Question Kako težko je iz Latinske Amerike v Evropo uvoziti pasto iz kokainske baze ali kokain hidroklorid?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Kako težko se je izogniti carinskemu nadzoru in najti resen in zakonit stik (brez prevare) na izvoru, ki je pripravljen izvažati v Evropo?
Hvala vsem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Pozdravljeni. prihajam iz Latinske Amerike in imam dostop do kokaina 98 %, potrebujem resen stik z nekom iz Evrope
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Pošljite mi svojega uporabnika telegrama in stopil bom v stik z vami, Če ste prevarant, me boste zelo težko prevarali, saj sem strokovnjak na področju prevar.
Hvala!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Nisem prevarant, želim le iskren stik z nekom iz Evrope, da bomo lahko skupaj zaslužili denar
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Da bi se izognili kakršnim koli prevaram, lahko za svoje posle uporabite storitev BB Escrow.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Morda niste prevarant, vendar do zdaj lahko vstopim na spletna mesta, kjer ga izdelujejo, nobeden ne doseže 98 % To je samo komentar, ki prispeva k mojemu znanju
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
O 98 % govorim zato, da bi povedal, da je izdelek visoke kakovosti, vendar ni nujno, da bo 98 %... Lahko je 95 %, 93 %, 96 %, vendar potrjujem, da je izdelek najboljše kakovosti
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ok, razumem, le da če se nečesa lotiš, moraš narediti vse, kar je mogoče, da bo šlo dobro. Ne pozabite, da morate biti pri pošiljanju zelo praktični, nikoli ne navedite svojih podatkov ali kraja, kjer živite. Poiščite nekoga, ki bo to storil namesto vas, in želite zaslužiti dodaten denar.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Imam 1 osebo, ki želi narediti nekaj takega, če želite, vam dam kontakt, se pogovorimo in dogovorimo.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Da , pri pošiljanju morate biti zelo previdni.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
V zadnjih letih so Evropo napadli Brazilci in verjetno prejemajo veliko pošte iz Brazilije, kar je dobra priložnost, da skupaj z vso to pošto pošljete tudi kokain.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni, prihajam iz Col. Valle del Cauca, kjer je vse zelo poceni

Moje priporočilo je, da ne opravljate pošiljk, to je zelo občutljivo, imate 95 % možnosti, da bo policija potrkala na vaša vrata

moje priporočilo je, da se s potnikom v majhnih količinah

Kdor vam zagotavlja, da vaš nakup varno prispe v vašo državo, je lažnivec to vprašanje poznam zelo dobro in zgodita se samo dve stvari: tisti, ki vas prevara, ali pa pride policija
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Kaj menite o pošiljanju po pošti FEDEX v majhnih količinah? Primer: 300 g, 500 g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Težava ni v prevoznih podjetjih, težava je v filtrih, skozi katere morate iti, da lahko pošiljko pošljete na svoj cilj. Ob prihodu na cilj gre skozi isto mejno kontrolo 300g 500g hehehe to je arto mislim, da je nemogoče ne pozabite, da morate skozi carino skenerji psi proti drogam in detektor, ki je majhen v nekaj sekundah identificira, kaj je zaupano Odločijo se, če pustijo nadaljevati, vendar že obvestijo policijo ciljne države, da izvede operacijo, prijatelj, kar praviš, je veliko, obstajajo ljudje, ki plačujejo, da posnemajo izdelek v različnih modalnostih, vendar jih v moji državi skoraj vsi poznajo. Če imate več vprašanj, ki jih interno bom pojasnil več dvomov, ki jih imate
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
zanimivo. Če mi lahko pomagate pri teh vprašanjih v zvezi s prevozom, pri čemer odpravite nekatere dvome, vam bom izredno hvaležen za nauke
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Carinski varnostni sistem na letališčih je najstrožji, vsi kovčki in prtljaga gredo skozi rentgenski aparat, na številnih ali vseh letališčih je treba iti skozi skener z milimetrskimi valovi, v carinah nekaterih držav pa imajo agenti opremo za odkrivanje sledi mamil.
Po drugi strani pa v komercialnem pristanišču niso pregledani vsi zabojniki, ker je v službi veliko in malo agentov, zabojniki so pregledani glede na izvor (če gre za državo z visokim tveganjem) itd.
Toda tukaj v Evropi vedno vstopijo tovore s 1000 kg kokaina, veliko jih zaseže tudi policija, nedavno so v pristanišču v moji bližini zasegli 5 ton kokaina.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
to je nemogoče nihče vam ne more ničesar zagotoviti imate veliko možnost, da izgubite svoj denar
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kako je s kokainovim čajem mate de coca ali hoja? Kako težko je to poslati prepakirano kot drugo vrsto "čaja"?

To bi me zanimalo, če me lahko kdo napoti na spletno stran, ki ni prevara, ali mi tu pomaga.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Načinov pošiljanja je preveč in v moji državi jih poznajo skoraj vsi. Ugotoviti morate le, ali je izvoz kokinih listov v moji in vaši državi zakonit ali nezakonit. Če gre za proizvodnjo izdelka, ki si ga mnogi želijo, bi bil prevoz nemogoč zaradi količine kokinih listov, ki bi jih uporabili, in ker je rastlinskega izvora, morate izpolnjevati preveč zahtev in imeti podjetje za prijavo uporabe in davkov, vendar je, kolikor razumem, izvoz nezakonit
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ja, vem, da iz tega 1 do 1,5 kg lista nastane približno 10 g +-, če so razmerja pravilna.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g je za vas morda dober znesek, za nas pa ni vreden tveganja
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Povem vam isto, da so jamstva v tem mediju skoraj nična, bolj verjetno je, da boste prevarani, ker modalnost ni donosna za mnoge in zelo redko se zgodi, da tisti, ki se merijo, da bi opravili pošiljke z dajanjem svojih podatkov, potem bodo rekli ja in vse, da boste poslali denar in mislim, da od zdaj naprej lahko prevarani
Če pridete in vzamete svoj izdelek na nek način, mislim, da je to bolj resno in vam lahko pomagajo, vendar živijo ali pošiljajo 1 potnika, seveda morate imeti denar za vse te zadeve.
 
Top