Niektoré otázky o amfetamínoch a metamfetamínoch

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mám niekoľko otázok, na ktoré je potrebné odpovedať, a na oplátku po dokončení ďalšieho testu bezplatne uverejním niektoré dôležité údaje o amfetamínoch a ich prekurzoroch, ktoré na tejto webovej stránke chýbajú.

1. Môžu sa kryštály D-amfetamín hydrochloridu predávať a fajčiť ako Ice? (Ice sa vzťahuje na kryštály D-metamfetamín hydrochloridu. ak medzi nimi nie je veľký rozdiel vo funkcii, plánujem priamo vyhlásiť, že kryštály D-amfetamín hydrochloridu sú kryštály D-metamfetamín hydrochloridu).

2. Sú koncentrácie dymu/zápachu pri horení a rozprašovaní kryštálov D-amfetamín hydrochloridu a kryštálov D-metamfetamín hydrochloridu rovnaké?

3. Z nejakého dôvodu nemôžem fajčiť pervitín sám, ale vie mi niekto povedať, ako presne má pervitín zapáchať? Čuchal som čistý prášok hydrochloridu amfetamínu a vonia ako bobkový list alebo brusnicová vôňa v kombinácii s vôňou trávnatej rastlinnej šťavy. Keď sa zahreje a rozprašuje, vonia trochu zvláštne, ale jeho pachuť vo mne vyvoláva pocit, že chápem, prečo sa ICE nazýva "bravčový". Je táto vôňa správna?

4. Viem, že D-amfetamín je pri rovnakej dávke menej účinný ako D-metamfetamín, ale o koľko je slabší ako D-metamfetamín? Je napríklad ekvivalentom 75 % alebo 70 % D-metamfetamínu pri rovnakej dávke? 5. Bude v prípade inhalácie zahriatou atomizáciou výrazný rozdiel v osobnom subjektívnom zážitku?

5. Vzhľadom na to, že ICE predávaný na trhu nie je v skutočnosti čistý D-metamfetamín, predajcovia do neho primiešavajú niektoré "pomocné látky", aby zvýšili hmotnosť a zvýšili zisk. To má za následok, že účinok komerčne dostupného ICE je pri rovnakej dávke nižší ako pri čistom D-metamfetamíne. takže si myslím, že by to malo stačiť na vyrovnanie rozdielu v účinnosti medzi D-metamfetamínom a D-amfetamínom. Aj keď tvrdím, že D-amfetamín je ICE, nebude to spôsobovať problémy po predaji. Je tento nápad uskutočniteľný?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
1. Nie
2. Pozri 1
3. 4. 5. Pozri 1
 
Top