• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Dotazník pre Američanov

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Snažím sa vypracovať analýzu trhu pre čierny predaj liekov v Spojených štátoch. Môžem získať niektoré informácie z vládnych skupín a webových stránok, ako sú odhady hodnoty transakcií na čiernom trhu v Spojených štátoch a trhy, ktoré boli zabavené a alebo stíhané, ale to mi hovorí len niektoré veľmi základné informácie a analýza trhu si vyžaduje veľmi špecifické informácie.
V priebehu tohto prieskumu nebude nikto kontrolovaný na základe svojich odpovedí alebo informácií, ktoré sa rozhodol zdieľať. Odpovede nezaznamenávam ani ich nekategorizujem vo väčšom rozsahu, než aký môžete vidieť tu. Hľadám spôsoby, ako zlepšiť funkčnosť tejto stránky pre Američanov, a akýkoľvek pokrok dosiahnutý smerom k tomuto cieľu bude prínosom pre všetkých na tejto stránke. Ak máte nejaký príbeh alebo skúsenosť, o ktorú sa chcete podeliť, určite neváhajte. Rád by som to vedel;
Boli ste s nákupom spokojní?
Myslíte si, že cena bola nízka, spravodlivá,drahá?
Akú stránku trhu ste použili?
Aké drogy ste získali?
Aké sú podľa vás prekážky pri používaní temného webu na nákup predaj drog?
Čo by vám mohlo zvýšiť pohodlie pri nákupe alebo predaji drog týmto spôsobom?
Táto anketa a všetky informácie alebo skúsenosti, o ktoré sa rozhodnete podeliť, sú samozrejme anonymné a dobrovoľné. Pôjdem prvý
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kúpili ste si v minulosti drogy z dark web Marketu?
Z tejto stránky som kúpil kokaín, extázu, alprazolam, metamfetamín a oxykodón. Párkrát som si kúpil aj crack od osoby na Reddite a harmalín hcl z Amazonu

Myslíte si, že cena bola nízka, spravodlivá, drahá?
Väčšinou nízka niektoré by som nazval spravodlivými

akú stránku trhu ste použili?
Pozri otázku 1
Aké drogy ste získali?
Pozri otázku 1
Aké sú podľa vás prekážky... ?
Skutočnosť, že neexistujú žiadne normy na balenie zásielok. Chyba niekoho iného ma môže stáť slobodu. Nedostatočné znalosti o kryptomenách a o tom, ako ich používať anonymne a bezpečne.
Čo by vám mohlo zvýšiť pohodlie pri nákupe alebo predaji drog týmto spôsobom?
Určite mŕtve kvapky. Lepšie vzdelanie o temnom webe.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Kúpil som si všetko odnikiaľ.
Ceny na DNM sú vo všeobecnosti primerané alebo nízke, pričom inde sú spravodlivé až nehorázne.
Aké sú podľa vás prekážky... ?
Hlavne to, že je prakticky nemožné zistiť, či malí predajcovia, ktorí nemajú veľa zbraní, sú teraz zrazu policajti alebo nie.
Čo by vám mohlo zvýšiť pohodlie pri nákupe alebo predaji drog týmto spôsobom?
Aj ja by som chcel viac mŕtvych kvapiek napriek tomu, že v okruhu hodiny odo mňa nie je žiadna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To je určite vážna obava, ale mali by ste sa na to pripraviť. Potrebujete miesto na odoslanie, ktoré nie je možné vysledovať. Existuje niekoľko spôsobov, ako to zabezpečiť. Nie som pripravený vám teraz povedať, ako to robím ja, musím dôkladne zvážiť jazykovú stránku veci. Urobte ho nejasným, ale interpretovateľným.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
kúpili ste drogy z temného webu Trh v... áno, výskumné chemikálie ako diclauzapam, clonzolam, eitzolam... rôzne steroidy... používali sponzori stránok na brotherhoodofpain a niekoľko e-mailov, ktoré predávali raws...výskumné chemické stránky, ktoré som použil, sa obrátili na podvody ako gulfchems


Myslíte si, že cena bola nízka, spravodlivá, drahá...áno od väčšiny dodávateľov.



Čo by vám mohlo zvýšiť pohodlie pri nákupe alebo predaji drog týmto spôsobom...mŕtve kvapky sú pre mňa asi najlepším spôsobom
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Myslíte si, že cena bola nízka, spravodlivá,drahá?
Cena bola taká, akú som očakával, ale kvalita, zákaznícky servis a skrytosť boli skvelé. Bolo však ťažké naučiť sa, ako sa to všetko robí.
Akú stránku trhu ste použili?
Môj prvý trh bol Agora v roku 2014, myslím.
Aké drogy ste získali?
Lisovaný adderall a niekedy benzo alebo opiáty
Aké sú podľa vás prekážky pri používaní temného webu na nákup predaj drog?
Naučiť sa kryptografiu, ako nakupovať a posielať. PGP, ako aj Tor vo všeobecnosti. Je ťažké spomenúť si na všetky prekážky, ale pamätám si, že to bolo spočiatku ťažké
Čo by ti mohlo pomôcť cítiť sa pohodlnejšie pri nákupe alebo predaji drog týmto spôsobom?
Už som sa v tom nejaký čas pohyboval. Cítim sa pohodlne. Želal by som si, aby som, keď som začínal, vedel o dostupných príručkách tam vonku
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
O trhoch som sa dozvedel, keď som sa dozvedel o bitcoine. V tom čase, ak ste do Googlu zadali bitcoin, bol silkroad jedným z hlavných výsledkov vyhľadávania. Môj prvý perchase bol z Agory v dvadsiatych rokoch. Dostal som niekoľko perc. Okrem nejakej trávy, ktorú som získal na mieste, a krátkeho stentu nákupu tramadolu z Indie som vždy používal darnet markets.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Moje odpovede budú pred tým, ako som našiel stránku Breaking Bad:

Boli ste s nákupom spokojní? Niekedy absolútne! Inokedy som sa úplne roztrhal.
Zdala sa vám cena nízka, spravodlivá,drahá? Ceny boli vždy na férovej až drahej strane. Nikdy nebola lacná
Akú stránku trhu ste použili? Človeče, už si ani nepamätám. bolo to po zatvorení Silk Road.
Aké drogy ste získali? Koks, Speed pasta, MDMA
Aké sú podľa teba prekážky pri používaní dark webu na nákup predaj drog? milujem túto otázku. TOR bol frustrujúca malá mrcha. VPN sú také pomalé. Instagaram je jednoducho oveľa "jednoduchší", hoci som nikdy úspešne nekúpil drogy cez Instatagram napriek všetkým správam v správach
Čo by vám mohlo uľahčiť nákup alebo predaj drog týmto spôsobom? Takže Escrow je obrovský!!! Myslím, že to je pre mňa skutočný rozdiel.

Keď ma naposledy okradli, povedal som si NIKDY VIAC. Vtedy som sa rozhodol, že si MDMA vyrobím sám. Aká to bola cesta. Úcta všetkým chemikom, že sa teraz môžem považovať hoci aj za najnižšiu priečku

Teraz po nájdení stránky Breaking Bad:

Boli ste spokojní s nákupom? Opäť zásah alebo neúspech. Momentálne valím gule z nejakej malej dávky MDMA vyrobenej v starých dobrých USA. Teraz človek pred tým, musel som si vziať toľko, aby som zabil koňa, aby som niečo cítil.
Myslíte si, že cena bola nízka, spravodlivá,drahá? extrémne spravodlivá.
Akú stránku trhu ste použili? zatiaľ len BB
Aké lieky ste dostali? Milujem MDMA. To som povedal, dnes som sedel vedľa chlapa, ktorý nadával, že nemôže dobrý kokaín. Povedal som mu, no, daj mi svoje číslo, možno ti budem vedieť pomôcť.
Aké sú podľa vás prekážky pri používaní temného webu na nákup a predaj drog? Myslím, že ide o to, aby to bolo čo najbezpečnejšie a krok za krokom. Získajte VPN, TOR, bitcoin. Táto stránka je na to skvelá, ale nemyslím si, že aj tak všetko zhromaždila do skutočného konsolidovaného kontrolného zoznamu krok za krokom s odkazmi
Čo by vám mohlo spríjemniť nákup o. r predaj drog týmto spôsobom? Všetko je to o Escrow. To je ten, ktorý mení pravidlá hry. Plus anonymné testovanie "dôveryhodných predajcov" A odpovede na otázky a obavy v reálnom čase. Administrátori BB vždy reagovali mimoriadne pohotovo a ľudsky.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Chcel som to 5o vrátiť do nedávnych vlákien, pretože 7 odpovedí nie je vedecky významné .a je to 6 týždňov, odkedy bola respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Iste, kúpil som kolu, xans, H, Ice. Ceny boli väčšinou primerané, v závislosti od kvality. H vždy predražené na tomto trhu a Torzon pre USA a veľká časť z nich buď nebola veľká kvalita, alebo ako v prípade Torzonu buď vôbec neboli pozitívne testy na H, a väčšina mala fent. Jediný skutočný xans, ktorý som našiel, a moja definícia skutočného je niečo zo skutočnej lekárne a podľa skutočnej definície farmaceutickej kvality, čo znamená, že spĺňa určité kritériá, o čom sa zdá, že je potrebné viac vzdelania. Tu sa podľa mňa objavuje jedna prekážka. USA a veľká časť sveta je v súčasnosti vo vojne (ktorú v podstate začali) s laboratórne vyrobenými produktmi, ako sú fent a lisované lieky, bez ohľadu na to, či ho v sebe majú alebo nie, pretože to prináša negatívnu pozornosť na každé miesto, kde sa kupuje a predáva. Teraz už nezáleží na tom, či je pravý alebo falošný. Každý, kto si kúpi výrobok od predajcu na trhu, ako je BB, by mohol byť LE hľadaním potrebných dôkazov, aby pomaly zničil všetky trhy, rovnako ako silkroad, nemesis a tak ďalej. Taktiež nie je k dispozícii dostatočné vzdelanie pre tých, ktorí chcú nakupovať produkty bezpečne, určite informácie sú, ale pretože každý nový môže nakupovať, predávajúci nemá ani potuchy, či vôbec robil nejaký výskum, alebo či len poslal BC priamo z účtu crypto.com, ktorý si práve kúpil pred 10 minútami svojou platobnou kartou. Povolenie BC sa kvôli tomu stáva pochybným. Ak by sa používal XMR, potom by sa kupujúci musel naučiť aspoň základy bezpečného získavania a používania XMR a to, že si dal aspoň čas na to, aby sa naučil dosť na to, aby znížil riziko, by ma prinútilo cítiť sa bezpečnejšie. Taktiež vzdelávanie o používaní tails os, whonix a iných podobných bezpečnejších systémov na prístup k darkwebu. Čo sa týka predajcov, ako už povedal Frit, normy pre balenie by mali byť pre každého prvoradé. Prečo si priplácať za utajenie? Pošlite to stealth alebo to neposielajte vôbec, všetko, čo mi hovorí, je, že ste chamtiví, leniví alebo oboje a je vám jedno, či je kupujúci v ohrození, pokiaľ ste vy ako predávajúci v bezpečí. Potom sú tu údaje. DM je šifrovaný, ale prečo nepoužívate súkromné kľúče aj pri nákupe a vkladaní údajov o adrese? Ak sa nevymaže 90 dní, potom by to malo byť preventívne opatrenie. Používal som BB a Torzon a Torzon má zavedený slušný štandard pre citlivé informácie, ako je adresa, kam sa produkt posiela. Záverečné myšlienky k otázke, čo by mi umožnilo cítiť sa nad tým všetkým bezpečnejšie? Ak po ukončení akéhokoľvek obchodu, s ktorým sú obe strany spokojné a ktorý bol uzavretý, je potrebné údaje vôbec uchovávať? Opsec concern, dohoda uzavretá, dohoda ukončená, táto správa by sa mala sama zničiť. Nezapisujem si žiadne údaje o tých, ktorí odo mňa nakupujú, a keď dostanem balík, tak sa spáli, nie vyhodí do koša. BB sa mi ako fórum a trh veľmi páči, vždy sa však dajú urobiť zlepšenia, keď je to potrebné, aby tu boli všetci čo najbezpečnejší.
 
Top