Ali je tu kakšna sinteza meth z uporabo stresanja in pečenja z baterijami?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni,

morda bi želel deliti in morda razpravljati, če se kdo ukvarja s tem?

Ker sem že večkrat poskusil, vendar sem uporabil različne vrste reagentov in nisem povsem prepričan, kateri naj bi bil pravi, saj mi še vedno ni uspelo dobiti želenega rezultata.

Naj navedem nekaj primerov posameznih rezultatov, potem ko sem poskusil končni postopek, to je izpustiti metan s pomočjo kisline hcl.

Prva slika kaže, da se končni izdelek začne kristalizirati, vendar se je v postopku samo zataknilo. Ni se vsa površina spremenila v kristal iz rdeče barve. Le nekaj je kristalov.

Druga in tretja slika sta skoraj enaki. Ustavi se pri beli barvi in ne postane niti trden kot kristal.

Morda se lahko pogovorimo o tem, če je kdo uporabil to metodo.

Hvala.

Na zdravje.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 136
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 112
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Biti rožnat običajno pomeni preveliko količino hcl. "Shake and bake with lithium" je nejasno. Na tem mestu je nekaj dokumentov, ki opisujejo ta postopek, vendar če želite kritiko postopka, vam ne uspe. Moral boš jo podrobno objaviti
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Po vas HCl plina. Zberite trdne snovi v filtru. Svoje trdne delce sperite s hladnim in suhim acetonom. To je vaš metan. Ta je v obliki "kretnice" - ni kristaliziran. Izgledati mora kot moka ali sladkor v prahu. Vsaka barva razen bele je nečistoča.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Hvala. Ali je ista trdna snov, ki je ostala v steklenem kozarcu (tistem, ki sem ga uporabil med postopkom s plinom hcl), ista kot v filtru? Ker sem se zadnjič osredotočil na zbiranje trdne snovi, ki je ostala v steklenem kozarcu, in ne v filtru. Da, spomnim se, da je v njem ostalo nekaj bele trdne snovi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Trdne snovi, ki so nastale pri uplinjanju HCl. To je vaš metan. Plin HCl ste vnesli v svoje "gorivo" in začnejo se ustvarjati trdne snovi, ki so videti, kot da sneži. S plinjenjem nadaljujete, dokler se trdne snovi ne izločijo. Ko končate z uplinjanjem, gorivo prelijete skozi filter za kavo in zberete trdne delce. To je vaš metan. Na metan nalijte hladen, suh aceton, da ga sperete in odplaknete vse nečistoče. Pustite, da se posuši. Končano. To je "metan HCl".

Lahko vam dam le ta osnovna navodila. Ne vem, kaj ste naredili ali o čem govorite, ko pravite, da imate v filtru že trdne delce, ali katere želite zbrati.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Mislil sem, da so bile po tem, ko sem gorivo natočil skozi kavni filter, v filtru trdne delce. Prav tako pa so trdne snovi ostale tudi v mojem steklenem kozarcu. Ne vem, kako naj vam to razložim, če tega še vedno niste mogli razumeti. Morda lahko poskusim dati slike, če želite..
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ne, to je v redu, razumem vas. Ne razumem samo, kako lahko filtriraš raztopino in v raztopini še vedno ostanejo trdne snovi. To nekako izniči namen filtriranja...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Trdna snov je nastala med postopkom "soljenja" raztopine s kislino hcl. Zato se je nekaj od nje prilepilo na steno steklenega kozarca. Ali me razumete?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Da, v redu... ko izlijete kozarec za filtriranje trdnih delcev... pustite, da se gorivo iz kozarca posuši. Ko je kozarec suh, lahko vse, kar je prilepljeno na notranjost kozarca, raztopite v vodi ali alkoholu in nato izhlapi. Vse, kar ostane, naj bo metan.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Trdna oblika, ki ste jo imeli v mislih, je približno takšna?

*Oprosti za zelo pozen odgovor
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 32
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Če je to tisto, kar se je vrnilo, ko ste plinile, potem je tako. Ste filtrirali vse trdne snovi in to je obtičalo v notranjosti?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Da, to je tisto, kar imam po plinu hcl. Nisem ga še filtriral. Kako ga torej kristaliziram? Zadnjič, ko sem ga filtriral in pustil, da se suši nekaj ur, se je izkazalo, da je le prah... ni trd kot kristal, ki bi moral biti.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Kristalizacija je še en korak za tem. Na tej točki je treba pričakovati bel prah.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
V bistvu je litijeva metoda Birchova metoda, podobna metodi solvatiranih elektronov Solvatirani elektroni se dogajajo v tekočem amoniaku ali vodi( ne morem reči, da sem kdaj videl meth, narejen s hidratiranimi elektroni, vendar je to izvedljiv koncept), torej izdelujete tekoči amoniak? Če ne, to ne bo nikoli delovalo, razen če izdelujete litijev tetrahidridoaluminat.
Če to počneš, objavi sintezo, kar bi bilo super.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ali lahko vem, kako lahko preizkusim, ali gre za tekoči amoniak ali kaj drugega? Pravkar sem ga poskusil zažgati v kozarcu in je postal črn/žgan, vonj je zelo smrdljiv, okus pa zelo slab. Sploh ni podoben okusu metamfetamina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To bi bil amonijak le, če bi vanj dodali amonijak ali amonijevo sol. Če upoštevamo, da je met sam po sebi amonijak ( amin je Nh³ ali NH² R" ali NH R¹R²), kar zadeva s test. Če raztopini amoniaka dodate malo natrijevega hidroksida, se iz nje vali gost bel dim, ki smrdi po ribah. Na ph papirju bi se morala pokazati modra barva, z dodatkom kapljice ali dveh koncentriranega HCL pa bi se moralo kaditi gosto in smrdeti po vonju.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Da, zgodilo se je, kot ste rekli. Kakšen je torej naslednji korak? Kako naj se izkristalizira?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ne naredite ga kristalizirati. Naslednji korak, če imate tekoči brezvodni amonijak, je, da dodate litij in tekočina mora postati temno modra. Lahko se spremeni celo v kovinsko bronasto barvo, vendar se to MORA zgoditi
0kX2wo6tGY
nato dodate svoj predhodnik (ali pa je že tam) in raztopljeni elektroni reducirajo [karkoli, efedrin psevdoefedrin katinone ECT] in to je Birchova reakcija. Preostalo je čiščenje in rekristalizacija ( ki je čiščenje).
 
Top