Question Ali ima LSD kakšne slabe duševne/fizične stranske učinke?

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
38
Points
18
Vedno berem o ljudeh, ki se na potovanjih z LSD-jem znebijo odvisnosti ali ozdravijo depresijo. Zaradi tega sem mislil, da je ta droga povsem v redu, vendar bi rad slišal od kogar koli, ki je že užival LSD, in mi povedal, kakšen je in kaj je občutil?
 

drZarah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Če odgovorimo na vaše vprašanje v naslovu, po našem najboljšem vedenju sistematični pregledi in metaanalize kažejo, da LSD ne škoduje zdravju ljudi. Študije, ki poudarjajo nasprotno, imajo običajno slabo izdelano eksperimentalno zasnovo (in pogosto raziskovalci, ki sodelujejo pri njih, ponavadi potrjujejo svoje pristranskosti). Na drugo vprašanje pa je edini pristen odgovor povezan z idiosinkratičnimi izkušnjami vsakega posameznika.
 

LurkingInSight

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Psihedeliki imajo velik razpon učinkov, ne boste se popolnoma ujemali z izkušnjo druge osebe. Priporočam, da si za nekaj časa ogledate to spletno stran:

Kar zadeva znebitev odvisnosti, lahko to potrdim, 3 ure si ne želim nikotina, to je precej osvobajajoče. Predstavljam si, da ljudje z večjo močjo volje od mene nosijo v sebi ta občutek in ga nikoli ne opustijo.
Zdravljenje depresije, po mojem mnenju je depresija to, da si obtičal v rutini negativnega mišljenja, psihedeliki pa te iztrgajo iz tega mišljenja in te za nekaj časa vržejo v nekaj norega, potem pa si še vedno isti ti, iste težave in morda celo isti občutki, vendar boš imel ta spomin na drugačno mišljenje in čustva ter pogled na vse in to spremeni tvoje razmišljanje, ker ne moreš zanikati, da si razmišljal drugače in da je bilo to zelo resnično.
To je resnična te*****vtska korist o LSD in psihedelikih. Omogočajo vam, da stvari vidite na nov način. Če imate nekaj zelo močnega, kot so duševne bolezni, zlorabe in travme, zelo negativne izkušnje ali lekcije iz otroštva, ki vodijo vaše odločanje v življenju in na koncu vodijo v neuspešno in nesrečno življenje, potem nekaj, kar vam omogoča, da vidite stvari drugače, morda ne pravilno ali trajno, samo za nekaj časa drugače, ljudi popelje na pot samorefleksije in končno izboljšanja.
Sami sebi smo najhujši kritiki in pri tem smo tudi najslabši.
Kar zadeva moje lastne izkušnje.
Spremenilo se je moje čutenje, spremenilo se je, katera hrana mi je všeč, naravna hrana je postala prednostna možnost, vendar je industrijska hrana lahko lepa, če je pravilno pripravljena ali z veliko sladkorja/maščob. Vizualne stvari na tem svetu, ki jih je naredil človek in ki niso odražale naravnih pravil o tem, kako naj bi bile stvari videti (nisem povsem prepričan, kaj s tem mislim, vendar je večinoma očitno, kdaj je človek nekaj naredil, in očitnost tega zbledi v primerjavi z lepoto narave). Stvari so bile neverjetne, zvoki so se mi zdeli bolj oddaljeni, a sem jih slišal jasneje. Čutila so se ujemala z drugimi čutili, kot da se na svoj način počutijo enako. Ne gre za sinestezijo, ampak bolj za ples, kako se gibanje povezuje z zvoki, ki jih slišite.
Času je postalo nemogoče dejansko slediti, vaš občutek zanj je zajeban, če ga vzamete preveč, mu ne boste mogli slediti, če ga niste vzeli dovolj, da bi izgubili ta nadzor nad mislimi, potem boste lahko ugotovili, koliko časa je minilo, to bo težje.
Rekurzivne misli, to so misli, ki se vrtijo vedno znova. To je lahko neverjetno, če imate globoko osebno samorefleksivno in transformativno spoznanje o sebi, ki vas vsakič znova navdaja z evforijo, lahko pa je tudi pekel, če imate travmatično misel o nečem groznem v svojem življenju in ste za dolgo časa obtičali v zanki. (Nekateri ljudje poročajo, da se po tem počutijo bolje glede stvari, ki povzročajo negativna čustva).
Po vsem telesu sem dobila krče, ki so bili odlični.

Njihovega jemanja ne bi in ne priporočam, če imate duševno bolezen, ki vključuje halucinacije ali blodnje. To bo poslabšalo vaše stanje, zaradi njega lahko nove stvari postanejo sprožilci in se poveča njihova pogostost. Če imate v družini duševne bolezni in čutite, da jih imate morda tudi vi v sebi, jih preprosto ne jemljite.
Kot rečeno, psihedeliki so mi pomagali videti tudi mojo največjo težavo s samim seboj, ki se je nanašala na blodnjave misli in na to, da sem sploh vedel, da jih imam.

Moje iskreno mnenje je, da imajo od jemanja LSD-ja in drugih psihedelikov resnično korist le zelo neprilagojeni ljudje. Fantje, ki so bili že v mladosti nasilni, ženske, ki so bile posiljene, ljudje, ki utapljajo svojo zavest v kemikalijah, ker ne prenesejo svojih misli, vsi ti ljudje potrebujejo trenutek stran od običajnega življenja, da razmislijo o drugih stvareh, o katerih nikoli niso razmišljali.
Normalni, redno prilagojeni ljudje, ki so doživeli ustrezno količino travm, jih ne potrebujejo, saj so v življenju doživeli veliko izkušenj, ki so jih prisilile, da so pošteno prevrednotili svoje razmišljanje o svetu. Vedeli boste, ali je vaša pot v tem svetu funkcionalna ali ne, saj boste svoje neuspehe dosledno izboljševali in ne slabšali.
Če ste dobro prilagojena oseba, lahko z njimi še vedno dosežete pozitivne miselne spremembe, toda ali jih potrebujete ali pa bi vam življenje dalo isto lekcijo na manj intenziven način, ker ste naravno dovzetni za nove načine razmišljanja.

Oprostite za moj zid spama, jaz, tako kot vsi evangelijski podobni dolgodlaki hipiji, ki potiskajo psihedelike na svet, lahko veliko govorim o naših izkušnjah in ne boste izvedeli veliko, vendar resnično mislim, da imajo koristi, to ni čudežno zdravilo, vendar je za nekatere stvari boljše kot katero koli drugo orodje, ki ga imamo zdaj v našem arzenalu.
 
Top