Question Povpraševanje o metodah mednarodnega pošiljanja in prikritega pakiranja

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni vsi,

Sem RDX, nov prodajalec tukaj, in želim razširiti svoj doseg na mednarodni ravni. Želel sem vas prositi za nekaj nasvetov glede:

1. Najboljše prakse za mednarodno pošiljanje: Kateri načini so se vam zdeli najbolj zanesljivi za pošiljanje izdelkov po svetu, zlasti ko gre za izogibanje carinskim težavam?


2. Skrito pakiranje: Vem, da je ključnega pomena prikrito pakiranje, vendar bi bil hvaležen za kakršne koli predloge o najboljših tehnikah pakiranja, ki so se obnesle pri vas. Kakšni posebni materiali, tehnike ali strategije, ki zmanjšujejo tveganje odkritja?



Hvaležen bom za kakršne koli smernice ali nasvete izkušenejših članov. Če želite deliti zasebno, se lahko obrnete na PM.

Vnaprej hvala!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
O tem smo se že večkrat pogovarjali ad nauseum. Če si pod tem prispevkom ogledate podobne teme, so morda tam. Včasih sem prodajal kontraband na mednarodni ravni in na carinski deklaraciji sem ga imenoval komercialni vzorec. Razlog je v tem, da če to ni vzorec, ste verjetno zanj plačali in bi se lahko zaračunali davki ali prevozi, zaradi česar bi bil paket pod drobnogledom, prejemnik pa bi se lahko prestrašil. Najboljše prikrivanje je brez prikrivanja. Na področju zabojnikov ni ničesar, česar ne bi mogli videti skozi. Morda si mislite: "Hehe, ne vidijo skozi svinec!" Ravno zato ga ne želite uporabljati. Spraševali bi se, kaj za vraga poskušate skriti za svincem. Mylar ne ustavi ničesar. Sivi stroji, ki so jih dobili, lahko ugotovijo, ali gre za organsko snov, kovinsko neorgansko....je mnenje, da se skriva na vidnem mestu. To je ekstazi? Dajte ga v kozarec in natisnite etiketo za frankensense. Če niste nikoli opazili, da sta na pogled enaki. Poiščite podobnega. Bodite previdni, da iz njega ne bo nič reguliranega ali da vanj ne boste dali snovi iz česar koli reguliranega. Ne alkohola tobaka ne imenujte je kakršna koli rastlina ( večina držav ima zakone proti tujerodnim rastlinam zaradi pomislekov glede invazivnih vrst), naj bo to najbolj vsakdanje sranje, ki si ga lahko zamislite. Natisnite ponarejen račun in ga oglasite. Natisnite stran sranja, ki spominja na navodila ali druge lažne izdelke, ki jih vaše lažno podjetje lažno prodaja.
To je vse mnenje. Še 20 mnenj in razvili boste teorijo.
Dobrodošli na spletnem mestu
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Zahvaljujemo se vam za delitev tako dragocenih spoznanj. Koncept skrivanja na vidnem mestu, zlasti pri pristopu "komercialnega vzorca", je zelo smiseln. Zamisel, da lahko manj skrivanja včasih pomeni manj sumljivosti, bom zagotovo vključil.

Kaj bi priporočili glede embalaže za nekaj, kot je kristalni metamfetamin, da bi ostal popolnoma neopazen in ne bi vzbujal nepotrebne pozornosti? Prav tako me zanima, kaj menite o strategiji "komercialnega vzorca" - ali se je obnesla pod drobnogledom ali obstajajo posebni scenariji, v katerih bi lahko bila neuspešna?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Ste mislili kopalna sol? Natisnite lepo nalepko z milno kopalno kadjo, kakšnim domišljenim imenom, učinki (pomirjanje, vlaženje kože itd.), maso vzorca in jo nalepite na vrečko/steklenico. Dodajte vizitko svojega izmišljenega podjetja, ki se ujema s prijavljenim pošiljateljem, in priložite list izdelka z uporabo, odmerjanjem, sestavinami (ki jih kopirate iz dejanskega izdelka kopalne soli) in varnostnimi navodili (ob zaužitju povzročite bruhanje in se posvetujte z zdravnikom itd.).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Seveda pa nič ni gotovo. Mednarodno sem prodajal približno 8 let in izgubil 2 paketa, pri čemer je bilo 95 % moje prodaje domače, tako da to verjetno predstavlja ... morda 5 % zaseženih paketov.
Ste kdaj slišali za msm? To je prehransko dopolnilo, vendar je tudi najbolj priljubljen kos metamfetamina. Morda ste butični wellness center, ki prodaja msm ljudem z artritisom. Verjetno bi lahko kupili nekaj majhnih posodic z njim in jih previdno zamenjali ter ponovno zaprli
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Zdaj je blagovna znamka msm na Merkurju za 5 dolarjev, to je prav tisti kozarec, ki ga želite. Videl sem veliko v rjavih ali mylarskih toplotno zaprtih bG z zadrgo. Morate samo prenesti dobro sliko etikete in jo udariti
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Želel sem se vam samo zahvaliti za vaša dragocena spoznanja. Cenim vse vaše prispevke!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brat Ne vem, kaj naj si mislim o tvojem vprašanju? Seveda nisem jezen, ampak prej šokiran😅. Uspešno pošiljam stvari po vsem svetu. Izgubil sem le en paket na strani usps (ne carine) v svojem prevozu. Toda ali res hočeš, da ti pokažem svoje metode? Ali se samo šališ? Pri tem delu se razvijam sam. Na začetku nisem dobil nobene pomoči. Ko nekaj ugotoviš sam, ne moreš nikogar kriviti. To je zame pravi način razmišljanja o tem delu. Za vas imam nasvet: vedno poskušajte biti edinstveni. To bi moralo biti dovolj. Poleg tega sem prepričan, da agenti berejo tudi naš forum, zato ne pričakujte, da vam bo kdo kaj pokazal, zlasti če je edinstven 😉 blagoslovi vas in veliko sreče. Vedno lahko vprašate po DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Videl sem nevidno embalažo, ki je potopljena v karton.
 
Top