DMT iz kanarske trave

Lakalatis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Posekano travo čim bolj zdrobite. To morate storiti, da pretrgate celično strukturo rastline. Dober način je, da rastlinski material čez noč položite v zamrzovalnik, naslednji dan ga odstranite, odtalite, ponovno položite v zamrzovalnik, nato pa ga odstranite in ponovno odtalite. Po dveh ali treh takšnih ciklih bo rastlina običajno kašasta in jo boste zlahka zmleli v mešalniku. Ko je falaris zamrznjen, ga dajte v mešalnik in mešalnik ga bo lažje sesekljal.

2. Nato mulču dodajte toliko vode, da nastane juha, ki se lahko preliva.

3. Zdaj morate dodati še kislino. Ravno toliko, da se PH zniža na približno 5. Uporabite lahko beli kis, limonin sok ali ocetno kislino. PH preverite s papirjem PH, ki ga običajno prodajajo v večini lekarn. Kislina reagira z alkaloidi v rastlinskem materialu in jih pretvori v sol. Dobro je, če zakisano juho čez noč kuhamo v počasnem loncu; pokrovko pustimo pokrito, saj ne želimo, da tekočina izhlapi.

4. Rastlinsko snov precedimo skozi sirovo krpo, nato pa še skozi papirnati kavni filter. Večjo količino grobe snovi lahko zdaj zavržemo, ker so alkaloidi, ki jih iščemo, prešli v vodno raztopino.

5. Dodamo majhen odstotek razmaščevalnega topila, kot so metilen klorid, eter, kloroform ali nafta. Nafta je lahko dostopna v obliki Colemanovega goriva ali tekočine za vžigalnike. Ta postopek izvajamo zato, da odstranimo olja in maščobe, ki so v raztopini - te bodo prešle v topilo. Mešanico pretresemo in odstavimo za toliko časa, da se razdeli v dve plasti, vodno in topilno. Če ste kdaj pripravljali solatni preliv iz kisa in olja, ste to že videli.

6. Za naslednji postopek je uporaben ločevalni lijak. To je preprosto laboratorijsko orodje, sestavljeno iz stožčaste steklene posode s pipo na dnu in z zamašeno odprtino na vrhu. Obe tekočini vlijemo v zgornji del (spodnja pipa je seveda zaprta); posodo zamašimo in jo stresemo, da se njena vsebina premeša. Nato se postavi na stran, dokler se tekočini ne ločita v dve plasti. Nato se odpre pipa, da spodnja plast odteče v posodo. Tik preden zgornja frakcija doseže pipo, jo zapremo. Zgornji postopek ločevanja lahko izvedete tudi s puranjim mešalnikom :). Zavrzite topilo (skupaj z neželenimi olji in maščobami) in zdaj preostala vodna raztopina vsebuje alkaloide.

7. Naslednji korak je dodajanje baze naši raztopini. Ena od teh, ki se pogosto uporablja v ekstrakcijskih formulah, je amonijev hidroksid, ki je tekočina. Če ga ni mogoče dobiti, ga lahko nadomestite z običajnimi kristali luga. Ta se prodaja kot čistilo za odtoke in se imenuje tudi natrijev hidroksid. Raztopite ga v vodi do visoke koncentracije. To tekočino v majhnih korakih dodajamo vodni raztopini, pri čemer mešanico vsakič pretresemo, nato pa jo testiramo, dokler pH sčasoma ne doseže vrednosti 9 ali 10. Bodite potrpežljivi. Običajno traja nekaj časa, da dosežemo pravo vrednost. Zdaj ste "odklopili" sol in pretvorili alkaloide v njihovo prosto bazno obliko. Zdaj niso več sol in zato niso več topni v vodi ... Zato jih je zdaj mogoče ekstrahirati z enim od zgoraj omenjenih organskih topil. Najbolje je uporabiti Colemanovo zagonsko gorivo, ki ga je enostavno dobiti.

8. Razmerje 10 odstotkov vodne raztopine naj bi bilo dovolj topila za vsako ekstrakcijo. To najlažje ocenite tako, da si predstavljate, kje je na vaši posodi z vodno raztopino črta 10 %, nato dodajte to količino topila k celoti in povečajte prostornino na 110 % (Zelo natančna meritev ni potrebna) Posodo je treba tesno zapreti, da topilo ne izhlapi iz raztopine.

9. Opravimo štiri ekstrakcije, da se prepričamo, da so odstranjeni vsi alkaloidi. Te se opravijo v enem 24-urnem, nato pa v treh tedenskih presledkih. Plast topila bo kmalu dobila temnejši odtenek, običajno rumenkast ali rdečkasto rjav. To kaže na prisotnost alkaloidov, ki se počasi premikajo iz vodne raztopine. Za večino od njih bo potreben skoraj mesec dni, mešanico pa je treba pretresti vsaj dvakrat na dan, da vse molekule alkaloidov pridejo v stik s topilom. Ob vsaki tedenski ekstrakciji jo previdno ločite od vodne raztopine na enega od zgoraj navedenih načinov. Te frakcije topila shranite in jih združite v eni posodi. vodni raztopini vsakič dodajte sveže topilo, dokler ni ekstrakcija končana.

10. Zadnji korak je, da združene frakcije topila prelijete v plitvo posodo za peko ali ponev in pustite, da vse izhlapi na odprtem prostoru brez plamena ali isker. Ostanek, ki ostane po izhlapevanju, vsebuje alkaloide in se lahko vstavi v želatinske kapsule. Če je žvečilni gumi preveč gumijast, mu lahko dodamo majhne količine navadne moke, dokler se ne zgosti.
 

Attachments

  • hz61acU2J4.jpg
    hz61acU2J4.jpg
    1.3 MB · Views: 285
  • qac658Tefm.jpg
    qac658Tefm.jpg
    1.1 MB · Views: 247
  • 8n9pDojaA4.jpg
    8n9pDojaA4.jpg
    1 MB · Views: 250

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
Pričakovani donosi?, tudi ta rastlina vsebuje gramin, ki je strupen in naj bi povzročal glavobol, za čiščenje končnega izdelka morate uporabiti petroleter, saj je gramin zanj netopen.
 

Lakalatis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
tudi ta rastlina vsebuje gramin, ki je strupen. v koraku 5 odstranite olja in maščobe, ki so v raztopini. nisem prepričan o donosih
 

JesusChrist

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 9, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ali bo pakiranje v kapsule prineslo učinke? Prepričan sem, da za učinke DMT potrebujete MAOi
 

JesusChrist

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 9, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ali ta metoda pridobiva 5-MeO-DMT enako dobro kot običajne snovi? [tukaj] Vidim, da bi moralo biti snovi 5MeO približno dvakrat več.
 

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Kot je dejal drug uporabnik, pazite pred graminom, saj vas lahko ubije že s precej majhnim odmerkom.
Edit - zdi se, da sem ga zamenjal z drugim alkaloidom. verjetno ne boste umrli.
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
kis pred zamrznitvijo in tavenjem
zaradi gramina je končni izdelek zelo masten in ne omogoča popolne ekstrakcije neodvisnih molekul, zato boste na koncu dobili gojen izdelek - boljši viri iz tega razloga so mimoza hostilis, ki se pogosto uporablja zaradi svoje uporabnosti in zanesljivosti, kar je tisto, kar želite.

vendar me obvestite, če boste našli zanesljiv način za odvzem iz falarisa, ki dejansko deluje, in če imate kakšen končni zanesljiv izdelek (trden/ne zelen). thx
 
Top