Question Poiščite učitelja kemije, ki se spozna na met.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
potrebuje učitelj kemije in vaša pomoč ni brezplačna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Samo bedak bi sprejel vaše plačilo. Obstaja veliko zakonov, ki začnejo veljati, če vam nekdo plača, da ga naučite nečesa nezakonitega. Vse informacije so tukaj in to, kar poskušate tondo, so naredili ljudje z absolutno 0 znanjem tako, da so preprosto natančno sledili navodilom. Če ste v dvomih, napišite moško objavo ali vprašajte v klepetu. Če nekdo tukaj ponudi, da bo sprejel plačilo za učenje, vas bo oropal. prijavite ga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoretično lahko streljamo o skoraj vsem. Če nekomu plačate za svetovanje ali poučevanje, se od vas pričakuje, da ga boste obvarovali pred škodo. Če nekdo vzame vaše plačilo, da bi vas učil, je to vsekakor zarota za opravljanje proizvodnje, kar je pri nas enako kot proizvodnja. 6 let, če še nikoli niste imeli kaznivega dejanja, 12 let, če ste ga imeli, 20 let, če ste že bili obtoženi proizvodnje, in dosmrtni zapor, če se fant razstreli. V povprečju. V igri je 52 sklopov zakonov. 50 za 50 zveznih držav, zvezne obtožbe in okrožje Kolumbija ima svoje zakone.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Odvisno od države,pri nas je dajanje recepta nekomu zastonj tudi kaznivo dejanje, ki mu pravijo "strafbare voorbereidingshandelingen" prevod: "kaznovalna dejanja priprave". Lahko dobite enako kazen kot človek, ki vodi laboratorij.

o plačilu za smernice: želel sem si, da bi lahko nekomu plačal, da bi mi dal informacije, ko bi želel vzpostaviti laboratorij 4mmc s 100 kg na serijo. Test 100 g ni problem, test 1 kg ni problem. Test 25 kg, popoln neuspeh, težave s temperaturo, in da, dvojna stena reaktorja, ki se hladi nazaj. To me je stalo 200 kg broma in vseh kemikalij ter 2 meseca najemnine (80 tisoč), preden sem našel trik. Če bi me nekdo prosil, naj mu za trik plačam 10 tisočakov. Nisem niti podvomil, da bi to storil.
Ampak to je moja vizija...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Še eno vprašanje, na dan želim izdelati 100 l metamfetaminske frebaze, po katerem receptu naj ravnam? Tistega na forumu? 10L naredim v 40 minutah al/hg. Za recept sem plačal fantu, ker nisem mogel najti brezplačnega recepta v velikem obsegu in kot sem rekel, poskus in napaka bi me stala veliko več (lokacije stanejo najmanj 10 tisoč EUR na teden).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Ali ne bi bilo bolje, če bi izvedli redukcijo NaBH4?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Izdelek je šibkejši, ko ga ljudje uporabljajo. Jaz sem ga izdelal, naj ga nekdo kadi. In je rekel, da je to šibko. Dal sem mu narediti nekaj al/hg in on reče, da je to odlično, vem, da mora biti v teoriji enako. O tem sem se večkrat pogovarjal s kemiki...
Imam eno stranko, ki hoče samo tisto, kar imenuje "mehiški met", niti ne pto/vodika.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedrin met, ki ga bo kupec prav tako kupil, vendar je za 2/3k dražji. Tega ne bi plačal
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Je bila šibka tudi po ločitvi izomerov?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Prihajam z Nizozemske in zdaj se večina metamfetaminov izdeluje s platino/vodikom. Pred nekaj leti je bilo tam veliko Mehičanov, ki so ga izdelovali iz al/hg, kupci pa imajo raje mehiški izdelek
 
Top