D-amfetamin iz fenilpropanolamina/katina z uporabo z litijevo kovino modificirane redukcije breze pretresi in speči. D-metamfetamin iz efedrina.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Efedrin lahko uporabite za izdelavo D-metamfetamina. Ali pa fenilpropanolamin ali katin za izdelavo D-amfetamina.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
To bi se moralo glasiti brezvodni amoniak.
Ne hidroksid. voda je pri tej reakciji nevarna.
Prav tako,
če je začetni efedrin racemičen, bo tudi končni rezultat racemičen. to mora biti l efedrin
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ups. to je shake and bake. moja napaka.
Zmotil sem se in mislil, da govoriš o modificirani brezi, ki se začne z brezvodnim amoniakom in litijem. v tem se ustvarja in situ. nadaljuj
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Bil sem eno okrožje od tega in večina kuharjev je uporabljala samo brezvodni amonijak. ko so nam vzeli dostop do njega, smo ga naredili sami
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni vsi,

Ali to pomeni, da je bil izdelek, podoben belemu prahu, ki smo ga dobili na koncu celotnega postopka, končni izdelek? In da ne potrebuje nadaljnje obdelave ali česa drugega, da je to isti "led, kristalni metamfetamin", ki se prodaja na ulici?? Če je tako, zakaj je bil v obliki prahu in ne v obliki kristalov, kot jih običajno vidimo?? In kako ga lahko kristaliziramo?

Poleg tega v večini videoposnetkov vidim, da na koncu postopka svoj končni izdelek ( ta isti izdelek v prahu) imenujejo metamfetamin hidroklorid in ne samo metamfetamin? Zakaj je tako? pri ledu ali kristalnem metamfetaminu običajno vemo, da gre samo za metamfetamin, v resnici pa gre za metamfetaminov hidroklorid in beseda hidroklorid preprosto ni omenjena, ampak je vedno prisotna kot zamolčana beseda? Ali pa je hidroklorid, ki ga dobimo na koncu, ekstrahiran z drugim postopkom za prečiščenje končnega izdelka, ki je potem SAMO metamfetamin (led, kristalni metamfetamin)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@jumin, skoraj vsako zdravilo je v svoji osnovni obliki olje, zato ko nekdo govori o končnem izdelku v prahu ali velikih kristalih, se sklicuje na njegovo obliko soli, za meth je to skoraj izključno hidrokloridna sol.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Hvala, človek!

Imam še eno vprašanje, Torej končni izdelek, ki ga dobimo na koncu tega postopka, to je metamfetamin HCl, je v obliki prahu. Dejanski izdelek, ki ga vidimo na ulicah, pa je v obliki kristalov. Ali moramo ta isti prah raztopiti v neki tekočini in ga ponovno kristalizirati, da dobimo velike kristale? Če je tako, kako to storimo? In katera topila uporabimo? Ali lahko navedete nekaj ključnih točk tega postopka rekristalizacije?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ko se je metamfetamin v obliki soli izločil v raztopini ogljikovodikov - "PRETEČAJNI SNOV" -, je to znano kot oblika droge "crank".
Led je bil opran in prečiščen ter kristaliziran v to, kar je, z acetonom in alkoholom ali vodo.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Poleg tega sem bil takrat kuhar metamfetamina in ne kemik. Poskrbel bi, da bi ga temeljito posušil, vendar sem ga prodajal takoj iz filtra brez prekristaliziranja. konsistenca je bila odvisna od tega, s čim sem ga potegnil. toluen in ksilen sta dala bel puhast prah. Colemanovo gorivo je dalo bel kristalinični proizvod. 111 trikloretan in druga klorirana topila so dala zelenkast kristal, včasih velik. eter.....
Prekleto. Ne spomnim se, kaj je dal eter. od takrat je minilo 20 let ali več.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Še vedno nisem kemik. Zdaj sem le upokojeni kuhar metamfetamina, ki se rad uči
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Vem, da je to morda neumno vprašanje, bit bi lahko teoretično namesto amonijevega nitrata uporabil tudi amonijev sulfat? Edini razliki, ki sem ju našel, sta, da sulfat ni eksploziven kot nitrat in da bi bila raztopina zaradi enake količine sulfata bolj kisla kot zaradi enake količine nitrata (zato bi ga uporabil manj).
Nisem kemik in vem, da je molekularna struktura različna. Sprašujem samo, ali bi to lahko delovalo, ker je amonijev nitrat pri nas zelo težko dobiti, amonijev sulfat pa ne. Pozdravljeni
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Da, uporabite lahko približno katero koli amonijevo sol (kolikor sem razumel) - sam sem uporabil samo nitrat, ker ga še vedno najdem v hladilnih pakiranjih. Teče na suho, čeprav mi je ostalo še približno 6 kuhalnic.
Kateri izdelek uporabljate za amonijev sulfat? Ali kako ga pridobivate, če lahko vprašam?
Hvala.
 
Top