Kako ste lahko prevarani

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Glavni cilj vsakega prevaranta je pridobiti vaš denar z obidom storitve BB Escrow. Ne pozabite, da so prevaranti zelo ustvarjalni in najdejo milijone razlogov, da vas prepričajo, da preskočite storitev Escrow.

Zelo pogosto prevaranti uporabljajo naslednje argumente:
1. Menjalni tečaj bitcoinov me straši, naj bo polovica vašega plačila neposredno meni, druga polovica pa prek storitve escrow.
2. Ne delam prek escrow, tam so me prevarali. Tudi vam ne svetujem.
3. Vsak dan sklenem posle v vrednosti več deset tisoč dolarjev. Ne bom se ubadal z vašimi 100 dolarji v depozitu. Ali naročite brez depozita ali pa sploh ne izgubljajte mojega časa.
4. Oglejte si moje ocene, nima smisla, da bi vas prevaral. Tukaj sem poštena oseba!


Dopolnite s svojimi možnostmi v razdelku za komentarje, dragi člani foruma.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Preko skrbništva
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Škoda, da ni posrednika, ki bi izdelek dobil pred kupcem, da bi 100-odstotno preveril, kaj je bilo poslano.

kot center za hrambo depozitov prodajalci pošiljajo izdelke v center, da bi lahko preverili, kaj točno je, preden ga pošljejo kupcu, tako bi bili obe strani bolj zadovoljni...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Govorite o nadaljnji prodaji. To je že izumljeno. Ekipa foruma BB si prizadeva povabiti podjetja s področja zdravil ter poskrbeti za udobno, anonimno in zanesljivo
okolje za vse strani. Žal se ne more takoj pojaviti povsod, to je ogromna naloga, ki zahteva sodelovanje številnih podjetnikov po vsem svetu.
-Rim ni bil zgrajen v enem dnevu (s)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Vse, kar potrebujete, je nekaj članov ekipe BB, ki so pripravljeni sprejemati predmete od dobaviteljev. Na ta način ne bi prišlo do nobenih poslov zunaj skrbništva. Recimo, da sem naročil nekaj iz Kitajske 5 kg PMK. Nimam laboratorijske opreme za testiranje izdelka, kakovosti ali celo tega, kakšen je dejanski izdelek tega dobavitelja, zato če bi imeli center za shranjevanje, kjer prodajalec pošlje predmet v center, tako da lahko preverijo, ali je vse, kar pravi prodajalec, preden ga pošlje kupcu. Nato pošlje kupcu, ko je bilo opravljeno testiranje. obe strani plačata tudi dostavo. Prodajalec plača dostavo v center, nato kupec plača dostavo iz centra. vse posle je mogoče opraviti prek skrbništva, kar je 100 % varneje. tako kupci ne bodo vlagali pritožb ali označevali prodajalcev kot prevarante, ker je že bil testiran/preverjen s strani ekipe BB.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Popolnoma se strinjam z večino ljudi, ki ne morejo testirati, kar dobijo, zato si moramo prizadevati in razviti možnosti za testiranje reagentov za najzahtevnejše kemikalije
Glej situacijo naročil meth prejel kadil junkie možgani takoj skok na dopamin izmet in kliknete posel je bil ok, ampak kaj ste bili missfired z možgani?
Pomislite ali celo, ko ste dobili domnevno metamfetamin in mislite, da ni, kako lahko sodniki objektivno ugotovijo resnico?

Koliko kupcev je peoplez, ki lažejo, da so dobili slabe izdelke in imajo resnično in dobro mislim, da nobeden .
Kot pravimo tukaj naš kupec naš gospodar
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Verjetno sem zelo neumen, ampak kako lahko tukaj napolnim svoj račun? Vsi naslovi, ki jih navedem, ko poskušam naložiti bitcoine na svoj račun, so na platformi Coinbase neveljavni. Tako ne bom mogel prenesti.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Na profilu @HEISENBERG si oglejte rubriko Odpravljanje težav in kako dodati sredstva v denarnico
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Stoodstotna težava je, da so pri kopiranju naslova pred ali za naslovom denarnice presledki.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Najlepša hvala, vaš odgovor sem videl v drugem prispevku, preveril sem ga in imeli ste 100-odstotno prav! Zato sem izbrisal presledke in delovalo je kot čar!
Na zdravje!
 
Top