Question Ktoré lieky bez lekárskeho predpisu možno použiť na výrobu psychoaktívnej drogy?

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň! Je známe, že z pseudoefedrínu sa dá vyrobiť metamfetamín, zaujímalo by ma, aké iné voľnopredajné lieky/lieky bez lekárskeho predpisu sa dajú použiť na rekreačné účely alebo na výrobu psychoaktívnych zlúčenín.
Ďakujem
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Vo vyspelých krajinách sa lieky s psychoaktívnymi účinkami alebo prekurzory vydávajú na lekársky predpis. Môžu to byť kodeínové sirupy proti kašľu, metylfenidát (ritalín), lieky obsahujúce ergotamín, adderall, xanax, lyrica a mnohé ďalšie.
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Čo sa týka nepredpisovania?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Už skôr som zverejnil syntézu kokaínu a niektorých analógov z D-ribózy, ale aj ja som skeptický. Existuje však patent
 
  • Like
Reactions: juu

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Prečo sa vôbec pozerať na otc lieky? Syntetický mandľový olej obsahuje benzaldehyd. Syntetická vanilková aróma obsahuje vanilín. Z benzaldehydu by mohol vzniknúť amfetamín alebo metamfetamín. Vanilín by mohol nakoniec poskytnúť meskalín. Čierne korenie obsahuje piperín. Z piperínu môže vzniknúť piperonal. Z piperónu môže vzniknúť MDMA alebo MDA. Muškátový oriešok má v sebe všetky druhy dobrých látok. Zoznam pokračuje ďalej a ďalej a ďalej. Na chvíľu. Ale bolo by to veľa práce a nebolo by to nákladovo efektívne. Každý deň ste obklopení prekurzormi a katalyzátormi. ... paládium v katalyzátore vášho auta... hliníková fólia vo vašej kuchyni... vzdelanie v oblasti základnej chémie a chémie liečiv vám skutočne otvorí oči pre teoretické možnosti, ktoré vás obklopujú (väčšina z nich nie je nákladovo efektívna).
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Práve sa zaujímajú najmä o otc
 
Last edited:

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Dextrometorfán. Ste teda dosť obmedzení, pokiaľ sa nezačnete zaoberať doplnkami stravy, ako je L-tryptofán. Neexistuje však nič, o čom by som povedal, že by sa dalo použiť nákladovo efektívnym a praktickým spôsobom. Videl by som to na novinku, keby som nemal skutočnú prácu, ale to je všetko. Skôr by som sa pozrel na prírodu ako na voľne predajné lieky ako na prekurzory. Príroda je veľkorysá. FDA? Nie až tak veľmi.
 
  • Like
Reactions: juu

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brother u dont need prescription for drugs 😁 just ask 😉
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Neviem, prečo nie ste Dr. Feelgood, ale hádam tá pieseň nebola populárna mimo Spojených štátov
 
Top