Question Kristalna metamorfoza z metodo rdečega P.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Zato me zanima, ali je mogoče izdelati led z metodo rdečega P in ne samo s hitrostjo Im new to cooking and dont know everything so i hope yall can help me
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jasno,dejansko je v tesni tekmi z litijem/amoniakom za najbolj priljubljeno metodo v Združenih državah Amerike. Seveda boste potrebovali tudi jod
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
in kako menite, da lahko to storim? Razmišljal sem, da bi ga zamrznil s plinom CO2 ali da bi to mrhovino preprosto dal v zamrzovalnik.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ali se pogovarjamo o litijevem amoniaku na način? Tisti, ki so seznanjeni, temu rečejo reakcija z breze LIKE, ker to ni čisto breza. Solvatirani elktron se absorbira v amonijevem nepolarnem topilu. Pri tem ni potreben brezvodni amonijak
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
ves čas sem imel v mislih način z rdečim fosforjem, da bi bil bolj natančen: Psevdoefedrin, jodovi kristali, rdeči P, natrijev hidroksid, Colemanovo gorivo itd. Če iz njega ni mogoče narediti ledu, sem odprt za vse druge metode, ki jih poznate in so prijazne do začetnikov.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
In pri teh metodah, če bi lahko zagotovili korak za korakom in seznam opreme/sredstev, ker, kot sem omenil, sem novinec v kuhanju in morda imam osnovno kemijsko znanje, vendar še vedno ne razumem nekaterih naprednih navodil, na primer: "najenostavnejši recepti" "metamfetamin iz psevdoefedrina" Ta navodila komaj razumem, saj niso najbolj jasna.
 
Top