• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Od kriptovalut do gotovine

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni vsi. Resnično potrebujem pomoč za razumevanje. Iz svoje denarnice XMR ali BTC moram umakniti kot 10k $ na mesec. Kakšen je najlažji način za to? Mislim o nakupu računa PayPall ali smth, vendar se mb motim. Ofc to mora biti zelo anonimno in brez sledenja do mene
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
O ne vem, vendar vem, da ni PayPal ti fantje so kreteni, če ste podjetje. Ko sem vodil podjetje, ki je uporabljalo PayPal za sprejemanje kreditnih kartic in sprejemanje denarja v imenu mojega podjetja, so mi približno vsak teden zaklenili račun in me nadlegovali, kaj točno ljudje kupujejo od mene, in če je prišlo do spora, so mi preprosto vzeli denar in ga vrnili, ne da bi ga sploh omenili ali mi dali možnost arbitraže.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Ja, sploh nisem prodajalec, uporabljam ga samo za nekaj prijateljev in nekega jutra so po eni transakciji popolnoma zaklenili, nisem se mogel dotakniti svojega stanja in verjetno se ga nikoli ne bom. 24 ur sem jih moral nonstop peklenščiti in končno, ko sem omenil urad za boljše poslovanje, so se zlomili in me spustili. Nikoli več se jih ne bom dotaknil
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
če govorimo o PayPalu..........če bodo začutili vsaj najmanjši vonj po nečem nedovoljenem, bodo (PayPal) za 3 dni blokirali vaš račun za vse transakcije s kriptovalutami. Če drugi dan in 12 ur znova poskusite opraviti transakcijo, to ponastavi uro in znova zaklene za 3 dni. PayPal uporabljam za vse svoje "poznaj svojo stranko" nad krovom, ne za anonimne stvari. Tako kot se niti ne trudite z vpn. Zakaj PayPal? Sila navade, poleg tega so stvari zelo enostavne. Če želite zajebantski izziv, nastavite denarnico Monero na uradni spletni strani Monero. Ko sem jo nastavil, sem se počutil kot James Bond. Obožujem droge in kemijo. Absolutno sovražim ukvarjanje z VPN, tor, kriptografijo, ključi PGP bla bla bla bla.............but GOT TO DO IT
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ali ste si že ogledali lokalno monero?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ja. Toda ali je dovolj varno?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Še zdaleč nisem strokovnjak, zato to jemljite z veliko mero soli, vendar menim, da je privlačnost XMR-ja v njegovi varnosti (in umazano nizkih pristojbinah za transakcije, danes sem resno plačal 2 centa, da sem nekaj poslal). Veliko prodajalcev ga je začelo ponujati in ga imajo raje kot Bitcoin. Žal vam ne morem podrobneje pojasniti, zakaj je boljši.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Žal je localmonero zaprl svoja vrata in se zaprl, odkar sem objavil.

Druga možnost je, da vam izmenjavo po vaši izbiri, vendar kovanec z nizkimi pristojbinami za transakcije (litecoin je dober), nato ga pošljite v torto denarnico in tam opravite izmenjavo. Njegova precej preprosta platforma za denarnico in izmenjavo
 
Top