Question Nová konverzná zložka je na nič, však?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
chlapci, nový priečinok konverzácií je na nič. plný chýb a nemôžete ani vidieť (pred kliknutím na konkrétnu konverzáciu), s kým sa konverzácia uskutočnila. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Čo je zlé? Podrobne opíšte problémy.
Vždy sa tiež môžete vrátiť k starej verzii.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Hlavným problémom je preklep. Ako som pochopil, "formulár na zadávanie správ" robí obnovu obsahu každých 10+/- sekúnd. Ak sa zadaná správa neodoslala v tomto časovom intervale, zmizne. Musím písať od začiatku(((

Toto je to, čo vidím.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Ďakujeme! Hneď to opravíme. Akékoľvek chyby, ktoré nájdete, sem prosím napíšte. Opravíme ich čo najrýchlejšie.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Ďalšie dve chyby pre vás.
1. podobná s tou, ktorú som napísal predtým. píšem správu, ak počas nej príde správa z opačnej strany, formulár sa obnoví a všetko, čo som písal, zmizne.
2. skúste upraviť správu, ktorú ste odoslali. uvidíte problém
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
V každej "konverzácii" nevidíte, s kým sa konverzuje, aspoň kým na ňu nekliknete. Vzniká tak neprehľadný chaos.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Okrem toho sa mi nepáči, že sa eskamotérske rozhovory miešajú s bežnými rozhovormi. Myslím si, že je lepšie, aby boli oddelené, ako to bolo predtým.
A vo všeobecnosti sa zdá, že zo "súkromných správ" sa stal "Súkromný chat". Myslím si, že ak sa to dá oddeliť - mať súkromné správy ako predvolené a ako doplnok, ak chcete začať chat s používateľom, tak to bude možné urobiť samostatne.
 
Top