Looking for a vendor Pridobivanje kitajskih prepovedanih kemikalij v ZDA. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Katera je najboljša metoda za pridobivanje spojin iz Kitajske, ki jih ne smejo pošiljati v ZDA? Nekateri prodajalci so poskušali pomagati, vendar so takoj, ko smo prišli do sledenja, rekli, da je njihov šef prepovedal pošiljanje in da moram dobiti povračilo. Zato upam, da obstaja način, ki ne vključuje, da bi ga moral prejeti v Kanadi. Hvala vsem.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Ali lahko vem, za kateri izdelek gre?imam svojo transportno ekipo.imam svojo transportno ekipo.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Ameriška carina zdaj podrobno pregleduje pošiljke iz Kitajske, pa ne zato, ker bi bilo vse počasneje, vedno obstaja letni čas, ko blaga ni mogoče pošiljati v ZDA.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Najboljša metoda, ki sem jo imel, je uporaba prodajalcev, ki jim je pošteno vseeno. Raven prikrivanja, ki sem jo videl pri prodajalcih (nekaterih na tem forumu), je nerealna. Mislim, da bi bila moja poanta v tem, da bo morda potrebno nekaj poskusov in napak. Če pristopite k novim prodajalcem brez zgodovine pregledov, bi vprašal, ali bi naredili vsaj manjše poskusno naročilo.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Dva od njiju sta poskusila, a so ju njuni šefi ustavili. Mislim, da bom poskusil še jaz.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, iščete


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (predhodnik LSD)

ali ergotamin, LSA

od kod pošiljate, ali lahko pošljete prive seznam?
 
Top