Kde si môžem kúpiť chloroform 95 %? Môže mi niekto pomôcť?

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
v mojej krajine je to zakázané a je to ťažko dostupné, chcem niečo "jednoduchšie"...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Ak je to zakázané a nemôžete to kúpiť, mohli by ste to syntetizovať. Na aké účely ju potrebujete? Pýtam sa preto, lebo niektoré syntézy umožňujú nahradiť toto rozpúšťadlo.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, zmiešam chloroform s etyléterom, aby som vyrobil liek, ktorý sa v mojom regióne nazýva "kopij" alebo "loló" neviem, ako sa volá vo vašom regióne, ale je veľmi populárny...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Môžete si ho veľmi ľahko vyrobiť sami z bielidla a acetónu, len nie je veľmi nákladovo efektívny. na youtube je veľa videí a informácií a podobne
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Máte na mysli chloralhydrát?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Je k dispozícii v niektorých oficiálnych chemických spoločnostiach, ak máte schránkovú firmu, ktorá môže túto látku zakúpiť od takýchto oficiálnych spoločností, máte vyhraté.

Okrem toho by som zvážil kontaktovanie používateľa Constantylious777 na fóre, možno ju má.
Tiež by možno stálo za to skontrolovať niektorý z nasledujúcich internetových obchodov v clearweb, mohol by si ich tiež kontaktovať a spýtať sa na to, je šanca, že to majú alebo to môžu zorganizovať:

2bromo4
Organická chémia Poľsko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Na rozdiel od iných predajcov chémie je n203 pomerne voľný pri dohodách s koncovými používateľmi.

Niekedy požadujú len číslo DPH, žiadne vyhlásenie.

Bol som s nimi v kontakte, aby som si to dvakrát overil, a zdá sa, že im stačí uviesť číslo DPH v rámci objednávky
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
pošlem vám syntézu s obrázkami prostredníctvom dm
 
Top