Heksan

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Sem gledal čez lastnosti heksana, in zdi se, da je dobro primeren za uporabo kot topilo.

Je tudi poceni. Ima kdo izkušnje z njim za sintezo mefedrona?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
4-MMC je bolje topen v polarnih topilih, kot so DCM, etanol, metanol ... itd. Heksan ima nizko polarnost, zaradi česar je manj učinkovit pri interakciji s polarnimi funkcionalnimi skupinami molekul mefedrona .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
DCM je tako nepolaren, kot je le mogoče, mefedron s prosto bazo je topen v nepolarnih medijih, hidroklorid pa v polarnih. Heksan je običajno dražji, če ga kupite pod tem imenom, vendar je petrol eter 40-60 večinoma sestavljen iz heksanov. Ali je ta pripravek dober? no, CHEM-IS-TRY
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Ja, ne deluje :)
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hej, bud, ali lahko podrobneje opišeš, kaj ni delovalo? Ali ste kot topilo, v katerem se raztopi BK4 pred metilaminacijo, zamenjali DCM/EA za heksan?
Resnično me zanima, ker mi je zmanjkalo DCM, imam pa svež 7-litrski kanister heksana in upam, da bo deloval. Metilamin dobim šele naslednji teden, zato upam, da boste videli ta komentar.
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Lahko uporabite ksylen thf dmso dcm toulen benzen etil acetat
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Imam približno pol litra heksana, ki sem ga destiliral iz začetne tekočine in za katerega iščem uporabo....Bunsonov gorilnik? 😄 Pravzaprav mislim, da je to heptan.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Razmišljam, da bi izvedel reakcijo v majhnem obsegu z uporabo heksana kot topila, da ne bi izgubil preveč surovine v primeru, da bi se sranje razblinilo, približno 100 g BK4 bi moralo zadostovati.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ne izvajam veliko poskusov s 15 g🙄, če pa bi jih, potem bi mi to prihranilo prekleto veliko denarja. Morda ste dobili neverjetno ponudbo za 2b4mp. Plačali ste ... 160 USD/kg z dostavo. Teh 100 g vas je stalo 16 dolarjev, toda koliko je vredno, ko ste plačali, čakali, si grizli nohte, pospravljali hišo in ga končno dobili? Zdi se, da je bilo za teh 100 g enostavno 50 dolarjev. Nekoč, pred davnimi leti, sem nekaj kupil na ebayu in plačal skoraj 200 USD/50 g. Morda boste želeli ponovno razmisliti, kaj je majhna reakcija.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
V mojem trenutnem položaju 100 g predstavlja majhno reakcijo,
Jezus človek, 200 USD/50gs? 100 g, ki ni majhna reakcija, je vaše mnenje in imate pravico do njega, strinjam se, da se ne strinjam. Tudi 160 dolarjev na kilogram je veliko, od kod dobivate prekurzorje?
Prav tako ne razumem, kako zapravljanje časa prispeva k dodani vrednosti bk4? Imam opravka, ki je v okviru mojih možnosti, z razmišljanjem o paketu ne morem doseči, da bi ta prišel do mene hitreje.
 
Last edited:
Top