Kako lahko naredim brezvodni hidrazin?

Einstein

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, s to metodo želim izdelati lsd:

V 4 ml brezvodnega hidrazina dodajte 1,2 g ergotamin hidroklorida in segrevajte 1 uro pri 90°. Dodamo 20 ml vode in izparevamo v vakuumu, da dobimo d-izolizergično kislino hidrazin. 1 g lizergičnega hidrazina se dobro zmelje v prah in doda 40 ml 0,1 N (ledeno hladne) HC1 kisline. Tej kislini, ohlajeni na 0°, se ob dobrem mešanju doda 4 ml 1 N Na nitrita. V 2-3 minutah dodamo 40 ml 0,1 N HC1 kisline, da pH doseže vrednost 5. Pustimo stati 5 min, bazificiramo z 1 N NaHCO3, ekstrahiramo s 100 ml etra in nato s 50 ml etra. Etersko plast speremo z vodo in posušimo, nato pa izparevamo v vakuumu pri 10°. Dobljeni rumeni azid raztopimo v približno 5 ml dietilamina pri 0° in nato segrevamo v kovinski bombi pri 60° 1 uro. Če bombe nimamo na voljo, se lahko zadovoljimo s segrevanjem 3 do 4 ure pri 45° v bučki z zračnikom v dušikovi atmosferi. Prav tako bi bombo pred zaprtjem in segrevanjem splaknil z dušikom. Po pretečenem času odstranite toploto in pustite stati (po izpustu tlaka pri metodi z bombo) 2 uri ter izparite v vakuumu, da dobite 0,7 g LSD in 0,15 g izo-LSD. Izo-LSD ne bo naredil ničesar (dobrega ali slabega), če ga zaužijete, zato ga lahko pustite skupaj z LSD. Lahko ga tudi ločite in pretvorite v LSD kot v formulah ahove.

Ali obstaja kakšna druga lažja kemikalija, ki bi jo lahko uporabili namesto brezvodnega hidrazina?

In če ne, kako jo lahko sintetiziram (enostavno)?
 

Einstein

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Navajam, da je edina metoda, ki jo imam, pretvorba hidrazin sulfata v vodni hidrazin, nato pa pretvorba slednjega v brezvodni hidrazin.

Vendar je dolga in dolgočasna. Ali obstaja kakšen drug način?
 

shadowsoflite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pogledati morate Claviseps > LSA > LSD

Veliko varnejši in bolj praktični
 
Top