Question Kako lahko uspešno opravim urinski test za droge za metamfetamin?

Andreasamikas

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vedeti moram, kako opraviti urinski test za metamfetamin. Vem, da ga ne smem uporabljati, vendar je moj test v torek, nazadnje pa sem ga uporabil 1. 1. 23. Imam px doktorja za Adderall
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
no, saj je urinski test eden najbolj zanesljivih načinov testiranja na droge, zato ga ne morete ponarediti ali zaobiti. samo prestavite termin.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Način, na katerega standardizirajo vzorce urina, lahko izničite tudi tako, da nekaj dni pred testom vsak dan vzamete sranje kreatina, približno 15 gramov na dan. To bo povečalo raven kreatinina v urinu, ki se uporablja za ugotavljanje, kako "koncentriran" je bil vaš urin.

Če test ne bo negativen, bo zelo verjetno, da se bo vrnil kot "neopredeljen", kar vam bo dalo dodaten čas, da se očistite za naslednji test.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Nikoli nikomur ne delajte tega! Povišana raven kreatina povzroča v človeškem telesu najrazličnejše težave, zaradi katerih lahko pride do doživljenjskih poškodb organov, zlasti jeter, ledvic in kože. To sčasoma privede do številnih bolezni in stanj, med katerimi sta tudi ciroza jeter ali kožni rak. Kmalu po tem, ko boste začeli uporabljati to zdravilo, vas bo pozdravil tudi lep rdeč izpuščaj. Veste, zakaj je vaš urin poln tega, ko ga jemljete? Ker se ga vaše telo poskuša hitro znebiti. Veste, kaj ga spravi v urin - vaša jetra, ki jim sledijo ledvice. 😑 Ampak hej, opravili ste test, kajne? 🤪(y) Jezus...
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
TLDR: Ne, ne drži. Kreatin je varen.

Poslušajte, na stotisoče bodybuilderjev in športnikov vsakodnevno jemlje kreatin brez kakršnih koli težav. Samo širiš urbane legende in strahove brez podlage.

Kreatin je za sirotkinimi beljakovinami najbolj raziskano dopolnilo za zdravje in vedno znova je bilo ugotovljeno, da je za telo skoraj neškodljiv. Med fazami obremenitve lahko športniki 10 dni zaužijejo tudi do 20 gramov na dan, da nasičijo svoje mišice. Jetra NISO bistveno vključena v razgradnjo kreatina in na splošno nimajo nobene vloge pri neposrednem izločanju, temveč le pri pretvorbi v bolj vodotopen metabolit. Kreatin še nikoli ni bil povezan s kožnim rakom in težko si predstavljam verjetne poti.

Poleg tega najdba nečesa v urinu absolutno ne pomeni, da ga ledvice aktivno izločajo, da bi se ga znebile. Ste že slišali za osmotsko ravnovesje? Prosim, poučite se o teh zadevah, preden se poskušate izdajati za strokovnjaka na teh področjih, kar na vašo žalost sem.

In ker trditev nima nobene vrednosti, če ni podprta z dokazi, je tu za vas: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0173-z;
"Širina in ponavljanje teh ugotovitev sta prepričljiv dokaz, da kreatin monohidrat dobro prenašajo in da ga lahko varno uživajo zdravi netrenirani in trenirani posamezniki ne glede na starost."
 
Last edited:

ogbonnayauche

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lepo je slišati, da veste, da se ne sme uporabljati, to je korak v pravo smer. Kar zadeva uspešno opravljen test, lahko metamfetamin na žalost ostane v vašem telesu do tri do pet dni. Ker pa ste ga nazadnje uporabili 1. januarja, bi moralo biti vse v redu. Pomembno je, da pred testom ostanete hidrirani in se zdravo prehranjujete, saj lahko tako pomagate odplakniti morebitne toksine v vašem telesu. Upoštevajte tudi vsa navodila, ki vam jih je dala ustanova za testiranje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Novinarkin urin na glavnem uradu bo uspešno opravil večpanožni test, če pa ga pošljejo v laboratorij, bodo ugotovili, da to ni urin. Nekdo, ki je čist, vam lahko da vzorec, potrebujete 2 unči, segrejte ga in si ga prilepite na telo ali si ga vtaknite v rit. Vsak dan vzemite sranje kreatina in tik pred testom popijte veliko vode, kar bo razredčilo vaš urin, vendar tega ne bodo vedeli, ker stopnjo razredčenja določajo na podlagi ravni kreatina.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ko vas ujamejo, se obnašajte ogorčeno in povejte, da je edino zdravilo, ki ste ga v zadnjem tednu sploh uporabljali, neškodljivi inhalator Vicks
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Če gre za laboratorijski preskus, je zelo težko ponarediti rezultat. Če pa je njegov test iz lekarne, lahko morda uporabite urin druge osebe
 

scot62192

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali kdo ve, kje je mogoče kupiti staro različico zdravila Vicks z visoko (100 mg) vsebnostjo derivata metamfetamina? Potrebujem ga čim prej, da laboratoriju za testiranje na droge pokažem, da sem ga jemal kot razlog za pozitiven test. TIA
 
Top