Question Kde si môžete zriadiť laboratórium?

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kde je podľa vás vhodné zriadiť laboratórium?
Nedávno som videl inzerát na lacný prenájom kancelárie v administratívnej budove.
Myslíte si, že je dobrý nápad zriadiť si laboratórium v kancelárskej budove? Samozrejme, že by som nevyrábal drogy, keď sú tam ostatní, ale vyrábal by som v noci alebo keď sú všetci ostatní ľudia preč.
Čo si o tom myslíte?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Môžete si ho nastaviť kdekoľvek, generátori pracujú. Musíte sa vysporiadať s neznesiteľným zápachom.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Áno, ja viem. Plánoval som kúpiť growtenty na pestovanie trávy. ktoré by mali odfiltrovať všetky pachy, ktoré sa vytvárajú pri syntéze. Myslím tým, že každému by sa zdalo divné, keby ste v kancelárskej budove cítili izopropylalkohol alebo acetón.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
IPA alebo acetón by vás mali zaujímať najmenej.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Je to len príklad. Nebudem behať s kilogramom P2NP po kancelárskej budove, keď som nadrogovaný koksom, a ukazovať ho všetkým. Nebol by som taký hlúpy. Ani drogy neužívam a produkoval by som ich len vtedy, keď sú všetci mimo budovy.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Usporiadajte sa tam, kde sa cítite pohodlne nikto vás nikdy neuvidí používajte len to, čo potrebujete odložte to, keď skončíte majte zdravý rozum ach áno a nikdy sa nezmieňujte o drogách, ak sa vám nepáči štruktúra prostredia podobná väznici alebo ak nie ste nútení robiť veci pre políciu, ktoré keby niekto zistil, asi by vás nenašiel byť ideálnym priateľom

Zhrňme si, že len prístroj, ktorý potrebujete nič viac, čistite a odkladajte, ako postupujete používajte len chemikálie, ktoré potrebujete, a len v potrebnom množstve a potom v závislosti od toho, či máte radi análny *****, povedzte ľuďom o svojom úspechu alebo držte jazyk za zubami
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Bol som trochu sklamaný, keď som tu videl odkaz z iného vlákna týkajúci sa umiestnenia laboratórií, akoby človek mal konečnú odpoveď na všetko, len aby som našiel toto. Prosím, neberte to ako osobný útok, ale dúfam, že kombinácia môjho tónu, sarkazmu a nadhľadu posunie môj názor niekomu, koho to zaujíma. Ako odpoveď na príspevky: V mojej spálni sa cítim pohodlne. To z nej nerobí ideálne miesto na zriadenie laboratória. Pravdepodobne je na začiatok zlý nápad mať zriadené alebo prevádzkované "drogové laboratórium" v prenajatej nehnuteľnosti, keďže nie ste majiteľ a nie ste jediná osoba s kľúčom, aj v komerčnej prevádzke? No, to je asi v poriadku... pokiaľ je to po pracovnej dobe a uistili ste sa, že ste v pohodlí. Áno, v skutočnosti si zabezpečte PRAVÉ pohodlie, keď riskujete svoj život a slobodu. Obleč si pyžamo, cíť sa ako doma. Chápem, že pod pohodlím myslíš v podstate len istotu, že môžeš fungovať v akejkoľvek kapacite, ktorú si schopný odôvodniť ako "bezpečnú". Ja by som sa však ani trochu nebavil, pretože to určite môže viesť len k samoľúbosti.
.
Čo sa hovorí o samoľúbosti? (Zabudol som, ale...) Nikdy si nenamýšľajte falošný pocit bezpečia, ale ani vám zo strachu oň nesedia vlasy." Nie som omámený kokaínom, nebehám po budove, smrdím ako éter s kilami metylamínu, nerozprávam sa s každým, kto tam aj tak nie je, takže "všetko je v poriadku".'" Snažte sa hrať rolu toho, za koho sa vydávate a čo máte robiť, a snažte sa nevyzerať, že by ste mohli byť paranoidný, neistý a labilný výrobca nelegálnych drog, ktorý sa podozrivo pokúša utajiť svoje konanie. Ku každému kuchárovi sa správajte tak, akoby sudca, porota a kat boli na ceste vykonať u vás kontrolu wellness, len čo svoj surový výrobok vynesiete von, s militaristickým duchom iniciatívy. Ak je to vôbec možné, začnite napríklad s rozbíjaním a čistením ešte pred rekryštalizáciou alebo počas nej.

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie sú väznice a nápravné zariadenia plné homo*****uálnych násilníkov a alebo udavačov. Určite ich je oveľa viac, než sa dá potvrdiť. Mal som to potešenie navštíviť niekoľko týchto milých inštitúcií. Neviem, kde alebo ako si radi odpykávajú trest všetci ostatní, každému, čo mu patrí, ja by som radšej túto rovnicu vynechal. Možno za tento stereotyp môže Hollywood. Sodomia aj komunikácia/kompromitovanie s autoritami na akejkoľvek úrovni sú zvyčajne všeobecne a otvorene odsudzované. Dokonca ani "OK" väzenskí dozorcovia nemajú radi udavačov, keďže samotní dozorcovia sa tiež nechajú nahovoriť. Sám radšej čítam a cvičím, šach je tiež v pohode. Strata slobody v dôsledku prichytenia pri niečom, čo sa nemá, patrí k tomu, hoci to nemusí byť a my sa snažíme ako o život. V určitom momente by sa to malo očakávať a plánovať, aj keď sa tomu niekedy za vysokú cenu vyhneme.

Moja rada: Nakopte najväčším chlapom zadok hneď v prvý deň, alebo sa staňte niečím..... ehm, teda... Rešpektujte všetkých, ale snažte sa s nimi nekamarátiť. Nepripájajte sa k žiadnym gangom. Drž sa "svojich ľudí." Nehraj hazardné hry a nefajči. Nechaj si svoje veci pre seba. Ak si solídny frajer, hľadíš si svojho a vieš, kedy máš STFU, nemal by si sa ničoho obávať. S najväčšou pravdepodobnosťou ti nikto nebude nič vnucovať, policajt ani podvodník, ak to nepozveš. Ak si myslíte, že porušíte zákon a nikdy sa nič strašne nepokazí, máte ilúzie. Vaša vlastná krv vás môže presvedčiť, aby vás predala po prúde, "pre vaše vlastné dobro"... "Aby ste neublížili sebe alebo iným." Naozaj, uvoľnené pery potápajú lode.

Pointa je, ako mi hovorili starí časníci: "Ak si nemôžeš odsedieť trest, tak nerob zločin." Ak chceš vystúpiť, priprav sa na následky a vysporiadaj sa s nimi, SAMOZREJME. Sľubujem vám, že ľudia si vás vypočujú a povedia: "No, to je na nič," ale nakoniec nikoho nebude zaujímať, akú ste mali smolu a ako to dopadlo. Šikovné včielky si za svoj prvý balík peňazí nekupujú točiace sa disky a nálepky na svoj úplne nový Escalade. Nechávajú si ho na čierny deň, keď budú potrebovať právnika a kauciu a všetci sa im neprekvapivo otočia chrbtom. Ospravedlňujem sa za akúkoľvek domnelú urážku. Žiadnu som nemyslel vážne, len aby som pomohol. Taktiež sa ospravedlňujem za obrovskú odbočku k väzenskej téme, avšak na tomto fóre som nevidel veľa rád od nikoho, kto by mal skutočný prehľad alebo skúsenosti, čo robiť, keď sa život SNAFU. Nie všetci sa dostaneme do cieľa v jednom kuse, ak vôbec. Štatisticky mnohí z nás na tejto ceste v určitom okamihu narazia do steny. Dúfam, že posádka BB bude lietať nad radarom. Prajem vám všetkým veľa šťastia a úspechov a veľa plodných kuchárok! Ospravedlňujem sa aj za tento rozsiahly príspevok.
---S láskou a úctou. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Nie som na teba nahnevaný, vole, všetko, čo hovoríš, je pravda, je tam miesto, kam môžeš dať jeden, sú spôsoby, ako to urobiť správne, ale chytia ťa, alebo ťa miestny obchodník vy***á, alebo skončíš, keď pre nich budeš pracovať, to sa stáva, vydieranie sa stane hneď, ako sa staneš populárnym, najmä ak máš ťažko nájditeľný populárny zlúčeninu, vaše dni budú rýchlo spočítané, aj keď to nikomu nepoviete, a ľudia, ktorí sa pýtajú na miesto na umiestnenie laboratória, by mali dostať odpoveď, ktorú som dal podľa môjho skromného názoru nie je to úplne správna odpoveď pre každého, ale určite je to správna odpoveď pre niekoho, kto sa pýta, kde by som mal umiestniť laboratórium na výrobu drog. Môže existovať argument, že možno je len zvedavý robia výskum na knihu sú chce umiestniť drogové laboratórium tam, kde má viac peňazí ako rozumu. Verte mi, že tieto veci nevidím, pretože mi záleží na skutočných ľudských bytostiach a určite sa nesnažím len pomôcť. Prirovnal by som to k ľuďom, ktorí klamali o dávkach, ktoré užívali, snažili sa chváliť, že napísal dávky a ako všetko dopadlo dobre a nikdy som si nemyslel, že ľudia to skutočne budú považovať za realitu a budú brať 250 mg Etizolamm. Sú uložené linky zlúčenín NBOMe dobre cítim sa zle ľudia ako to skončiť v nemocnici hovoriť s policajtmi skončiť mať veci zakázané mať komunitu vyzerať ako banda f****** chuligánov je to zodpovednosť každého nepodporovať ničenie komunity. Nikdy v živote som sa necítil starší ako písanie a späť v mojich časoch mi záleží na tomto mieste vypadnite z môjho trávnika vyhlásenie
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Moja rada: Nakopte najväčším chlapom zadky hneď v prvý deň, alebo sa staňte niečou su..... ehm, teda... Rešpektujte všetkých, ale snažte sa s nimi nekamarátiť. Nepripájajte sa k žiadnym gangom. Drž sa "svojich ľudí." Nehraj hazardné hry a nefajči. Nechaj si svoje veci pre seba. Ak si solídny frajer, hľadíš si svojho a vieš, kedy máš STFU, nemal by si sa ničoho obávať. S najväčšou pravdepodobnosťou ti nikto nebude nič vnucovať, policajt ani podvodník, ak to nepozveš. Ak si myslíte, že porušíte zákon a nikdy sa nič strašne nepokazí, máte ilúzie. Vaša vlastná krv vás môže presvedčiť, aby vás predala po prúde, "pre vaše vlastné dobro"... "Aby ste neublížili sebe alebo iným." Skutočne, uvoľnené pery potápajú lode.


to urobí. STFU, zaoberajte sa vlastnými ľuďmi a nebuďte hlupák. správajte sa normálne. hotovo.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
A nie, urážam sa na vašu projekciu myslenia, že viete niečo o radách, ktoré menia život, ktoré dávate, bolo to také sebavedomie, že je znepokojujúce počúvať, ako dávate rady založené na absolútne žiadnom reálnom svete nič Mohol by som byť ktokoľvek, mohol by som si všetko vymyslieť, mohol by som byť chatovací program, ale čo nerobím, je nabádanie ľudí, aby robili hlúposti v najvyššom možnom rozsahu, len sa nad tým zamyslite, človeče
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Brat som zmätenejší, ako som bol predtým. S kým to, do prdele, hovoríš? So mnou? S niekým iným?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Je mi ľúto, že máte takýto pocit @testint - verím, že hovorí ku mne @Kanalratte556
Neverím však, že som sa dopustil vecí, z ktorých ma obviňujete. Určite nie úmyselne. Prečítaj si ešte raz, čo si povedal, a "len sa nad tým zamysli, človeče
Zámerne som nikoho nenazval menom, ani z jeho mena, keď na to príde, takže... nebuďte taký citlivý, prosím. Všetci tu komunikujeme s úmyslom pomáhať si a učiť sa navzájom a od seba (dúfam).

Rady, ktoré zmenia život? S takou dôverou a -absolútne- bez reálneho sveta ....anything.... ? Nabádal som niekoho, aby robil hlúposti vo veľkom? Zamyslieť sa nad čím presne? Moja rada bola a je jednoduchá: nie je múdry nápad, aby ste sa pri páchaní trestných činov niekedy cítili pohodlne - tak sa zvyčajne chytia inak úspešní zločinci. Neriskujte, ak nezvládnete následky. Majte našetrené peniaze pre prípad spomínaných následkov. Možno nepoužívajte verejné miesto na tajnú výrobu drog. Ak sa predsa len dostanete do väzenia, snažte sa nedostať príliš blízko k takzvaným sodomitom a policajným otrokom.

"Moja rada: Nakopte najväčšiemu chlapovi zadok hneď v prvý deň, alebo sa staňte niečou su..... ehm, teda..." - bolo myslené ako trocha humoru, ktorý sa má pokúsiť odzbrojiť prípadné domnelé urážky. @testint Zdá sa, že tvoja rada je len: "Vyber si miesto, na ktorom sa cítiš dobre, a drž hubu, ak nemáš rád ***** vo väzení". Odpusťte mi, že sa hrám na "diablovho advokáta" k vašim bodom a pridávam k celej veci svoje dva centy. Človek by nikdy nemal predpokladať, že niečo je zaručene bezpečné alebo že vie všetko, to je všetko, čo sa snažím povedať. Viem, že neviem všetko, nesnažím sa tváriť ani vystupovať, akoby som to vedel. ....Viem však, čo viem. Nikto mi to nemôže vziať a budem to hlásať do posledného dychu, ak to bude potrebné.

Ber to, čo som povedal, ako to stojí za to, priateľu. Čo by nemalo stáť za hovno. Veď som celkom určite nikto, z internetu, ktorý si vymýšľa, ako sa mu zachce, dokonca by som mohol byť AI. Takže sa netreba urážať. Toto nebolo myslené ako útok alebo hádka, len ako návrhy a kritika. Každopádne si robte, čo chcete. Hovoril som hlavne o tom, že treba riskovať a byť pripravený na následky... len BYŤ ZODPOVEDNÝ za svoje činy, hlavne voči sebe.

Pokiaľ ide o "asbolútne ... žiadne reálne svetové ... NIČ", z nedostatku lepšieho slova. Spomínal som, že som na týchto miestach skutočne bol, viac ako párkrát na pár miestach, na dlhší čas. Ako som už povedal, nie všetci návštevníci sú nakoniec stoličkoví pidimužíci s mäkkými zadkami. Je to niečo, čo sa stáva, ale tiež nie je ťažké vyhnúť sa celému tomu neporiadku, ak by sa mu človek chcel vyhnúť. Nikomu by som sa nesnažil hovoriť, ako má žiť svoj život, či už vo väzení, alebo mimo neho, myslím, že moje rady o tom, ako si odsedieť svoj trest (ak by ste museli) bez všetkých tých dodatočných kecov, sú dobrým začiatkom pre každého, kto sa snaží presne o to. Nedovoľte, aby to, čo som povedal, niekoho z vás zdržalo od slávy. Urob to ty, človeče. Buď všetkým, čím môžeš byť. Bee safe <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ďakujem potreboval som to naozaj po tom, čo som sám robil veci a vedel som, ako ďaleko je skutočná vec z nedostatku lepšieho trebárs od skutočných sračiek, ktoré som zažil, ma robí trochu unaveným 8 mal by som sa zastaviť a uvedomiť si, že všetko nie je ako to, čo som zažil ďakujem za vašu odpoveď
 
Top