Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, to sintezo sem videl na internetu, manjka veliko informacij, vendar se zdi, da sukcinaldehida in acetonedikarboksilne kisline ni težko dobiti.

Manjkajo informacije, vendar ali bi bila sinteza brez kokaina res lahko donosna?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Glede na ceno kokaina se mi zdi, da bi bilo to lahko izvedljivo.
Ne vem pa, kako bi lahko esterificirali kislinsko skupino
Acetonedikarboksilne kisline, ne da bi se druga kisla skupina esterificirala

Upam, da bom lahko komu pomagal s pomočjo vseh strokovnjakov na forumu.
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
O tem se je v preteklih letih govorilo ad anuse in splošno soglasje je, da bi oseba lahko potencialno zaslužila, vendar ne pretirano. Resnica je, da verjetno ne bi mogel imeti dobička. Dno trga se je izteklo. Kokain je zdaj cenejši in čistejši kot leta 1985. Veliko. Ko boste izračunali obrestno mero, boste ugotovili, da kokain ni več draga droga visokega razreda iz antike. Kokain je droga srednjega razreda. Pred dnevi sem naredil nekaj izračunov. Ko sem bil mlad, komaj dovolj star, da sem lahko pil, je kokain tam, kjer sem bil, stal 100 dolarjev za gram. Leto 1999. Hitro naprej do leta 2024. Prejšnji mesec sem kupil unčo kokaina za 700 dolarjev. 25 dolarjev za gram. To je poceni. Recimo, da sem plačal dvakrat toliko in da je gram stal 50 dolarjev. To je polovica cene iz leta 1999. Zdaj pa upoštevajte inflacijo in vprašajte Google, koliko je bil dolar iz leta 1999 vreden leta 2024. $1.75. Torej je 100 gramov iz leta 1999 175 gramov iz leta 2024. Dejanska cena je 50 dolarjev.
Manj kot 1/3 cene iz leta 1999.
Vendar sem ceno podvojil, tako da je v resnici
manj kot 1/6 cene iz leta 1999
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Kokain tam, kjer sem, praktično nikoli ni čist, če kupite kilogram kokaina, boste videli, da pride razrezan iz Južne Amerike in pride v 70/80 %, kar stane 28.000-30.000 EUR. Ne vem, kako je to mogoče, če upoštevamo, da 1 kg jantarne kisline stane 100 EUR, citronska kislina pa približno 10 EUR na kg, mislim, da obstaja precejšnja stopnja dobička. Jaz tega ne bom mogel narediti, vendar mislim, da lahko nekdo z znanjem zasluži veliko denarja.

Lepo bi bilo, če bi kdo razložil celotno sintezo za kogar koli, ki jo potrebuje, in mislim, da to lahko storijo le strokovnjaki na tem forumu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Za kokain obstaja vsaj pol ducata različnih sintagem. Obstajajo feniltropani in drugi analogi kokaina, ki so veliko lažji, nato pa obstajajo stvari, kot sta seriji WIN in WF, nadomestni analogi kokaina, ki so jih naredili iz kokaina, kot je troparil, pri čemer so nekateri do 60-krat močnejši. Zato sintetizirani kokain ni tako priljubljen, kot bi si mislili. Za isti denar bi lahko naredili nekaj veliko močnejšega.
Povedal vam bom skrivnost. Ime skrivnosti je 2-Cmt. 2-karbometoksitropinon. Kitajci vam ga bodo prodali za 10 dolarjev na gram.

In kot zadnji namig vam sporočam, da uporabite iskalnik.
 
Top