15. april 2022 || Mehiške varnostne sile so razbile domači laboratorij za proizvodnjo metamfetamina

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
XSNf6PVtKx

Varnostne sile mehiških državljanov so v sodelovanju z generalnim državnim tožilstvom in nacionalno gardo na podlagi sodne odredbe vdrle v hišo v občini Playas de Rosarito. Med preiskavo so organi odkrili in razgradili laboratorij za proizvodnjo metamfetamina.

Usklajena akcija je bila izvedena 15. aprila letos, potem ko je bil izdan nalog za preiskavo hiše na 30. kilometru v kraju Rancho Matahanil na območju Cuenca Diaz.

V hiši so našli več vrečk metamfetaminu podobne snovi, dve posodi s tekočo snovjo, verjetno prekurzorji, ki jih še analizirajo, ter dve vozili.

Omeniti velja, da je bilo vse navedeno predano FGR, pristojnemu organu za določitev natančne teže zaseženih snovi, pa tudi za nadaljevanje ustrezne preiskave, so sporočili iz državne agencije. O točnem številu zaseženih drog in tudi o aretacijah niso poročali.

Vir: https: //www.el-mexicano.com.mx/Noticia/Policiaca/27429/Descubren-"narcolaboratorio"-en-Playas-de-Rosarito
 
Last edited by a moderator:

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
V Mehiki je preveč Metinih laboratorijev, rekel bi, da je zelo enostavno, da surovine, ki jih pošiljajo iz Kitajske, pridejo do njih.

Mehika je najbolj skorumpirana država na svetu, hehehehehe

Tu se vsi gibljejo z denarjem, policija, politiki, vse

Pozdrav od mehiškega brata
***Nexgen Lab°Meth najboljši laboratorij v Mehiki....in Los angeles ca
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
In kako je z logistiko? Zakaj bi končne izdelke vozili čez mejo, če lahko vse proizvedete lokalno?
 
View previous replies…

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
V Mehiki ni surovin, vse se kupuje na Kitajskem, vse je iz Kitajske, zato je v Mehiki toliko drog, veliko denarja, veliko drog.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Obstajajo kitajski dobavitelji kemikalij, ki se osredotočajo na južnoameriški trg. Upravljajo skladišča in poskrbijo tudi za carinjenje blaga, tako da ga lahko nato sami prodajajo na lokalnem trgu.
V mnogih primerih je kemikalije mogoče kupiti že znotraj države, v velikem obsegu celo v Mehiki ali Kolumbiji
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Na voljo so bili kitajski jeziki, vendar so bili nekateri od njih izločeni iz Mehike. Eden od njih je bil aretiran z 207 milijoni dolarjev v gotovini.


dobrodošli v Mehiki
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
21
Reaction score
134
Points
28
Deals
6
Ja, brat, ampak v Mehiki se vse premika, ste nedotakljivi, dokler imate denar, celotna vlada je podkupljena
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ves svet dela :D :D. Vidite, kako Sam Bankman Fried še vedno ni zaprt, potem ko je lani ukradel milijarde? Kakšno presenečenje, da je bil med tremi največjimi donatorji Bidnove kampanje :D :D :D Zahodne države samo zahtevajo večje zneske za podkupovanje lol
 

xoniye2049

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Stvari, ki se dogajajo samo v Mehiki...
 

xoniye2049

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Oprostite, mislil sem, da je to nedavna novica
 

Drako

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ne besede
 
Top