Question Kako zmanjšati količino kokaina?

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Pozdravljeni fantje iz BB, lepo vas je spoznati

želel sem vas vprašati o dobrem načinu rezanja koksa in o tem, katere materiale bom potreboval pri tem postopku
Na Redditu sem prebral, da lahko uporabim laktozo ali inozitol. vendar to niso bila popolna in jasna navodila.

Prav tako moram vedeti, kako ga bom po postopku rezanja ponovno razrezal? Zelo bi bil hvaležen, če bi mi nekdo pomagal pri tem procesu, tako da bi mi poslal povezavo ali članek za ta proces.
Sem noob v kemiji, zato upam, da ta postopek ni zapleten.

Prebral sem, da lahko uporabim benzokain, vendar je to kemikalijo težko najti. Ali sta laktoza ali inozitol dobra izbira?

Hvala fantje.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Če boste to naredili, ga ne rezite z ničemer, kar je aktivno. uporabite benzokain ali lidokain. ne uporabljajte kofeina ali inozitola. dobro ga premešajte. precedite. za nekaj minut ga dajte v pečico in s hidravlično stiskalnico iz njega naredite opeko.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
benzokain, prokain itd. so antiritmične snovi in bi lahko povzročile bolj ogroženo stanje srca. široko se uporablja, vendar sploh ni dobra ideja. če sem iskren, so vsa rezalna sredstva kokaina nevarna, ena najnevarnejših se dodaja v kolumbijskih/perujskih tovarnah, ne bom pisal tukaj imena, da ne bi dal idej, je zelo znana, vendar neewbie sploh ne sme razmišljati, da bi jo dodal.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
In to počnejo zato, ker to poveča učinkovitost, ampak res odvratne in nevarne stvari, zato je vedno narezan, ni kokaina, ki ne bi bil narezan z njim, ker ga dodajajo proizvajalci v Južni Ameriki.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Mislim, da imate v mislih levamisol, čisto sranje!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Zahvaljujemo se vam za pomoč.

Vprašal bi o:
1. Ali je laktoza dobra za rezanje?
2. Ali obstajajo drugi načini za izdelavo opeke ali ponovne izdelave praška, razen z uporabo hidravličnega stiskalnika?
3. Zakaj ne predlagate uporabe inozitola?
4. "dobro premešam" pomeni, da ga samo premešam v ploščo? nekdo mi je svetoval, naj koks in sredstvo za rezanje raztopim v raztopini, da se povežeta na molekularni ravni. Kaj torej menite o tem?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Morda to ni nevarno, vendar se vam bo zaradi tega lepil nos.
Zakaj ne uporabljate taurina?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

točno ... ničesar ne moremo storiti ... to moramo prevzeti, nevarnost pa nastane, ko kakšen fant prebere o tem in si misli, prekleto ... bom dodal več, da povečam moč, potem bom kralj! in to je sranje, ki je odvisno od odmerka.... nekaj je zelo slabo, toda če prestopiš mejo, lahko ubiješ ljudi. morda ni dobro imeti moralo ali vest, ko prodajaš droge, ampak....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
vsi polialkoholi imajo velik učinek v prebavnem sistemu... videl sem ljudi, ki so se borili za kopalnico po uživanju rezanih stvari z manitolom... kot vedno... njegov odmerek je odvisen.... laktoza bo dala dober videz, če jo naredite prav... lahko uporabite "magijo", ki ima natančen videz čiste kokine ribje luske... vendar jo morate narediti ali kupiti pri trgovcu
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
dont do it mate ... to lahko ubije ljudi ali pošlje v energetsko sobo z zelo slabo reakcijo.
obstaja veliko več
"zdravih" možnosti.... če ste prepričani, da vašega kokaina ne bodo uporabili za kajenje, obstajajo lepe in čarobne možnosti... aminokisline so za to fantastične, če pa nekdo poskuša narediti bazo ali cracj, bo to nemogoče... in slab vonj... vendar bo vizualni rezultat fantastičen... na primer valin , triptofan.... (valin bi bil popoln rez za vizualno, vendar grozen za kajenje)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Zakaj bi bil valin ali triptofan dober za vizualizacijo je bel prah brez sijaja, zaradi česa naj bi bil videti dobro?
Če želite, da se sveti in je videti dobro, je inozitol slaba zamisel.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Mislim, da je dobro, vendar ali mi lahko podate namig o tem, kako to "narediti pravilno"?

Zagotovo ne bom,
poštenost in šele nato denar.
Sprašujem samo po neučinkovitih rezalnih sredstvih.

Mislim, da je to dobra ideja, Ali mi lahko daš namig o načinu mešanja in ponovnem kamnu po rezanju? naj uporabim topilo ali smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Ali bi predlagali boljše rezalno sredstvo?
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Mislim, da je taurin dobra ideja; videti je bel in svetleč prah, Mislim pa, da ima vonj, ki ni podoben običajnemu kokainu Prav?
Ali poznate dobro metodo za mešanje? kot na primer, ali naj ga samo zmešam ALI je bolje obe kemikaliji raztopiti v raztopini, da se povežeta na molekularni ravni.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ali lahko razložite, kaj mislite s pojmoma raztopiti v raztopini in vezati?
To je odvisno od tega, v kolikšni količini ga želite preraztopiti in v kolikšni količini ga želite raztopiti?
Če prah zmešate, bo izgubil strukturo kosmičev.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taurin je brez vonja in rahlo kislega okusa, ni psihoaktiven in je endogena snov, ki ne maši sluznic. Tudi če ga poznate, ni pomembno, da ga zaužijete skozi nos, veliko bolj prijetno kot karkoli drugega. In ker bodo ljudje tako ali tako vedeli, da se raztezate, bodo veseli, da vanj niste dali umazanije.
Kako to narediš, ne vem, nekaj si boš moral izmisliti, taurin je topen v vodi, imel bi vsaj to možnost.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
naj bi bilo odvisno od vira, ki ste ga kupili... moji so bili ultra sijoči, in v gonji valina, ima popoln videz... veliko boljši od drugih stvari... no, čisti efedrin hcl so tudi popolni , pravzaprav bi moral profesionalni rezalec vedeti, da bo rezanje PRO z efedrinom dalo popoln rezultat, vendar, nevarno
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock, kot ste ga poimenovali, je njegov osnovni mate ... u potrebujete aceton ali di-etil eter ... stiskalnica bi bila dobra zamisel, vendar obstajajo tudi drugi načini za plly tlak, bodite domiselni bro
 
Top