Najcenejše / najbolj donosno DOBRODOŠLI Cathinone? (manjši obseg)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Na mojem območju dobimo dober met za dokaj nizko ceno, vendar v zadnjem času lokalna kakovost upada in glavni feni niso zadovoljni. Naučil sem se vse potrebne kemije in r3aliziral, da je to enostavno izkoristiti, tudi če gre le za majhno območje, kot je nekaj Hotspot parkov za tweakerje.
Torej, ali mi lahko kdo pomaga ugotoviti, kateri je najcenejši katinon za sintezo v majhnem do srednjem obsegu? Upoštevajte, da sem v ZDA in bi seveda raje imel nenačrtovane kemikalije.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC je vse, kar potrebujete. Trenutno ni vredno ukvarjati se z nobenim pravnim besedilom
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nisem imel v mislih u načrtovanih kemikalij kot rcs, moja napaka. Mislil sem na nenačrtovane predhodne sestavine. Prav tako ne vem, ali bi 4mmc deloval tukaj.. Mislim, da so vsi zasvojeni z iglo in pipo, tudi jaz, tako da če ne morejo kaditi niti jaz, mislim, da bi bilo to neuporabno.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Kakorkoli že, 4-MMC, ko je bil udarjen. Je še bolj evforičen in zasvoji kot karkoli drugega.
Če vaše stranke iščejo opojni učinek stimulacijske vrste, je to to.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
In kako dolgo točno traja slamming? Mislim, da še nikoli niste videli trdoživih uživalcev metamfetamina. Ljudje pri nas si nekajkrat na dan privoščijo streljanje, vendar še vedno pričakujejo, da bodo vmes lahko kadili, da bo opijanje še trajalo.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ne, piro so najbolj evforična stvar tam zunaj. Točka "zasvojenost" je s*****a, saj imajo kar nekaj stranskih učinkov.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobro,
Ljudje, ki ves dan slamajo metamfetamin in kadijo, ne iščejo kratkotrajne katarze...
Morali bi si ogledati MDPV, A-PVP in druge podobne kemikalije, morda.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Mislil sem, da so MDPV in podobne snovi kate ali se motim? Prav tako samo ne vem, ali so dovolj donosni za prodajo... sploh ne vem, za kakšno vsoto bi jih lahko prodajal. Vem, da je to veliko dlje v prihodnosti, če je to igra, vendar je to še vedno pomemben del.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dude, če boš uporabljal piro, so piro najboljši, kompulzivni kot pekel, precej redki, tako da so cene precej takšne, kot ti ustrezajo. Trik pa je ustvariti povpraševanje, kar ni lahko, če vsi hočejo led, ti pa ponujaš nekaj, kar ob kajenju smrdi po spermi. Če se boš spopadel s tem, boš imel iste stranke večkrat na dan.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Od kod za vraga imate vi ljudje piro, ki smrdi po spermi?
To je smešno, saj sploh ne dišijo. Nobeden od njih ne smrdi.
Včasih neprijetno dišijo, ko se zažgejo, ampak to je nezaželena strupena kemikalija, ki ostane pri sintezi. Tudi piri sami po sebi ne smrdijo, ko so zažgani.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php je veliko boljšega okusa in vonja, vendar je absolutno vstopnica 100-krat boljša kot najboljši met, kar sem jih kdaj imel, lahko dobim vsako sestavino čez noč in domače (tudi v ZDA ) trg je težko zgraditi, vendar tudi najbolj trdo jedro Crack head bo prodalo svoje mame čevlje po enem okusu se prodaja samo moraš jim dati okus, ker ga ne boš dobil nikjer drugje določiš ceno ponudbo in povpraševanje
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedron ali 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Odvisno od tega, kaj želite:
1. Prijeten kratek evforični naval in komaj kakšen stranski učinek: Alpha-PiHP
2. Pozno prihaja stimulativno hitenje in več stranskih učinkov: Pii-PHP: 1: .
3. Huda evforična naglica, kakršne v vesolju še ni bilo, in strašni stranski učinki, kot je večurna bolečina v hrbtu: Alfa-PVP

Pomemben pomen: MDPV nikoli nisem užival, vendar pravijo, da je to najtežja droga, kar jih je kdaj obstajalo. Tako dobro. Tudi A-PCYP ima dober rush, vendar ima pozneje res čuden high.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Če poskušate zaključiti s stimulacijo meto, bi morda morali pogledati linijo kemikalij metil aminorex ali pirovelarofenone. a-pvp piha meto iz vode pri stimulaciji. Naredite si jesti fantje obraz
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Res je. Žalostno res in še huje:
Flakka (alfa-pvp) povzroči, da poješ obraz par.
Krokodil (desomorfin) povzroči, da postanete bolan krokodil z zelenim gnusnim mesom.
Če oboje vzamete na veliko, ste Rus.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Ali zaradi tega poješ neki obraz? Ko sem ga nazadnje poskusil, pred približno dvema letoma, nisem želel jesti niti hrane. Ali poznate zdravilo, ki se imenuje etanol? Zaradi nje normalni ljudje umorijo svoje prijatelje, potem pa sploh niso vedeli, zakaj so to storili! Nora droga, človek. Vesel sem, da nisem nikogar umoril. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Prišlo je do zmede glede dveh različnih kemikalij, katerih imeni sta praktično enaki. Zdi se, da so bile objave izbrisane, vendar se želim o tem še vedno pogovoriti. Ta
5GFySolkuw
je cas# 33809-96-0. 4-metil-1-fenilpentan-1-on
2-bromo-4-metilpentanofenon. Lahko je predhodnik a-pvp.
Potem je tu
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bromo-4-metilprovirofenon. Predhodnik 4-mmc.
Zlahka razumemo, kako lahko oseba napačno razume, o kateri kemikaliji govorimo.
1. Bromo-valerofenon
2. 2-bromo-4-metilpropriofenon
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 naj bi bil predhodnik za alfa-pihp.
Strukturno je analogen dobro znanemu in lahko dostopnemu CAS 49851-31-2 kot predhodniku alfa-pvp.
Vendar tega še nihče ni potrdil in ker je CAS 33809-96-0 res nemogoče dobiti, je dejanska sinteza lahko drugačna. Zelo zanimivo bi bilo vedeti, kako.
Morda lahko strokovnjaki za kemijo pomagajo?
Hvala za pojasnilo.
Seveda imate prav glede zmede zaradi praktično enakih imen. Nisem vedel za temni način :)

Ampak: Zakaj so bile objave izbrisane?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nekdo (kdorkoli je objavil prvi cas#) se je zdel precej razburjen, ker sem rekel, da se ne zdi, da je to veljavni #. Pri iskanju sem dobil 0 zadetkov zanj, kar sem napačno razumel, da pomeni, da ne obstaja. V ZDA ne obstaja, vendar je povezal nekaj kitajskih kemičnih podjetij, ki ga proizvajajo. Če se prav spomnim, je to heksanofenon, torej ima dolgo stransko verigo, 6 ogljikovih atomov. Temeljito je bilo dokazano, da SAR/QSAR za feniletilamin kaže vrhove aktivnosti pri 3-4 ogljikovih atomih na stranski verigi, zato bi jih moral izgubiti več. Nisem kemik, vendar se v kuhinji igram kemika in vem, kako odstraniti 1 ogljik naenkrat in kako odstraniti vse naenkrat. Verjetno obstaja način, kako odstraniti natanko 3 ogljike, nisem pa še iskal. Tukaj imam približno 3,5 grama nekih tablet, ki so [ jebem, pozabila sem, ampak to je fenil] benzoat s 26-ogljično stransko verigo, s katerimi bi rada nekaj naredila, če kdo ve, kako. Edit; duh, to je benzonotat, zdravilo proti kašlju
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top