Question BMK CAS 718-08-01 pretvorba v P2P????

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Ali je kdo poskusil to novo sol BMK in kakšen način pretvorbe v P2P je uporabil? V bistvu je zdaj povsod, vsak nov oglas za bmk, ki ga vidim, uporablja ta CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nihče se še ni odzval, zato bom tvojo objavo pospremil s tem. Kako to počneš? Verjetno bi lahko to ugotovil v enem dnevu, vendar bi ga kemik pogledal in takoj vedel. Izgubiti moraš 2 ogljika, 2 oksigena, zamenjati 2 dvojni vezi in O zamenjati z aminom.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ETILNI ESTER 3-OKSO-4-FENILMASLENE KISLINE

Saponificirati z bazo in nato dekarboksilirati kislino? Zdi se, da se svetuje identičen postopek kot pri starem PMK.

Na vaši sliki prikazujete čarobno pretvorbo BMK v amfetamin, ki ne obstaja. Najprej naredite P2P in nato amin. Vsaj dva koraka.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ja, nisem kemik, vendar vidim, da ne moreš priti do tega v 1 koraku zagotovo bi bila to peklenska verižna reakcija. Hej, pa poglej, kaj se je zgodilo, objavil sem nekaj risb in zraven si prišel ti in vtaknil nekaj koščkov sestavljanke. Govorim v imenu mnogih od nas, ko rečem, da cenimo vaše komentarje in spoznanja. 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzilmetil keton) je ista spojina kot P2P (1-fenil-2-propanon), le različno se imenuje.

Prav tako je P2P -> formil derivat -> amin in ne neposredno amin.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
To je brezbarvno do svetlo rumeno olje. Če je to, kar ste dobili, trdna snov, to ni izvirna spojina. Morda je že omiljena. Nekaj ga dajte v vodo in preverite ph. Če je na lakmusovem papirju modro, potem je to točno to in ga lahko vržete v veliko hladne vode in neposredno dodate kislino (katero koli mineralno kislino, fosforno, HCl ...), dokler ph = 1, nato pa počasi segrevate, dokler se ne pojavijo mehurčki (odcepljanje CO2, dekarboksilacija) in držite pri tej temperaturi, dokler ni več mehurčkov, končano. Mešanje mešanje mešanje mešanje. Pomembno.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Torej menite, da lahko to tvori sol z naoh, kot so glicidati, in se nato hidrolizira s kislino, mislim, da bo neposredna hidrolizacija delovala ? Čakam, da dobim vzorec tega izdelka, ki ga bom preizkusil čim prej
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Smešno je, da niti tukaj niti pri derivatih glikidne kisline ne gre za hidrolizo. Imamo saponifikacijo, ki pomeni deesterifikacijo kisline, ki se pri tem pretvori v svojo sol, in ja, vi genialne kisline tvorijo soli z bazami, tako bo tudi buturinska kislina tvorila eno z natrijem! Imamo dekarboksilacijo, ki pomeni uničenje organske kisline, pri glicidatih pa pride do ponovne razporeditve epoksida. Vendar nikjer ni hidrolize.
Vendar je ta snov na Kitajskem že prepovedana in je kmalu ne bo več.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Ta snov ni prepovedana CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Yea I dont used the true word cuz the procedure as you desribed is so stupid straightforward xd and 718 is new and I have different info are you shure it need to have be reacted with naoh before decarboxylation ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Ni prepovedan na Kitajskem, je povsod, in to drugi CAS 10250-27-8 oba sta zdaj povsod.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
V teh dneh bom naročil kg in ga posodobil.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ja, nisem kemik, vendar vidim, da ne moreš priti do tega v 1 koraku zagotovo bi bila to peklenska verižna reakcija. Hej, pa poglej, kaj se je zgodilo, objavil sem nekaj risb in zraven si prišel ti in vtaknil nekaj koščkov sestavljanke. Govorim v imenu mnogih od nas, ko rečem, da cenimo vaše komentarje in vpoglede 😘 ( moje ljubezensko pismo @OrgUnikum)
 
Top