Question Čo s ukradnutým prevodom peňazí?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Tento druh oznámení na temnom webe je bežný...
Vždy ma zaujímali takéto ľahko zarobené peniaze...

Čo to vlastne je? je to riskantné? podvod? skutočné?
1QC8uHxbXe


to isté pri predplatených kartách... (predpokladám, že anonymnejšie)

0MnJSWv4Gp

zdá sa mi to tak šialené, že je to tak jednoduché... že tomu nemôžem uveriť
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Toto sme nazvali pranie špinavých peňazí
V podstate s vami obchodujú so špinavými peniazmi a vy sa potom zapojíte do ich schém.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Videl som to, rovnako ako nákup skutočnej hotovosti od služby, ktorá údajne odčerpáva zo zničiteľnej meny.

Bol som v pokušení vyskúšať nižšiu úroveň, ale ako ste povedali, zdá sa to takmer príliš jednoduché a ľahké, aby to bola pravda.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
V minulosti fungovali témy súvisiace s platením kartou lepšie ako dnes, najmä preto, že mnohé banky a tiež paypal teraz používajú 2FA, takže aj keď sa náhodou nenecháte podviesť, pretože podvodov je pri týchto produktoch väčšina rn, nemusí byť možné vybrať finančné prostriedky, ak nie ste oboznámení s pracovnými technikami.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hľadám to celý čas... väčšina je podvod. Iba 2 stránky sa zdajú byť reálne. Jednou z nich je Sindycate market.

Vyzerá reálne, pretože si účtujú veľa za 3k, väčšina má nižšiu cenu za veľa peňazí
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Čo sa týka genézy?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nedávajte tomuto človeku odkaz na genézu. Nižšie ako tento červík sa už nedostanú.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Vyhul si kokota, človeče, čo je s tebou, pičo?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
No veľká je, že vám povedia, že majú hlavný prevodný terminál, ktorý Western Union nechal v obchode, ktorý sa zatváral, a oni an vám pošlú len 3 prevody s mesiac alebo čokoľvek, čo je to všetko blbosť. Jediné miesto, ktoré som našiel legit, bol Brian's Club a musíte vedieť, čo robíte. Väčšina z nich ako CR a CX sú totálne podvody celá stránka je falošná. Dobrý spôsob, ako povedať, a to, čo používame, keď sa pozrieme na tieto stránky, je, či všetky správy prejdú správou. Ak systém podvod určite, pretože sa snažia zablokovať všetky varovania, ktoré sa predtým podvodníci snažia poslať všetkým ostatným na tejto stránke
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Dávajte si pozor na Tajiru, ktorá je Alice z Číny a tucet ďalších.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bol som v pokušení vyskúšať to tiež, ale zdá sa to príliš dobré na to, aby to bola pravda
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Je to príliš dobré na to, aby to bola pravda. TS je podvod. Inzerujú, že majú terminál Western Union, ale v žiadnom prípade. Na ktorej karte ste?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Zameriavajú sa na pohodlie a chamtivosť bežných ľudí, vyzerá to intrigiung, ale vaša návratnosť investícií bude dosť negatívna :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Faktor overenia totožnosti zabil to vždy, keď sa moja karta použije, pošle mi textovú správu, v ktorej sa ma pýta, či som ju použil, takže ak ste nezískali moje telefónne číslo a nezachytili ho, nemôžete použiť moju kartu bez môjho telefónu
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Všetky tie sračky sú obrovský podvod, príliš jednoduchý na to, aby bol pravdivý, nikto vám nikdy nedá peniaze grátis. V súčasnosti je naozaj veľmi ťažké ukradnúť cc a karty, pretože banky pridávajú bezpečnostné vrstvy... takže neverte nikomu, kto sa vám snaží niečo také predať, sú to podvodníci!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Čo je to obchod TOR ?
prvý odkaz na skrytej wiki 2
Nakupuje tam niekto niečo ? Hovorí, že to funguje s esrcrow, ktoré sú sami...
 
Top