Question najboljše mesto za pridobivanje kokaina v kolumbiji

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni

kje v kolumbiji je najboljši kraj, kamor lahko nekdo brez zvez pride in dobi morda nekaj gramov ali nekaj sto gramov čistega kokaina po ugodni ceni? (mislim manj kot 10 dolarjev na gram).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medellin je brez oklevanja prvo mesto in šele po drogu gre v bogoto, ..
Cali je drugo mesto, kjer je mogoče pridobiti vir, vendar je vreme noro.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
kloridrat (perico) je 2euro, baza (ba*****ka) pa manj kot 1 evro, ker zanju ne potrebujemo več pretvorbe. Tudi plevel je fenomenalen in tussi je malce prevara za ceno, ampak vseeno...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
če potrebujete contacto povejte mi je DM.. govorite špansko????
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Iz Kolumbije v Španijo moram uvoziti pasto na osnovi koke (pasta base de coca), potrebujem neposreden stik s katerim koli kmetom iz Nariña, Cauce, Putumaya, Caquete ali huile.
Prav tako potrebujem nekoga v Kolumbiji, ki bi dobro skril kokainsko osnovno pasto (pasta base de coca), da je ne bi zasegli kolumbijski in španski carinski organi.
Potrebujem tudi jamstvo, da bo blago prišlo v moje roke, ne bom plačal vnaprej, ne da bi prej z različnimi osebnimi metodami preveril, ali gre za zakonitega prodajalca.
gracias amigo!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
prijatelj, da bi opravili kontrolo priseljevanja, ki je vredna in veliko denarja in morate izpolniti zahteve, ki jih zahteva oseba, ki vam pomaga, ostalo je skoraj nemogoče vem veliko stvari in lahko podrobno razložim o temi interno
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Blago želim uvoziti po morju s kontejnerjem ali v manjših količinah po zraku z mednarodnim dostavnim podjetjem, kot je DHL.
Za nobeno vsoto denarja ne bi tvegal svoje svobode, če bi blago prevažal s kovčkom z letalom, saj so odstotki, da bi prestali kontrolo brez aretacije, majhni.
Hvala!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Morali bi si ogledati letališko opozorilo za Kolumbijo 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ne ocenjujete, o čem govorite, ker pošiljke iz Kolumbije potrebujejo za vsako pošiljko papir za letališče Narcos s prstnim odtisom in vsemi informacijami, kot je elektronska pošta ?......?...? ampak lahko nekomu daš 5 dolarjev, da v dokumentacijo vnese prstni odtis.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
tudi če gre za DHL, je za prejem paketa potreben podpis... Če ne obstaja Kolumbijska pošta, vendar lahko traja 3 tedne in ne bodite prepričani, da boste prejeli karkoli !!! ahahah imate vrečke Mylar za pse?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Če je oseba ekonomsko sposobna, če ji je mogoče pomagati, kakšno vprašanje želi vedeti, ji bom z veseljem interno razložil s konkretnimi in natančno opredeljenimi vprašanji, kaj želi, in jo veliko bolj usmeril.
 

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko kdo pove, kako lahko kokainskemu kloridatu dodam prostornino, da iz njega naredim krek?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
v večini latinskoameriških držav lahko dobite visoko kakovost za nizko ceno. večinoma je lažje najti dober koks kot dobro travo. trava iz nizozemske in amerike ter hash iz maroka so dražji od koksa lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
to je zato, ker ne vem, od kod si in kdo u r, ampak če je trava v Kolumbiji čista blunt je šibkejši Im a punk ass junk !!!!! la cripa je naravna ne kemična trava bro' ... im iz Francije, zato vem, big guyz gre v Kolumbijo, da imajo svoja semena in zmagati Cannabis Cup! Marroco smo mi , NL včasih malo, ampak naš hash je dober, ampak kolumbijski blunt je neverjetno bogat!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
ljudje, ki živijo v velikih mestih, ne bodo kadili lokalnega, ampak si želijo nekaj premium cali kush , lemon haze, hija hash itd.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
trenutno ne potrebujem ničesar več kot majhne količine, zato menite, kateri posamezni predeli medellina bi bili dobri za nakup visokokakovostnega koksa?

kako bi bilo najbolje, da jo dobim?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni, prihajam iz Kalifornije. Zelo dobro in podrobno vam lahko razložim, kar želite vedeti.

Če povzamem, kar sprašujete, ne boste mogli dobiti za izvoz v tujino in kdor vam bo rekel, da lahko, vas bo okradel, tako preprosto kot to.

Če greste na obisk v mesto, morate natančno vprašati, kje lahko kupite, ne da bi tvegali, da vas okradejo
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Katero mesto boste obiskali, da vas bomo lahko zelo dobro vodili, in koliko plačati. nikjer ne boste dobili visoke kakovosti vse je okrnjeno, vendar še vedno dobre kakovosti lahko zaprosite za: perico ali tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Imam družino v Medellinu, ki lahko dobavi 50 gramov za 70 evrov...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
v cali s 70 evri dobite približno 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali Kolumbijci najprej izvedejo oksidacijo proste baze?
Ali pa iz kokainske baze preidejo neposredno na hcl?
Ali za oksidacijo najprej uporabijo kalijev permanganat?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
uporabljajo pergamante in jih proizvajajo sami
 
Top