Question kako pretihotapiti droge na letalo?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im dobim amph v nekaj dneh in želim vedeti, kako ga lahko vzamem s seboj na letalo, ker moram kmalu (kot v naslednjem tednu ali 2, imam družinske stvari) iti v Malezijo

Imam steklenico teh magnezijevih dodatkov, ki so v kapsulah, razmišljal sem, da bi kapsule napolnil z amph in jih dal nazaj v steklenico. ali je to dobra ideja? če bi jo ponovno zaprl z majhnim plastičnim pečatom, ali je ne bi odprli?

imam tudi telefon z odstranljivo zadnjo stranjo in baterijo. če bi jo dal v vrečko in jo dal v telefon, ali bi jo našli? če so še kakšne druge možnosti, pišite mi ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
to bo majhna količina, kot gram ali največ dva. ali bi lahko to shi samo spravila v modrček?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Se odpravljate v Malezijo in pri sebi skrivate droge? Ja, to je dober načrt, če se ti naslednje leto ne bo treba vrniti v šolo. Muslimanske države so lahko nekoliko stroge in preverjajo vse. Moral bi reči, da vzemi s seboj krvavo krpo, in ko se pripravljaš na pristanek, vtakni droge v vodni trezor in ga prilepi v kuhinjo, nato pa čezenj položi krpo, prepojeno s krvjo, in če boš imel smolo, da te bodo pregledali, malo joči in jim daj umazano krpo, ki je v tvojih hlačah. Nekoliko grdo, vendar je to boljše od 8-13 let, ki jih bo Malezija dobila za vnos drog v kraljestvo Alaha. Veliko sreče
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Najpomembnejša stvar, na katero morate biti pozorni na mejah Bližnjega in Daljnega vzhoda, je, da se s kulturnimi razlikami in pomembnimi dejavniki videza spoprimete na običajen in normaliziran način. Če se v množici obnašate opazno in sumljivo, boste izstopali.

Manj pozornosti, več svobode

Ne vem, kako lahko ravnate zakonito. (Še nikoli nisem poskušal storiti česa takega)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
letel sem po vsej ZDA, tako da sem si ga dal na spodnji del stopal. skener ga ne pokaže. skrbi me le, da ga bo zavohal pes. povedali so mi, da tukaj iščejo le eksploziv, ne pa tudi drog.
Na enak način sem ga iz Indonezije prinesel v Singapur.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Pozdravljeni,

upam, da to berete doma in ne v prenatrpanem, parnem malezijskem centru za pridržanje.

Če pustimo šalo ob strani, nikomur ne priporočam, da bi na krov vzel kaj podobnega, kot so strelno orožje, eksplozivi in prepovedane droge. Ni pomembno, ali gre za majhno količino, ki jo lahko skrijete, ali za veliko količino, ki jo želite pogoltniti. Najbolj me skrbi dejstvo, da ste v teh državah pripravljeni tvegati, da vam bodo za najmanjšo količino katere koli droge odvzeli desetletja svobode. Indonezija, Brunej, Malezija, Kitajska, Vietnam, Tajska - in skoraj vse države, ki niso v Evropski uniji, bodo zaradi obtožb o drogah storile grozljive stvari za vaše življenje in počutje. Tudi v EU se bo končalo slabo, razlika je le v tem, da ne boste dobesedno obsojeni na dosmrtno ali dejansko smrtno kazen.
V zgodnjih dvajsetih letih sem bil močno in dolgo odvisen od heroina in kokaina. V Združenem kraljestvu sem imel (skoraj) neomejeno zalogo. Ko sem se vračal v domovino v EU, sem moral vzeti zaloge, ki so mi zadostovale za 10 dni. Bil sem zelo naiven in preveč samozavesten. 10 g odličnega afganistanskega heroina sem zapakiral v 15-20 majhnih kamnov, ki sem jih zavil v kadilski papir in dvojno plast folije za živila, ki bi jo toplotno zaprl. Vsak kamenček sem dal v različne osebne stvari: na primer enega v eno nogavico, drugega v naslednjo; dva v majhen žepek kavbojk; enega v boksarice (za 10 dni vzameš veliko parov boksaric in nogavic); zložil sem majice in tudi tja dal en kamenček. Vse stvari s heroinom v njih bi res dobro zložil in stisnil, celo zlikal, da bi bile videti res prestižno in da carinik ne bi želel biti nesramen kmet in mi zmešati oblačil za počitnice. Tisti dan bi bil trezen, brez uličnih oblačil, brez čudnega ''gangsterskega'' vedenja.
To sem storil dvakrat. Ko gledam nazaj, tega ne bi nikoli storil pri tej starosti. Imel sem preprosto srečo. Na vsakem letališču so psi. Vem, da sta v jugovzhodni Aziji tihotapljenje drog in terorizem zelo zaskrbljujoča, zato si še posebej prizadevajo, da bi odkrili te predmete.

Priporočam vam, da o tem niti ne razmišljate. Sam sem to storil pred 15 leti. Varnostna služba na letališčih je vsako leto boljša in boljša pri prestrezanju prepovedanih predmetov.

Predlagam, da uporabite DHL, UPS ali katero koli kurirsko službo, ki je na voljo v vaši regiji, in da uporabite lažna imena, telefonske številke, enkratne e-poštne račune in prazne naslove v varnih hišah.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To vam pravim povsem resno. Okrožni zapor, v katerem sem, ima telesni skener, ki ne spregleda NIČesar. Videl sem zaslon, ko je bil nekdo v njem. Valjasta naprava, dolga približno dva centimetra, in ne pozabite nanjo pritrditi vrvice. Ne dajte vanjo plastične vrečke. Nobene folije. Ne v kapsulah. Verjetno bi poskušal snov raztopiti in jo namočiti v dejanski tampon, pustiti, da se posuši, večkrat zvezan z vrvico, da ohrani obliko, in ga prekriti z vazelinom ali balzamom za ustnice ali nečim vodood*****im in ultra tankim. Gre za leta vašega življenja, ki jih zastavljate za to, da boste skrivaj premagali njihovo tehnologijo.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ja, naredil sem več raziskav o zakonih in na koncu nisem prinesel ničesar. imam prijatelja, ki je rekel, da mi želi poslati stvari po pošti, vendar idk, če je to dobra ideja. im verjetno samo bom poskušal najti vtič tukaj

hai iz Malezije btw :3
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Napolnite jo s praznimi kapsulami in jo vstavite v stekleničko z dodatkom skupaj z drugimi dejanskimi tabletami dodatka.
 
Top