Posielajte balíky čo najanonymnejšie

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Aký by bol spôsob čo najanonymnejšieho odosielania balíkov?

Je na odoslanie balíka potrebné, aby osoba uviedla svoju totožnosť?

Poslanie malého listu so spiatočnou adresou môže byť veľmi anonymné, ale sledovateľný balík?

Ak by ste museli poslať balík so zakázanými látkami, aké kroky by ste podnikli?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To závisí od zariadenia, ktoré u bude používať na odoslanie zásielky. Niektoré využívajú služby, ktoré ponúkajú diskrétnu prepravu . A pre informácie, ktoré závisia od agentúry alebo niečoho, čo majú všetky rôzne prístupové prostriedky
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ktoré spoločnosti sú najdelikátnejšie?

Čo môžem urobiť, aby som čo najviac ochránil svoju identitu?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Pri manipulácii s výrobkom alebo obalom používajte rukavice a dbajte na to, aby ste nezanechali žiadne chĺpky.
Väčšinu látok je najlepšie uzavrieť vo vrecku vo vákuu a potom umyť vonkajšiu stranu vrecka alkoholom, aby sa odstránil akýkoľvek zápach.
Pri platení za sledované balíky používajte hotovosť. Snažte sa využívať pošty, ktoré sa nenachádzajú v bezprostrednej blízkosti miesta vášho bydliska. Stav balíka vždy kontrolujte pomocou Tor alebo VPN, nikdy nie priamo pomocou vlastnej IP adresy.

Väčšina ľudí, ktorí to robia, používa len služby svojej národnej pošty a pre väčšinu aplikácií to postačuje.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nikdy nekontrolujte stav balíka s TOR. Poštové služby sú takmer v každej krajine prísne kontrolované, takže frajer, ktorý skontroluje stav balíka pomocou TOR, vzbudí podozrenie. VPN je bezpečnejšia, pretože sa používa častejšie.

Ak chcete byť v bezpečí, použite VPN na pripojenie k vzdialenému proxy serveru. Jedna proxy na kontrolu jedného balíka. A mali by ste si zapamätať alebo poznačiť, akú proxy ste použili pre ktorý balík, a nikdy to nepokaziť.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Použitie TOR alebo len VPN by mohlo označiť váš balík. Webové stránky môžu vidieť, keď používate VPN alebo inú podozrivú IP z náhodnej krajiny. Najlepšie je nikdy nekontrolovať sledovanie, ak to nie je potrebné.

Vákuové tesnenie, hydraulický lis, ak chcete, aby sa veľa látky zmestilo do malého balíka. Malý balík = menej podozrivý. Hliníkové mylarové vrecká.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Je oveľa bezpečnejšie zásielku prijať ako odoslať?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Určite nie v Spojených štátoch. Pravdepodobne nikdy netušili, čo je to za balík, kým ho dostali. Ak ho objavili, jeho opätovné získanie je miestom, kde hrozí nebezpečenstvo. Schopnosti a úsilie odosielateľa sú prvoradé pre slobodu príjemcu.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Nikdy predtým sa to nepodarilo. Život v EÚ. Chcem kúpiť na osobné použitie.

Ako použiť falošnú adresu/meno a zároveň získať balík? To ma zaujíma najviac.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Obidve činnosti môžete vykonávať s maximálnou mierou *****uálnej istoty, 0 šancí, že vás niekedy prichytia.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Mám záujem o kúpu určitého malého množstva na osobné použitie. Nikdy predtým som to nerobil. Žijem v EÚ.

Ako použiť falošnú adresu/meno a zároveň dostať balík? To ma zaujíma najviac.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Dáte si ho poslať do prázdneho domu na druhej strane ulice. Necháte ho poslať niekomu, kto nemá vaše meno. Na môj vkus však osobne šukám len s inteligentnými ľuďmi a urobíme plán, ako to zamaskovať. Kúpim etiketu, pošlem mu ju v PDF na vytlačenie, spravím to tak, aby to vyzeralo ako komerčná vzorka alebo nejaká neškodná vec, a prestrieľam to.
Hlúpi kamaráti vás dostanú do basy. Žiadnych si nevyrábajte.
Keď si stiahneš PDF, môžeš ho otvoriť v MS paint alebo inom programe a urobiť zo spiatočnej adresy obchodné meno. len ho nezmenšuj a nedotýkaj sa čiarového kódu
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
S PDF by som sa vôbec nemaznal.
Mohli by ste si ju jednoducho kúpiť oficiálne online od prepravnej spoločnosti podľa vlastného výberu. Na nákup známok použite ukradnutý/falšovaný/prelomený bankový účet anonymne.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ak si vytlačím štítok z webovej stránky kuriéra v sieti tor, keď som na chvoste, je zaručené, že môj balík bude pri odosielaní mnou/ mojimi pracovníkmi prepadnutý? Plánujem vytlačiť všetky svoje štítky online, pri manipulácii s balíkmi nosiť rukavice a vhadzovať balíky do poštovej schránky namiesto toho, aby som išiel na poštu, vytlačil tam štítok a odovzdal balíky cez priehradku, aby sme mohli zostať z dohľadu.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Má niekto dobrý nápad na adresu na doručenie väčších objednávok na dark net, pričom mám na pamäti, že to nemôžem sledovať a nemôžem kontrolovať každý deň a som si vedomý, že by to mohlo byť v určitej fáze pod dohľadom. Myslel som na opustené domy alebo vidiecke farmy, ktoré nie sú obývané a sú na predaj. Potrebujem pevnú adresu na doručenie čo najskôr
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nepoužívajte opustené domy, pretože si to všimne poštár a nahlási to. Vidiecke farmy znejú lepšie, pokiaľ majú adresu, ale nemôžu vyzerať schátrané alebo opustené, pretože poštár to opäť nahlási. Najlepšie je použiť adresu na vysadenie a nastaviť opsec kupujúcich tak, aby bol dokonalý, aby mali problém dokázať, že ste si objednali drogy, a potom vždy, keď dôjde k zabaveniu, nájsť si inú.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Milujte konverzácie. Máte nejaké ďalšie nápady? Nejaké ďalšie príbehy o tom, čo NEMÔŽETE robiť?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ja len doplním to, čo už bolo povedané. Dobrá nástraha v balení je dobrá. Nielen pre LE, ale aj v prípade, že vás niekto iný uvidí, ako ho otvárate. Videl som veci v súprave ceruziek pre deti, ktoré sa vrátili do školy. Balenie bolo v škatuľke od ceruziek a znovu zatvorené do pôvodného obalu. Videl som, že podobnú vec urobili s puzdrami na mobilné telefóny. Záleží na tom, aká veľká je vec, ktorú prenášate. Obchod s dolármi je skvelým miestom na hľadanie návnad. Samozrejme, vákuovo uzavreté. Dbajte na to, aby v nich nechrastilo nič, čo by nemalo.

V minulosti som videl služby, ktoré vám umožnia kúpiť štítky s krypto
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Z ktorej krajiny budete zasielať?
 
Top