Žiadosť o konzultáciu k MDMA prostredníctvom katalytickej hydrogenácie

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,

V súčasnosti pracujem s niekoľkými spolupracovníkmi na zriadení výroby MDMA v značnom rozsahu. Zdá sa, že čokoľvek nad rámec možno niekoľkých kilogramov naraz si vyžaduje vhodné vysokotlakové nastavenie na katalytickú hydrogenáciu. Samozrejme, je to dosť zložitá a nebezpečná práca, ktorá presahuje moje skúsenosti s prácou pri atmosférickom tlaku, takže hľadám konzultáciu u strán, ktoré majú skúsenosti v tejto oblasti.

Pochopiteľne, je to citlivá téma, takže mi pokojne pošlite súkromnú správu. Nemôžem ponúknuť kompenzáciu, kým sa nerozbehneme na súčasnom projekte (3-MMC), ale rád medzitým nadviažem nové kontakty a rozviniem vzťahy.
 

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Konkrétne by ma zaujímalo, či mal niekto úspech s použitím iných katalyzátorov ako oxid platinový (Adamov katalyzátor), ako som videl často uvádzať. Dokonca aj nejaké príbehy o úspechoch vo všeobecnosti by boli veľmi motivujúce. Som si istý, že na internete je veľa informácií, do ktorých sa budem musieť ponoriť, pokiaľ ide o bezpečnostné protokoly pri práci s vysokotlakovými reaktormi, len by bolo fajn spojiť sa s nejakými kolegami z tejto oblasti.

Mám skúsenosti so syntézou 2C-B, 2C-C, meskalínu a DOB v mikro/laboratórnom meradle. Nie je mi cudzia vedecká literatúra ani zložité postupy, keďže veci, ktoré si vyžadujú presnosť, sú mojou silnou stránkou. Mám veľmi pozitívne dojmy z tohto fóra a teším sa, že sa tu s niektorými z vás spojím.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Máte už vysokotlakovú nádobu s miešadlom a dvojitými stenami na chladenie? platina, , vodíkové fľaše? Regulátor pre váš vodík atď...?

a v akom meradle vyrábate svoje 3 mmc? A váš produkt je biely priamo po rekryštalizácii? Alebo ho musíte umývať? A aký je váš výťažok?

Možno vám môžem trochu pomôcť
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Pokiaľ ide o peniaze, zdroje a povesť vašich chlapcov, hovorím, že škálovanie sa dostáva do problémov tam, kde sa z pána svojho osudu stávate otrokom iných, a to sa môže stať zo dňa na deň. Hovorím to z vlastnej skúsenosti, ale to neznamená, že je to absolútna pravda. Ľudia sú múdrejší ako ja. Ľudia sú v podnikaní lepší ako ja, takže môj názor je len ako smradľavá hviezdica
 
Top