• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Co to je PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Na tem mestu bi rad izvedel majhno anketo. Poudarjam, da noben odgovor ni napačen, zanimajo me le vaše osebne izkušnje in mnenje, zato se ne pustite vplivati odgovorom drugih uporabnikov.

Opredelite, kaj je za vas "češki piko".
Zame je to metamfetamin različne kakovosti, barve in čistosti (odvisno od spretnosti kemika, slengovsko imenovan "varic"), ki se prodaja v obliki mokrega cracka, narejenega iz (psevdo)efedrina z jodofosforno redukcijo, večinoma v majhnih domačih pivnicah ali srednje velikih organiziranih pivnicah.
Boljši vzorci so beli, običajno rumenkasti do zlati, najslabši pa rjavi ali rožnati.

Veselim se vaših odgovorov!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
28
Reaction score
23
Points
3
Pošljite nekaj d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
In meni, kot intravenoznemu uporabniku, je bila vedno všeč rumena barva 😋
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kje lahko dobim rumeno rjavo rdečkasto modro bleščečo meto nekdo mora še vedno izdelovati dobro snov iz starih časov t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Pod pojmom (ceske) piko si predstavljam ceskej pernik. Torej ne gre za racemični kristal, ki so ga skuhali karteli v Mehiki, ampak za pravilen stop in go d-met po češkem receptu (kot pišete). Ne vem, kako je z mešanicami ali barvami, jaz sem imel bele kristale in je bil totalen frajer.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Točno tako, poznam prozorne, kot so rumeni ali z modrim leskom, vsak teden so imeli nekaj drugega, vendar so bili vedno super in res močni, spet potrebujem nekaj takega.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ali nima nihče natančnih navodil za sintezo, kako izdelati dobro, izjemno močno Piko, če je nihče več nima ali je skoraj ni več mogoče dobiti?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Še vedno se običajno izdeluje na Češkem. Hvaležen bi bil tudi za natančen "češki način".
 
Top