Deontológia predajcu

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ahoj všetci dúfam, že všetci sú v bezpečí,

Vytvoril som tento príspevok, aby som všetkým povedal svoje úvahy o predaji tvrdej drogy,
Predávate produkt a je to vaša zodpovednosť, ak niekto zomrie na šnurovaný a/alebo nekvalitný produkt väčšina príspevkov o syntéze vám dáva prehľad o čistení/rekryštalizácii a bode topenia, čo musíte urobiť, je to vaša voľba miešať drogu pre vlastnú spotrebu, ale nie pre kupujúceho.

Je to vaša voľba predávať drogu, takže to prosím robte etickejším a čistejším spôsobom, musíme predávať drogu s priblížením sa k čo najväčšej lekárskej etikete.
Nie je to hra a ak niekto zomrel z čistého produktu, nie je to vaša vina, ale ak niekto zomrie alebo má nejaký zdravotný problém, pretože vy (alebo ľudia nad vami) ste šnurovali produkt, je to 100 % vaša vina.

Netreba hovoriť, že teraz sa testuje na nelegálne väčšinou všade v Európe.

Mať deontológiu ako predavač nie je plus, je to najzákladnejšia vec ako v každej inej práci, je to jediný spôsob, ako možno raz ukončiť vojnu proti drogám.

Mier ❤
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Krásne a absolútne správne slová. Podporujem to!
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Podľa môjho názoru je stopercentné, aby sa kozumentovi predalo presne to, za čo zaplatí. Bol som dosť dlho závislý v koróznych látkach a zmes mi extrémne ubližuje na tele. snažil som sa aj dosť dlho, aby sa moji kamaráti od týchto vecí vzdialili. Ale nakoniec som sa snažil predať skutočne závislým skutočne dobré veci a upozorniť prvých užívateľov na riziko a ry, aby sa ich zbavili. Unklar, neznáme látky sú reale dangorous for everyones body. Pri jasných substráciách sa môžete informovať pred použitím, ale pri zmesiach nikdy neviete.
 
Top