Question Potrebujem pomoč pri vračilu stvari mojega prijatelja!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
V trenutku nujnosti je imel moj prijatelj približno 8 unč metamfetaminskih drobcev, ki jih je dal v galono destilirane vode, da jih fantje v modrem ne bi našli. To je delovalo in je bil takrat odličen premik, vendar smo nekaj vode izhlapili in se je vrnila kot bel puhast prah. Še vedno opravlja svoje delo, vendar ga želi dobiti nazaj v obliki drobcev, ker to vsi pričakujejo. Ali mi lahko, prosim, svetujete korak za korakom? Oba bi bila zelo hvaležna. Hvala.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Prašek raztopite v acetonu in pustite, da počasi izhlapeva Ključno pri tem je, da to počnete počasi
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Pomagal bo pri segrevanju raztopine meta/acetona blizu vrelišča acetona ob nežnem mešanju, to pomaga pri pravilnem raztapljanju prahu.

Kar iščete, je rekristalizacija metamfetamina, mislim, da pomaga vedeti :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Joj, kaj sem vam povedal o tem, da pomagate ljudem samo v skladu s svojimi predhodnimi izkušnjami? Hvala, gospod Ramsay, zdi se, da ste rešili situacijo.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ne, ni pravilen! Pridobite 99,9-odstotni izopropil alkohol razreda ACS. Zavrite ga do vrenja, nato pa ga prelijte čez izdelek v drugi stekleni skodelici. Kar se ne raztopi, je odpadek. Ko ločite tekočino od trdnih odpadkov, jo prelijte v stekleno posodo za peko in jo pustite stati, ne motite gibanja, ki zmoti postopek, zato pustite, da se ohladi na sobno temperaturo, nato jo previdno postavite v hladilnik, dokler ne doseže temperature, na katero mora biti nastavljena večina hladilnikov, kar je približno 33 stopinj, ko doseže to temperaturo, jo premaknite v zamrzovalnik, dokler ne doseže približno -3 stopinj, potem je to končano. V njej je lahko še vedno tekočina, zato jo prelijte čez filter, da odstranite preostalo tekočino in pustite, da se kristali posušijo, alkohol pa lahko odstranite. Če želite, lahko za pospešitev sušenja uporabite toplotno svetilko. Ko se kristali popolnoma posušijo, jih rad sperem s hladnim acetonom, da se znebim nečistoč, ki so običajno na zunanjem delu kristalov. Prav tako rad ponovno prekuham tekočino, ko ločim dobro tekočino, ko odstranim smeti, ki se ne raztopijo & pred tem sem jo že spremenil v prah in opravil pranje z acetonom ter seveda pustil, da se posuši pred delom postopka z vrelim alkoholom. vendar to ni potrebno. Najboljši način segrevanja je, da v ponvi zavrete vodo in alkohol v kozarcu postavite v posodo z vrelo vodo. Na ta način je manj verjetno, da boste sprožili divji pekel! Seveda ne bodite idioti in v ponev ne dajte preveč vode, da bi se prelila v kozarec, ker bi bilo to popolnoma neresno in bi povzročilo veliko škodo na zabavi ter tudi drago zabavo!
 
Top