Question S fentanilom prepojena trava. Je to resnična stvar?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Danes sem naletel na izjavo prodajalca plevela v DNM, v kateri je trdil, da je zdaj zelo visok %storitev plevela v EU oplemenitena s fentom.

Nekaj časa sem bral dokumente UNODC in poskušal ugotoviti, ali je to kje omenjeno, vendar sem v razdelku o konoplji našel NULO omembe. V poglavju o opiatih (oba dokumenta sta v priloženi tretji knjižici) je omenjena uporaba fenta za primesi različnih drugih kemikalij (poleg heroina ni veliko poimenovanj), večina pa je omejena predvsem na Severno Ameriko.

Ali je kdo dejansko videl ljudi, ki so se na tak način zajebavali s travo? Mislim, da je moč hidroponično pridelane snovi danes toliko večja kot pred desetletjem, zakaj bi v travo dodajali fent?

Kakorkoli že, iščem kakšen vpogled, ki bi ga lahko vsebovali vaši briljantni možgani.

Srečno novo leto itd. itd.
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 642

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Danes lahko marihuano prepojimo z vsem, kar nam je pri roki. Ne glede na to, ali gre za sintetični kanabinoid ali fentanil.
To je posledica dejstva, da lahko danes zakonito in poceni kupite marihuano CBD, ki je videti odlično, vendar ne vsebuje THC.
Da bi takšni rastlini dali narkotični učinek, jo ljudje impregnirajo s fentanilom in drugimi snovmi.
+ fentanil poskrbi, da se stranka vrača po še in še.
Seveda zdaj obstaja nova alternativa THC - HHC, ima 20-25 % manjši potencial kot THC in je za zdaj zakonita v večini evropskih držav, vendar je nimajo vsi na zalogi in še naprej impregnirajo travo CBD ali kmetijsko travo, ki je videti kot prava marihuana.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ste se s tem že srečali v praksi?

Strinjam se z @spanara, da bo izkušen kadilec trave takoj vedel, ali kuri konopljo ali travo.

Imam voziček HHC-O, vendar ga še nisem poskusil, saj ga hranim za črne dni (sam nisem velik kadilec trave).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
V državah SND je šibki marihuani dodana serija UR-144 ali JWH. Z gotovostjo lahko trdim, da se sintetični kanabodi, kot so (ur144 / JWH-018), skoraj ne razlikujejo od naravnih. Edina stvar je hiter vstop in hiter izstop, če pa uporabljate podaljševalce, učinek traja dlje.

Kar zadeva fentanil, ga ne potrebujete veliko, 1,2-1,5 mg fentanila na 1 g marihuane je dovolj, da se učinek ne občuti močno, oseba pa se na izdelek navadi in postane zasvojena.
Vsekakor se mi to ne zdi pošteno, zato tega ne priporočam.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tega nimam namena storiti - le da že testiram različne snovi za fent in zdaj razmišljam, da moram testirati tudi sinovo zalogo trave. Testiranje fent bo zame postal drag hobi...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
17
Points
18
Deals
9
Pri travi cbd je pomembno, da diši po konoplji...
tako da gre morda za stvar, vendar bi "pravi" kadilec to takoj zaznal.
 
Top