Question Najboljši sintetični kanabinoid za imitacijo thc?

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Iščem sintetični kanabinoid, ki ga lahko uporabim za izboljšanje rastline cbd, tako da bo učinkovala podobno kot thc. Ali je JWH-018 moja najboljša možnost? Kaj menite o adb-butinaca?
Hvala za pomoč.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
adb-butinaca je premočna in jo je prelahko predozirati, kar je pravzaprav težava 99 % sintetičnih kanabinoidov

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Moj najljubši je bil BB-22, ker je imel podobno trajanje delovanja kot THC, vendar je že zdavnaj izginil. Prav tako ga je bilo lažje predozirati in je bil veliko močnejši od teh petih na seznamu.

Iskreno povedano - THC ne morete ponoviti s kanabinoidi, ki jih je enostavno izdelati. Vedno obstaja težava bodisi s trajanjem opoja bodisi s snovjo, ki je preveč nepredvidljiva med ponovnim odmerjanjem ali celo s samim odmerkom.

Oglejte si tudi:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

tudi derivati n-metilcikloheksana.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
po mojih izkušnjah se samo poprši in pusti, da se posuši ----> 15-20 min kick.
Razpršite, zavijte v papir za peko, nato čezenj ovijte stretch folijo, 48 ur v hladilniku, nato 24 ur na sobni temperaturi, razpakirajte, pustite malo zadihati na svežem zraku ----> 1-2 uri kick..
vendar ne vem, ali to velja za vse snovi.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nekako z druge strani, toda kakšno je trajanje običajnih sintetičnih kanabinoidov? Kot na primer od vrhunca do padca? Od konoplje sem vedno malo odsoten za kakšne tri ure, zato bi bilo dobro, če bi bilo manj.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
običajni odmerek od 15 minut se zniža
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
APINACA (AKB-48), adamantilindazolov karboksamid, je edini možni izdelek, ki se lahko izdela sam.

Moč sintetičnih kanabinoidov lahko obstaja in je pogosto odvisna od njihove kemične strukture in učinkov na telo. Eden najbolj znanih in sintetičnih kanabinoidov je "MDMB-CHMICA".

Drugi močni sintetični kanabinoidi, ki se pogosto omenjajo, so "JWH-018", "AB-FUBINACA" in "THJ-2201". Te spojine so lahko izjemno močne, z učinki, ki se bistveno razlikujejo od naravne konoplje.
 
Top