kako poslati marihuano, ne da bi vas ujeli

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, imam vprašanje, živim v Braziliji, imam nasad marihuane in moram poslati 500 g v državo v Braziliji. Kako bi jo poslal, ne da bi te ujeli? Država, v katero bom poslal, gre skozi drugo državo, kjer je carinski urad in kjer so rentgeni, psi vohljači itd. Kako bi ga poslali, ne da bi blago pobrali itd.? Če mi lahko daste kakšen nasvet, bi vam bil hvaležen Pozdravljeni vsi, imam vprašanje, živim v Braziliji, imam plantažo marihuane in moram poslati 500 g v državo v Braziliji. Kako bi jo poslali, ne da bi vas ujeli? Država, v katero bom poslal, gre skozi drugo državo, kjer je carinski urad in kjer so rentgeni, psi vohuni itd. Kako bi ga poslali, ne da bi blago pobrali itd.? Če mi lahko daste nekaj nasvetov, vam bom hvaležen.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Pri tem bi vam pomagal vakuumski pečatnik. Ne živim v vaši državi, vendar bi storil tako, da bi plevel zaprl v enem paketu, nato pa vakuumsko zaprl 3 pakete kave. Mislim, da lahko majhna kava prevzame morebitni vonj po plevelu.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
V moji državi ima vsaka trgovina svojo metodo skrivanja, tudi moja.
Nihče vam ne bo povedal delovne metode brezplačno.
Včasih so poštni delavci kupljeni, včasih gre le za ustvarjalnost trgovca.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Prav tako morate razmisliti, kako bo na točno določeni točki pošte.
Cctv itd.
In tudi če bo vaš paket izstreljen, morate za ta scenarij poskrbeti za svojo varnost.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Mate, na tem forumu je nit
Kako lahko ''varno'' pošljete paket
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Travo sem mednarodno poslal tako, da sem jo preprosto vakuumsko zaprl, obrisal z alkoholom in to dal v mehurčkasto poštno embalažo iz kraft papirja.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Vakuumsko ga zaprite in prikrijte vonj.
 
Top