Bezpečnejšia metóda Shake and bake, ktorá sa má preskúmať.

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Tento recept mi dal priateľ chemik s tým, že SnB je nebezpečný a toto by malo byť bezpečnejšie.

Je tam niekoľko vecí, ktoré považujem za veľmi zaujímavé, iné ma veľmi mätú.
Prečo väčšina ľudí hovorí, že sa má používať len dusičnan amónny, ale on je proti nemu ?


Po prvé, predpokladá, že ste urobili extrakciu PSE z vašich piluliek. Nemôžem sa vyjadriť, či to bude fungovať z rozdrvených tabletiek.

A nemôžem sa priamo podeliť o metódy extrakcie, pretože to závisí od konkrétnych zložiek tabletiek a náplne.

=======

Stále som proti SnB, pretože si to z vedeckého hľadiska vyžaduje tlakovo odolné zariadenia, ale keďže na tom trváte, aspoň vás prevediem postupom s nižším rizikom.

1. výber správnej banky na reakciu, čo odporúčam, je starý hasiaci prístroj 🧯, ale uistite sa, že je úplne tesný (najlepšie s regulačným ventilom, ktorý sa otvára a zatvára na požiadanie).

2.Nepoužívajte dusičnan amónny, pretože má vyššiu tendenciu explodovať. namiesto toho použite síran amónny alebo chlorid amónny ako bezpečný zdroj amoniaku.
3. Základom by bol samozrejme hydroxid sodný. vždy používajte nasýtený roztok, aby ste minimalizovali množstvo vody použitej pri reakcii, pretože rýchlo spotrebúva lítium a vytvára teplo.

4. K amoniakovej soli pridajte nepolárne rozpúšťadlo (nerozpustné)
5. potom postupne pridajte roztok hydroxidu sodného (nie celý naraz), pretože rýchlo generuje teplo.

6. Pri reakcii sa uvoľňuje plynný amoniak, síran sodný ako vedľajší produkt.

7.udržujte reakčnú banku po celý čas v ľadovom kúpeli. je to veľmi užitočné na zníženie tlaku potrebného na skvapalnenie amoniaku.

****. Každé 2 alebo 3 minúty pomaly otvárajte ventil, aby ste znížili tlak.

****tento proces si vyžiada približne 20 až 30 minút na skvapalnenie amoniaku.


Teraz pre SnB :

1. Vyhoďte všetky pseudoefedríny, efedríny, fenylpropanamíny alebo iné substituované beta-hydroxyfenetylamíny .

Poznámka : môžete použiť nepolárnu vrstvu z extrakcie Tek, ale výsledný produkt bude menej čistý.

2. Získajte kovový prúžok lítia (vždy ho uchovávajte v nepolárnom rozpúšťadle, aby ste zabránili oxidácii a požiaru 🔥). nastrihnite ho nožnicami na veľkosť približne 2x2 cm a pomaly pridávajte 2-3 kúsky lítia do reakčnej banky každých 5-8 minút. po pridaní kúskov lítia bankou jemne potraste, aby sa amín (nepolárna vrstva) dostal do kontaktu s voľnými iónmi lítia (vo vodnej vrstve kvapalného plynu).

Poznámka : Pred otvorením uzáveru otvorte ventil, aby sa znížil tlak v nádobe. je to mimoriadne dôležité pre vašu bezpečnosť.
Po pridaní kúskov kovu nádobu vždy znovu uzavrite.

3. Tento proces bude trvať približne 40-120 minút .

4. Potom. znížte tlak v nádobe a všetko presuňte do kadičky, rýchlo vyberte nezreagované lítium z roztoku a dajte ho do nepolárneho rozpúšťadla, aby ste zabránili požiaru.

5. Roztok bude mať hnedú farbu (označuje zreagované lítium). zlikvidujte vodnú vrstvu (obsahuje amoniak) a ponechajte si nepolárnu vrstvu (obsahuje voľnú bázu produktu).

6. Palivovú vrstvu 3-krát premyte vodou, aby ste sa zbavili suspendovaného amoniaku (nevyhnutný krok. ak tento krok vynecháte, konečný produkt bude mať v sebe zmiešaný chlorid amónny).

7.použite H2SO4 A kuchynskú soľ na prebublávanie plynu HCL do palivovej vrstvy.

8.Výsledná soľ je nerozpustná a okamžite sa vyzráža.

9.produkt premyte mrazivým acetónom.

Posledná a veľmi dôležitá poznámka : pri tejto reakcii je dôležité použiť formu soli (pseudoefedríniumhydrochlorid).
ak ste sa rozhodli použiť voľnú bázu vo forme paliva, budete musieť použiť chlorid amónny ako zdroj amoniaku.

Buďte pri celej veci opatrní. Stále som proti tomu, ale ak to chcete urobiť, urobíte to. Pomáham vám len znížiť riziko pri práci s chemikáliami.

## Merania

Tieto merania stačia na zníženie 3000 mg pseudo.
1. Pridajte 36 g hydroxidu sodného do 75 ml vody a uistite sa, že sa všetko rozpustí a roztok sa vráti na izbovú teplotu 🌡️.
2. Na chlorid amónny je potrebných 53 g. Na síran amónny je potrebných 66 g (oba dávajú rovnaké množstvo plynného amoniaku).
3. Pre palivo je 50 ml viac ako dosť.
4. Ak je potrebný ďalší plyn (nádoba je príliš veľká na stlačenie), zmes 2,5 g NaOH (pevná forma) + 4 g amoniakovej soli sa pridá priamo do reakcie bez pridania vody. tento pomer 2,5/4 sa môže opakovane pridávať každé 3 minúty s jemným miešaním, kým sa nezíska dostatok kvapaliny (možno opakovať až 35-krát).
5. Lítium: jeden prúžok z batérie CR123A je viac ako dostatočný na 3 000 mg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Spočiatku to vyzeralo životaschopne. Číselné údaje som nevypočítal. Chcel som spomenúť, že nepotrebujete nasýtený roztok, MÔŽETE zmiešať NaOH a amónnu soľ nasucho a nakvapkať na to vodu. Reakcia vytvára vodu, ktorá ju udrží v chode, potom potrebujete len 1/2 gramu (polovica batérie v hodnote) lítia. tiež plastové fľaše na vodu (tenké) sú navrhnuté tak, aby zvládli viac ako 100 psi a fľaša na sódu 130 psi, ale zvyčajne zvládnu 150 psi Anmonia je tekutá pri izbovej teplote pri 100 psi. samovoľne nevybuchnú, najskôr sa roztiahnu. Videl som, ako sa 2-litrová fľaša zmenila z 12" na 24" výšku, než praskla. Keď sa začne rozťahovať, je čas ju vypustiť (alebo keď ju nemôžete palcom preliačiť).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
pomery amónia sú nesprávne😕 53 gramov NH3CI je to isté ako 132 gramov(NH3)²SO⁴. keď je jedna matematika zlá, zvyčajne je zlých niekoľko A. často to znamená, že autor NEMÔŽE reakciu vyvážiť, čo je zlé znamenie
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Nepočúvame príbehy o ľuďoch, ktorí robia shake and bake vo svojich autách ? nie je to pravda? Čo sa stane, ak pomery nie sú presné? Nečistoty? alebo sa pridá odpad? alebo sa to jednoducho nepodarí ?

Aký je rozdiel medzi použitím dusičnanu amónneho, síranu alebo chloridu ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Áno, ľudia to robia vo svojich autách, batohoch v podstate kdekoľvek. Les je často atraktívnym miestom. Zvyčajne sa metóda s&b nedá presne vypočítať, pretože reakcia nie je kontrolovaná a chemikálie nie sú čisté. Pri niektorých metódach sa využívajú celé rozdrvené tabletky alebo aj celé nerozdrvené tabletky. Rôzne sa používa viacero činidiel, ak pridáte vodu, ktorá spáli veľa lítia, tak som videl recepty od polovice batérie AA až po 2 batérie AA v podstate je v batérii 1 gram (0,94 g podľa Energizeru s odkazom na pokročilé lítiové AA pred 15 rokmi ) na 5000 mg (často 2 krabičky).
V tomto konkrétnom scenári je rozdiel medzi síranovým chlidr a dusičnanom malý, pretože všetko, čo robíte, je Cracking (Kraking) na uvoľnenie amoniaku , ale predstavujem si Nh⁴Cl+NaOH=NH³(g), NaCl a H²O, čo má niekoľko dôsledkov. Pridá sa voda, ktorá poháňa ďalšiu reakciu, a voda vám tiež zožerie lítium. (NH³)²SO⁴+NaOH=Na²SO⁴, 2NH³, 2H²O. Všimnite si, že sa tu vyrába síran sodný, ktorý je dobrým sušiacim činidlom. Väzba 8 molekúl vody na molekulu, takže síran amónny bude určite potrebovať nejakú vodu. Potom NH⁴NO³+ NaOH=Nh³ plyn. H²O a NaNo³. Dusičnan sodný, ktorý vyzerá, že by mohol byť schopný ukradnúť trochu lítia. Žiadna z nich reakciu nevytvára ani nenarušuje. Ak ich máte príliš málo, môže to mať za následok neúplnú reakciu a príliš veľa len zanechá viac odpadu vo vašej výbave. Jediné riziko úplného zlyhania spočíva v tom, že nevytvoríte dostatočný tlak na skvapalnenie a nevytvoríte svoje solvatované elektróny ( lítiový bronz).
PRIMÁRNA VEC, KTORÚ ROBÍ, JE ZASIAŤ POCHYBNOSTI V SCHOPNOSTI AUTORA. Videl som veľa receptov, ktoré sa rozhodne neosvedčili, pretože sú tak či onak fatálne chybné. Veľa ľudí veľmi riskuje a plytvá peniazmi na zlé recepty. Nemusíte byť úspešní, aby ste si podpálili dom a išli do väzenia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
pomer NAOH k ( NH3)²So⁴ by mal byť 1:3 A k NH³ CL je pomer 3:4
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Funguje teda syntéza? Chcem vyrobiť pervitín, ale dusičnan amónny je ťažko dostupný, takže chcem použiť chlorid amónny.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Môj názor je, že tak, ako je napísané, nie. Druhý krok 7 ( opakované otváranie reaktora nebude fungovať. Hneď ako uvoľníte tlak, amoniak sa zmení na plyn, váš solvatovaný elektrón sa okamžite zničí a ste späť na začiatku. Akonáhle pridáte lítium, nemôžete tlak uvoľniť. Medzi ďalšie problémy, ktoré s tým vidím, patrí všeobecne 1 gram lítia je technicky 5-násobok toho, čo potrebujete, a zvyčajne sa používa dvojnásobok toho, čo potrebujete, všetka tá voda navyše v "nasýtenom roztoku" NaOH ho prežerie hovno a nie je dôvod používať nasýtený roztok, pretože reakcia vytvára dostatok vody na dokončenie, keď sa rozbehne. Ani som sa to nepokúšal vypočítať, pretože neexistuje spôsob, ako vypočítať, čo sa stane s vecami vo vnútri reakcie v nádobe, do ktorej nevidíte, ale v tejto schéme je určite dosť vody na to, aby to zabila
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Chápem, čo máte na mysli. 75 ml je veľa vody, myslím, že to navrhol preto, lebo chce, aby sa roztok NaOH pred zmiešaním ochladil, čím sa zníži teplo, aby sa znížilo riziko.

Ja som používal jednoduchšiu metódu, keď som do paliva najprv dal lítium, PSE, NH₄NO₃ všetko spolu, NaOH ako posledný. Potom len 5 ml vody na naštartovanie reakcie.

Zvyčajne dávam celú lítiovú batériu, pretože držať polovicu v samostatnej nádobe a prenášať ju je otravnejšie ako náklady na ďalšie lítium. aj batérie CR123A, pretože sú niekedy lacnejšie lítiové batérie Energizer AA.

Ďakujem za vašu spätnú väzbu. je to naozaj užitočné.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Prečo zverejňovať ĎALŠÍ nekvalitný recept SnB? Akoby okolo tejto konkrétnej metódy nebolo dosť zmätkov a mestských legiend. Prečo ju stále dopĺňať? Zverejnil som bezpečný spôsob, ako to úspešne urobiť - a som si natoľko istý jeho bezpečnosťou, že to robím v sklenenej fľaši, aby som to mohol začať. Všetko, čo potrebujete vedieť, už bolo napísané a zverejnené na tejto stránke. Je to dosť jednoduché na to, aby na to prišiel aj úplný noob. Súbor PDF, ktorý Flatline nenapísal. PDF súbor, ktorý Douda aktualizoval. Video o SnB z Hamiltonovho liekopisu - "Ako nevariť pervitín" a video o varení SnB z AthenaLeaks Rocky Mountain Police. Všetko, čo som urobil, bolo, že som to dal dokopy a prišiel na to, a prišiel som na to bez formálneho chemického vzdelania/skúseností bez toho, aby som si ublížil. Načo znovu vynaliezať koleso?

Samozrejme, každý sa rozhodne robiť SnB na vlastné riziko. Po tom, čo som povedal, je tento recept vášho "priateľa chemika" strašne neznalý a nezodpovedný a vážne zavádzajúci, čo naznačuje, že je profesionál, ktorý venoval čas optimalizácii bezpečnosti pre nás ostatných idiotov alebo niečo podobné. Je mi ľúto, že to takto hovorím, pretože, ako hovorím, nie som chemik, dokonca som nikdy nebol ani na hodine chémie, ale môžem sa pozrieť na tento recept a povedať, že nebude fungovať. Nielenže nebude fungovať, ale je dokonca pravdepodobne VÄČŠIE nebezpečný ako väčšina už opísaných receptov. Väčšinou presne opisuje proces reakcie brezy, ale to je asi tak všetko. Viac vody ako paliva? To ako vážne? Keby to naozaj sám vyskúšal predtým, ako ľuďom povie "Bezpečný spôsob, ako urobiť SnB" "Od certifikovaného chemika" a hoci ste všetci "proti", aj tak sa rozhodnete dezinformovať ostatných, pričom dobre viete, že to neviete. Keby to vyskúšal, vedel by, čo sa stane, keď H2O a Li reagujú, a že sa to rýchlo pokazí. Nesnažil by sa šíriť ďalšie zmätky... len by zvyšoval nebezpečenstvo - z hľadiska úplnej neznalosti.

--- "Buď opatrný s celou tou vecou. Stále som proti tomu, ale ak to chceš urobiť, tak to urobíš. Ja vám len pomáham znížiť riziko pri práci s chemikáliami." ---
Hovoríte, že sa snažíte predchádzať škodám, čo to znamená?

Nebudem sa namáhať to rozoberať, je to bunkrový recept - nestrácajte čas a peniaze. Ako som povedal, už som ukázal pracovnú metódu, ktorá je bezpečná, a zverejnil som ju. Existuje 100 rôznych spôsobov, ktoré budú fungovať, to, čo som zverejnil, nie je "PRAVDA", je to len iný spôsob, ako stiahnuť mačku z kože. V tejto metóde je toľko priestoru na hranie. Keď pochopíte, o čo sa pri tomto postupe naozaj snažíte, uvedomíte si, že je vlastne ťažšie to pokaziť. Ak sa tak bojíte, jednoducho použite hasiaci prístroj namiesto sklenenej fľaše, ak vám to zlepší náladu. Nechápem, prečo sa starať o bezpečnosť, keď tú prekliatu vec aj tak plánujete každé 2 minúty vypustiť... čo okrem všetkej H2O zaručuje aj to, že to nič neurobí. Budeš len páliť všetky svoje Li.

Pre každého, kto plánuje robiť SnB, MUSÍTE POCHOPIŤ, že existuje stratégia, metóda, ako tento proces úspešne vykonať. Už to nie je také jednoduché ako kedysi - už nemôžete len tak hodiť PSE, Anh NH3 a Li do fľaše a jednoducho začať trepať, aby ste vyrobili takýto metamfetamín. Existuje dôvod, prečo pridávate zložky s taktickým zámerom a počas rôznych fáz s nimi narábate špecifickými spôsobmi. Je to trochu temperamentný proces... ale aby ste to vedeli, musíte to skutočne vyskúšať a prísť na to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
MAN pozor na tie sklenené fľaše. Omotajte ich kuracím drôtom alebo niečím podobným. Nejde o výbuch, ale o sklenené črepy s rýchlosťou 1000 fps. Ak by mala fľaša vlasovú trhlinu, mohla by vybuchnúť pri tlaku 10 psi. Masonove poháre sú dimenzované na 60 psi a laboratórne sklo vyrobené na tlak je dobré na 100 psi, ale budete blízko alebo nad touto hodnotou bez možnosti knw presne a sklenená fľaša nedáva žiadnu známku, že vybuchne. Plastové fľaše sa najprv roztiahnu, takže tam môžete nabehnúť a uvoľniť tlak, keď začne byť vyšší
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Je to odo mňa nepochybne trochu ľahkovážne. Robím to preto, aby som nám ostatným dodal trochu istoty. Neviem, možno by som nemal.... Nedokážem vysvetliť, ako mi to tak ľahko prišlo
okrem mojich základných vedomostí a skúseností z iných oblastí života, ktoré do toho vstupujú. Prejavenie dilligence k čítaniu a opätovnému čítaniu všetkých informácií súvisiacich s týmto procesom a jeho pochopením. Mať dobré schopnosti počúvať/komunikovať - áno, s neživými vecami. Rastlina oznamuje, že potrebuje vodu tým, že vädne. Tak ako tento proces komunikuje, musíte vedieť, aké znaky počúvať, čo to znamená a ako reagovať.

Mal by som si to všimnúť:
Používam väčšiu fľašu, ako je potrebné, o niekoľko sto ml (1,5 l). Mám radšej tieto fľaše na kombuchu - sú o niečo hrubšie ako väčšina fliaš, ktoré som si všimol, a sú vyrobené tak, aby zvládli trochu vnútorného tlaku. Niektoré fľaše na šampanské by mohli byť dobré, IDK však o zátkach.
Ďalším aspektom je uzáver. Je to plastový uzáver so širším hrdlom, ako má 3-litrová fľaša od limonády - všimol som si, že mi to dá prvé varovné signály príliš vysokého tlaku. Uzáver sa v hornej časti vydúva - to je slabé miesto na fľaši, ktoré sa dá "pritlačiť." Ak to trvá príliš dlho, uzáver sa zdeformuje a začne unikať para a vy to spoznáte podľa syčivého zvuku ako kanvica a určite to spoznáte podľa čpavku, ktorý vás páli v nose a očiach.
Bezpečnostné opatrenia? Ani nie... Improvizujem trochu ako štít proti výbuchu tým, že ho nechám sedieť v 5-litrovom vedre. Páči sa mi nápad s drôtom...
Rozmýšľal som o tom, že by som fľašu omotal/vyztužil gorilou páskou. Možno si vyrobím kevlarový oblek z phonebookov....
Ideálne by bolo mať veľký priehľadný štít z plexiskla, cez ktorý sa dajú prestrčiť ruky, alebo pod ktorý... však viete...
Keď uvidíš toho idiota z Nového Anglicka v celoštátnych správach kvôli strašne násilnej a hroznej nehode SnB, môžeš svojmu domácemu naliať trochu alkoholu.

o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
nah, ak vaše akgually používa plastové viečko, pochybujem, že by mohlo dosiahnuť 50 psi, než by vzduch jednoducho unikol. Najmä ak je horúci
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Keď som pôvodne robil úspešný beh, musel som ho chvíľu zohrievať na varnej doske, pretože tu bola zima. Samozrejme, že nepoznám PSI, ale ako hovorím, všetko tam hodím, zavriem a nemusím to otvárať, kým to zvyčajne nie je hotové. Ak je tam ešte nejaká viditeľná Li, tak s tým len minútu trasiem, kým to nechám vychladnúť, aby sa čpavok skondenzoval. Takže, myslím, že bez ohľadu na PSI, uzáver funguje. Ak si myslíte, že to zaručene začne unikať ~50 PSI, predpokladám, že je to ešte lepšie pre bezpečnosť, pokiaľ ide o použitie skleneného RV.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Čo je to a. *****ing. Rollercoaster! Nádoba priamo na ako horák má životnosť asi 5 minút a dno zvyčajne klesá. Zabráni tomu už len handra v hrnci s vodou, na ktorej je jr. Masonove poháre, tlakové varenie vákuové teploty pri tlaku. Kedysi som niekedy pod tlakom varil 3 série 32 zaváraninových pohárov a používal som plastové viečka. @250f a sú trochu mäkké a potrebujú 1/ 4otáčky na utiahnutie viečka, než vychladnú, alebo sa nasaje vzduch a znečistí ho (to je voda vriaca pri 2 atmosférach). 50 psi je tlak v pneumatikách komerčných nákladných vozidiel. Možno by som bol prekvapený thugh, kto vie. Zahrieval som skúmavku s fenolovým uzáverom akeď praskla, bolo to určite 100 psi. Bol som prekvapený, že som mal prsty, pretože som si myslel, že to vybuchlo, ale uzáver vyskočil a bolo to také hlasné, že som zhasol všetky svetlá a policajti mi zaklopali na dvere o 3 minúty neskôr.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
@SoldadoDeDrogas @Frit Buchner Ďakujeme za vaše recenzie k tejto téme.

Vidím, aké je to neúplné a vlastne ťažšie sledovateľné. Myslel som si, že tento človek sa mi snaží pomôcť, ale viedol ma nesprávnym smerom.

On však nenavrhuje miešať vodu s lítiom. to je len na umytie po reakcii.
A nezačína od tabletiek, ale chcel, aby som v predchádzajúcom extrakčnom kroku extrahoval Pseudo.

Možno som to mal tiež zverejniť ...

Každopádne ani ostatné recepty nie sú pre noob friendly. Takže som to teraz tak trochu vzdal

Nechápem, ako ľudia hovoria, že to dokážu urobiť v kufri auta na parkovisku alebo v R.V za pár hodín. so všetkými súvisiacimi krokmi...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Žiadny problém, priateľu.
Niekedy by som rád urobil dobré podrobné video s vysvetlením. Prinajmenšom urobím ďalší príspevok o experimente. Keď sa pozerám späť na svoj posledný príspevok, mám pocit, že som ho nevysvetlil tak, ako by som mohol - ale nemal to byť samostatný príspevok. Len som všetko ostatné spojil a snažil sa ukázať/vysvetliť, ako to funguje.
Môj príspevok predpokladá, že ste strávili všetky ostatné materiály a máte základné znalosti.

Vďaka takmer neobmedzenému improvizačnému potenciálu každodenných predmetov/produktov to zvládnete za pár hodín kdekoľvek. Môžete to urobiť s určitými rozdrvenými tabletkami bez predchádzajúcej extrakcie, pokiaľ je jediný amín EP/PSE a prímesi to umožňujú. Extrakcia je potrebná len vtedy, ak sa chystáte na veľkú dávku alebo niečo gakuje konečný produkt. Reakcia trvá len asi hodinu, ak vôbec, najmä ak máte skúsenosti a nemusíte odkazovať. Okrem toho musíte reakčné palivo len prefiltrovať, vysušiť a potom splyniť. Soľ prefiltrujte a premyte acetónom. To je všetko... a máte dobrý produkt, priamy d-meth - "kľuku." V tejto fáze je vhodný na použitie, ale ak chcete, môžete ho ďalej čistiť a kryštalizovať na ľad.
 
Top