Question Katinon iz fenilpropanolamina

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Ali lahko PPA oksidirate v katinon, tako kot to storite z efedrinom?

ali bi dobili katinon namesto metkatinona
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
to je pravilno, katinon bi dobili iz PPA. Da bi dobili metkatinon, oksidirate efedrin.

To sem storil z jonesovim reagentom in tudi s kalijevim permanganatom... Morajo obstajati boljši načini. .... To je bilo za mojo lastno uporabo, zato mi ni bilo preveč mar za donos. Boljša pot do katinona z visokimi izkoristki je začeti s propifenonom, ki ga je mogoče dobiti kjer koli... Dodati boste morali brom, vendar morda lahko uporabite vodikovo-bromovo kislino in počasi dodajate vodikov peroksid, da sprostite brom v zmesi, tako da vam ne bo treba delati z elementarnim bromom.... To bi poskusil. nato dodajte etanol, nasičen z amoniakom. Pri tem sta samo dva večja koraka. Predstavljam si, da bo to enostavno narediti.

 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Zahvaljujem se vam za odgovor, prosim, podrobneje pojasnite, kako ste oksidirali efedrin s permanganom ? Prebral sem ta zapis o sintezi in zdi se, da je razmeroma preprost.
Ali je bil vaš postopek podoben in če je, kaj ste naredili drugače. Kakšen lahko nekdo pričakuje donos?

 
Last edited:

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
da, prav to pot sem poskusil. Ista stran iz rodilnika. To je bilo pred nekaj leti med covidom, ko sem bil malo nor od vsega prostega časa v svojem laboratoriju in sem počel čim več drog, za to, da sem bil precej daleč, mi je šlo precej dobro, moram priznati lol (im off all hard drugs now )... Ne morem se natančno spomniti, ali so bile kakšne različice, vem le, da je bil to postopek, ki sem ga ponovil v svojem laboratoriju. vse spremembe so bile preprosto prilagojene opremi, ki sem jo imel. Čistost efedrina, ki sem ga imel, je bila morda vprašljiva, imel pa sem ga morda le en gram. Težava se je pojavila, ko sem ga poskušal očistiti in ker je katinon in ima karbonil, je topen tako v vodi kot v nepolarnih topilih. z majhno količino, ki sem jo imel, sem v bistvu vse izgubil pri izvajanju ekstrakcije A/B. .... Ko sem ugotovil, kako ekstrahirati efedrin s približno 75-odstotno učinkovitostjo, sem začel uporabljati metamfetamin...

tbh permanganat je precej intenziven in način jonesovega reagenta je bil boljši. spomnim se, da sem razmišljal o tem. z načinom jonesovega reagenta sem lahko dobil nekaj, kar je bilo bistveno več kot permanganat. ker morate očistiti, vsak preostali permanganat povzroči intenzivno poškodbo možganov... in morda je bilo to to.

Tudi Jonesova metoda z reagentom ni brez pasti, pri tej metodi je omenjena bela ali rdeča "masa, ki se tvori, kar je znak znatno zmanjšanega izkoristka".... Temu se nisem mogel izogniti, vendar sem vseeno nekaj dobil. Vendar sem to spet delal v 20-mililitrski epruveti z enim gramom naenkrat, saj sem hud uporabnik drog... tako da..... Oksidiranje hidroksi skupine v benzilnem položaju (kar počnemo mi) je po mojem vedenju precej enostavno (redukcija v meth je znana težava), zato bi lahko obstajala prijaznejša, blažja oksidacijska sredstva, ki v času rodija niso bila dobro znana, kot je piridinijev klorokromat (PCC). vendar nimam pojma o nobeni od teh možnosti, da bi bil iskren....
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
PCC res ni tako težko izdelati, vendar sem opazil, da se njegove oksidacijske lastnosti pri shranjevanju počasi zmanjšujejo, ne hitro, vendar dokaj neprijazno do shranjevanja.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ja, tudi jaz sem ga takrat naredila... v dnevu ali dveh je porumenela lol.... sem bila tako žalostna. toliko dela je bilo vloženega vanj. Težko sem ga posušila in odstranila hcl. tudi vakuumskega filtra nisem imela... zato nisem mogla dobiti praška in to verjetno ni pomagalo.....brez tega je bil en dan lepo svetlo oranžen...... Nikoli ga nisem uporabila...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Povsem me je zmedla kompleksnost molekul, ki sem jih sintetiziral s tistim pomanjkanjem izkušenj, ki sem jih takrat imel ... Moj pemolin je bil uspešen, čeprav ga ni bilo veliko in ne zaradi izkoristka, ampak ker sem se od profesorjev pač naučil, da moram stvari vedno najprej poskusiti v majhnem obsegu.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
wow pemolin, ki je videti kot precej zahtevna molekula, ki jo je mogoče izdelati brez izkušenj. Dobro delo lol... Ne predstavljam si, da bi sestavine za to našli v prosti prodaji. Kako je bilo?

To je dober nasvet, zapravil sem veliko kemikalij, ko sem ugotovil, da bi moral najprej narediti majhno količino... Pravzaprav sem opazil, da če najprej naredim majhno serijo, se skoraj vedno zmotim, ker bi lahko uporabil več kemikalij, ker deluje odlično. Ampak to je veliko nasprotje od tega, da sem se sam sebi zmotil, ker sem uporabil preveč kemikalij in ni uspelo.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Spomnim se, da je bilo to opravljeno v več korakih, ker sem moral nekatere reagente sintetizirati sam, sem rmember NaOCN je bilo dolgo kuhanje v DMSO izvedeno zunaj in gvanidin iz kalcijevega cianamida
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Izvedel sem tudi oksidacijo efedrina z nekaj dikromata in izkoristek je bil skromen, vendar je bil uspeh mejnik, saj sem bil na samem začetku. Lahko predlagam uporabo ppa za aminoreks (v preteklosti sem sintetiziral pemolin, vendar me je vedno zanimal aminoreks, ki ga nikoli nisem poskusil). Lep pozdrav!
 
Top