kako izdelati papir iz kanabinoidov, ne da bi puščali madeže 4-5 gramov na stran (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Poskušam dodati 4 do 5 gramov 5cl-adb na 100-odstotni bombažni papir, ne da bi pustila madeže, vendar se je izkazalo za zelo zahtevno, ima kdo izkušnje s to metodo?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pravkar sem poskušal narediti 2 gm na stran A4 in enaka težava. Ali je mogoče iz 5cl-adb-a narediti kristal? Drugače pa, kako se razprši na papir in tudi potopi (narediti moram strani in knjige).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Obstaja zasebna metoda za uspešno izvajanje tega celo za te nesmiselne količine, kot je 5 g - vsaj zasebno v podjetju... je precej preprosta za ugotovitev, vendar ker je bila ohranjena v tajnosti, lahko ponudim le prodajo metode zanjo, če je ne boste iznašli sami - če je to v nasprotju s pravili, mi prosim sporočite. hvala.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Obstaja zasebna metoda za uspešno izvajanje tega celo za te nesmiselne količine, kot je 5 g - Zasebno v podjetju vsaj... je precej preprosta za ugotovitev, vendar ker je bila ohranjena v tajnosti, lahko ponudim le prodajo metode za to, če se je ne boste domislili sami - če je to v nasprotju s pravili, mi prosim sporočite. hvala Koliko .. ker je to nekaj, kar želim vedeti
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vedeti moram, kako razpršiti in potopiti. Za strani in knjižne strani. Brez razbarvanja. Ja, tukaj ne smemo prodajati ali kupovati od neprodajalcev ali se pogajati o poslih med seboj zunaj trga z drugimi neprodajalci, tudi ne mislim, in ta trg mi je všeč, ne bom tvegal, da me bodo odbili. Ampak samo opozarjam vas, ker ste vprašali, nisem mod, ničesar ne vodim!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Vem, da sem to omenil v svoji objavi za morebitne moduse ali administratorje, da ne bo videti, kot da im prodajam sranje iz zraka. in obstaja korak v postopku, ki ni nikjer obravnavan, vendar popolnoma odstrani obarvanje - kar bi ponudil - in nisem naključna oseba, s katero sem delal Flight do njegove aretacije, znano tudi osebju tukaj :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
V smislu dejanske pomoči nimam kaj dodati, vendar menim, da je precej neumno, če poskušate nekomu zaračunati nekaj tako preprostega, kot je pomakanje za*****iških listov.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Im žal, to je bila notranja metoda podjetja, ki smo jo uporabili za povečanje prostornine, ki jo lahko list prenese brez kakršnega koli obarvanja, ki je veliko ljudem prinesla veliko denarja in je bila zato prodana le zasebno, ne želim deliti notranjih metod, ki smo jih uporabljali brezplačno.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Če kdo ve, kako to narediti, me pokličite, z veseljem bi zamenjal informacije
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Noid razredčite v acetonu (4 g v 200 ml). Potopite stran in pustite, da se večkrat posuši, dokler se izdelek ne konča. tako je to narejeno.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
stopite v stik z mano, pomagal vam bom, da
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dajte 5 gramov v 50 ml acetona, nato popršite stran in pustite, da se posuši, nato popršite drugo stran strani in pustite, da se posuši, postopek ponavljajte, dokler vam ne zmanjka pršila. Poskusite, da med pršenjem papirja ne namočite preveč.
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Razpršil bom na list močvirskega svišča, končal sem 5-CLADB , za 1 gram koliko ML acetona moram uporabiti?
Kakšno je razmerje za 5-CLADB in aceton za srednjega uporabnika.. prosim, pomagajte mi pri tem.
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Je kdo končal s kanabinoidi? Zdi se, da je to spletno mesto namenjeno samo za spord in metamfetamin
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Natisnite nad njim navadno belo
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Za nanos večje količine izdelka uporabite papir visoke gostote. Dodatno količino izdelka lahko izbrišete. Kako izračunati odmerek za en list, vam lahko povem.
Noids je zame eden glavnih najljubših izdelkov, zato ne mislite, da je stran namenjena samo stimulansom in evforikom. Če koga zanimajo stvari z noidi, mi pišite.
 
Top