Ali obstaja dobra sinteza za morfin hcl iz surovega opija?

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Ali je kdo uspešno ekstrahiral morfin hcl iz surovega opija z uporabo gašenega apna in amonijevega hidroksida? Če je odgovor pritrdilen, kako bi se izvedla sinteza v manjšem obsegu?
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
ampak to je odvisno, mislim, da od tega, kakšen je vaš končni izdelek, ki ga želite doseči, vendar 1 del apna v 10 delih vode za 4 dele opija odfiltrirajte in obdelajte 3 dele vode za 1 del opija filtrirajte segreto do vrenja in obarvajte svoj morfin z amonijevim kloridom. Po ohladitvi filtrirajte in sperite oborino ter očistite s HCl in kristalizirajte
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Zahvaljujemo se vam za odgovor. Končni izdelek, za katerega si prizadevam, bi bila majhna količina morfina hcl za oralno ali nazalno uporabo.
Torej je stari tradicionalni način s kalcijevim hidroksidom in amonijevim kloridom verjetno najučinkovitejši in uporabniku prijazen način za pridobivanje omenjenega morfija...
Ali bi bilo mogoče "recept", ki ste ga opisali, razširiti na naslednji način:
1 g apna v 10 g/ml vode in 4 g opija?
Ali se ta mešanica segreva ali samo meša, dokler se vse ne raztopi? Nato se ta mešanica filtrira...
Tu sem zmeden, torej vzameš filtrirano raztopino, zavreš (kako dolgo?) in jo obdelaš z amonijevim kloridom.
Ne razumem, kaj je 3 dele vode na 1 del opijevega filtra. Prvotni filtrirani tekočini, ki je bila obdelana s kalcijevim hidroksidom (apnom), dodate več vode? Poleg tega je pri obarjanju morfija določen ph, ki ga je treba doseči, ali gre morda bolj za razmerje? 3 deli vode, 1 del opija, 1 del amonijevega klorida?
Oprosti, da sem tako dolgo govoril!
Torej, potem ko smo izločili trdno morfinsko bazo, jo oprali z vodo in posušili, kako jo pretvoriti v morfin hcl? Ali je topen v nepolarni snovi, kot sta ksilen ali toluen, kjer bi lahko skozi mehurčke vbrizgavali plin hcl, da bi dobili obliko hcl?

Ok, to je to... Veselim se vašega odgovora!
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Moja napaka.. to je del vode na del opija in nato filtrirajte .. in ja, zelo topen v večini np topil nekoliko manj z benzenom, vendar ail mešanica, vendar se sliši dobro, vendar ni potrebno, da se mehurčki ali raztopijo več, saj imaš svoj klorid dodan iz amonijevega klorida prav
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
U želite segreti to mešanico apna in ekstrakta in bi morala b serration line off good stuff skoraj bela zgornja plast in spodaj je smeti.. vzemite svojo dobro ločeno plast in segrejte s svojim amonijevim kloridom do skoraj vrelišča, nato pustite, da se ohladi in vaš morfin hcl bi moral precipitirati ven
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Hvala za vaš odgovor... Ko torej odvzamemo našo dobro skoraj belo zgornjo plast, pripeljemo do skoraj vrelišča, nato pustimo, da se ohladi, koliko amonijevega klorida je treba dodati? Ali ga je treba dodajati, dokler ne dosežemo ph 8 ali 9?
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Mislim, da je bilo 120 g na vsak kilogram opija, ampak yea man se sliši kot u got it.. so u V procesu zdaj ali samo načrtujete.? V vsakem primeru GL
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
V postopku načrtovanja... imam dobro količino makove slame in počasi ekstrahiram rastlinsko maso... zaradi nizke temperature je postopek počasen, vendar ne želim uničiti nobenega alkaloida! Moj načrt je, da poskusim postopek na koncentriranem soku in vidim, kaj se bo zgodilo.
 
  • Like
Reactions: T 3

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Za pospešitev postopka poskrbite, da bo vaš v hladni ali hladni sobi s tem lahkim vetričem iz nihajočega ventilatorja ... In O so u r making a Laudanum type tincture, good stuff man. 😎
 
Top