Otázka pre komunitu

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Na tomto fóre je skutočná komunita podporovaná syntézou liekov, ako som si všimol. Sú mnohí z vás legitímni vysokoškolsky vzdelaní chemici? Hardcore hobbyisti? Koľko investícií by niekto potreboval na kúpu vybavenia pre základné laboratórium s holými kosťami (možno také, ktoré by ste mohli syntetizovať viac ako jednu drogu) Začnem kopať do niektorých jednoduchých receptov a uvidíme, či si myslím, že by som to mohol urobiť

Props pre vás všetkých. Zdá sa mi fascinujúce, že dokážete zmiešať niektoré chemikálie a vyrobiť z nich drogy, ktoré všetci milujeme. Ste niečo ako čarodejníci (hovorí niekto, kto mal len jednu hodinu chémie na vysokej škole, ktorú mal problém absolvovať).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Výška investícií môže byť minimálna. Všetko závisí od toho, čo syntetizujete a v akom množstve plánujete vyrábať.
Napríklad na syntézu mefedrónu v malých množstvách budete potrebovať len nejaké sklo, žiadne iné vybavenie nie je potrebné. Ak sa však chystáte vyrábať 100 kg mefedrónu týždenne, budete musieť minúť nejaké drahé vybavenie.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
úprimne povedané, každý rok alebo dva dostávam novú hyperfixáciu a toto je moja súčasná ^^;

ešte nemám žiadne sklo ani prekurzory, pretože som na mizine, ale pracujem na tom. sotva som prešiel chémiou na strednej škole. nikdy som sa o ňu nezaujímal (ani som v nej nebol dobrý), až donedávna. úprimne povedané, veci, ktoré potrebujete na výrobu drog, nie sú také drahé, len mám iné veci, ktoré potrebujem viac rn lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Veľmi zaujímavé... Pozeral som sa na nákupný zoznam. Aspoň mám dobrý zdroj informácií v prípade otázok!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pán Heisenberg to samozrejme zvládol na jednotku. Záleží na tom, čo chcete robiť. Spoiler: Pravdepodobne nebudete vyrábať LSD, ak vôbec niekedy - ako my ostatní, bez vážnych investícií do vybavenia, úsilia, času a peňazí, a tým chcem povedať, že ani potom to nie je ľahká úloha. Pravdepodobne si môžete zaobstarať všetko, čo potrebujete, vrátane skla a laboratórneho vybavenia na výrobu čohokoľvek, čo chcete (v rámci možností), a tiež si kúpiť potrebné prekurzory, aby ste sa mohli zamerať na 20g dávky amfetamínu a začať za 500 dolárov alebo menej, a táto cena pravdepodobne zahŕňa aj zničenie prvej zásielky ingrediencií na neúspešné pokusy a ešte vám zostanú nejaké drobné, možno v závislosti od zdroja produktov a zvolenej cesty.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Takže výroba amfetamínu musí byť tak trochu umenie, ak pravdepodobne zničíte svoju prvú dávku? Nie je to jednoduchý recept z kuchárskej knihy?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Záleží na trase. Ak prebieha konverzia efedrínu, dokázal som vytvoriť hneď ar na začiatku. to bolo na začiatku 90. rokov. Keď boli tabletky jednoduché. chodieval som do cosco wulitjout členstva a plnil vozík. vyprázdňoval som ich regály. Anhyrový amoniak vám môže ublížiť, ak pôjdete touto cestou.
Prop trasy sú zložitejšie
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
"Toto je umenie, pán White! Vy ste umelec! .... Vďaka, Jesse, som rád, že to schvaľuješ...."
Áno... plánuješ zničiť niekoľko dávok, a ak nie... no do prdele, teraz si chlap, dawg...

Amfetamín je naozaj jednoduchý, pokiaľ ide o priame syntézy. Len o niečo ťažšie ako redukcia PSE na metamfetamín... títo chlapci to na videách robia tak, že to vyzerá ako miska cereálií. Nemôžem povedať za seba, zatiaľ, ale dať ma do trénera! Keď ste sa podujali na náročnú úlohu naučiť sa vyrábať pervitín, nemysleli ste si, že to bude také jednoduché, ako variť PSE v nejakej kyseline jódovej(nech už je to čokoľvek) niekoľko hodín.... a/b extrakt, prebublať plyn HCl, zozbierať soľ a premyť ju acetónom. To je sotva chémia, že? Je potrebné urobiť niekoľko krokov, aby ste sa k tomu dostali, je s tým spojená určitá práca a riziko, panebože, dajte RP a I2 dohromady, trochu povarte a pridajte rovnakú časť vody, tam je vaša kyselina HI. Kvapka toho a kvapka tamtoho, dosť jednoduché, že? Možno sa vám to nepodarí hneď na prvýkrát, pravdepodobne sa vám to nepodarí - tak s tým počítajte. Zrejme ani trénovaní odborníci zvyčajne nezvládajú pokusy na prvýkrát. Môžem vás ubezpečiť, že to NIE JE ťažké, ak dokážete presne riešiť problémy a učiť sa z chýb, a to bezpečným spôsobom. Ak ste samouk ako ja, buďte trpezliví a vytrvalí. Predovšetkým buďte v bezpečí. Na ničom z toho nebude záležať potom, čo sa podpálite a skončíte vo väzení alebo mŕtvi. Choďte svojím vlastným tempom a žite, aby ste sa mohli učiť ďalší deň.

Moja rada, najprv si precvičte, ako sa robí "chémia potravín". Nie nadarmo sa im hovorí kuchári a kuchárky. Naučte sa kvalifikovane pripraviť niekoľko jedál bez toho, aby ste niečo spálili alebo niekomu spôsobili chorobu. Dôkladne si naštudujte organickú chémiu, naučte sa techniky, pozerajte videá, čítajte, čítajte, čítajte! Oboznámte sa s terminológiou. Začnite v malom a jednoducho a niektoré veci si precvičte. Zlatá baňa je, keď vám niekto jednoducho vysvetlí, čo sa vlastne deje počas určitej fázy reakcie, vedecké pozadie - čo sa deje, čo sa zmenilo? Ako? Prečo? Pochopiť kúzlo, vlastniť ho, urobiť ho svojím... a potom ho predvádzať sám. Videl som v inom príspevku, že niekto nazval tunajšie zápisy "chémiou z doby kamennej", zastaranou a pre väčšinu nepoužiteľnou, ale zábavnou. Myslím si, že dobre, vráťte sa do svojho superlabu a stlačte tlačidlo "START" pre svoje veci. Pre nás ostatných: Nechajte umelcov maľovať. Keď sa vaša hlúpa civilizácia zrúti sama na seba a vy nebudete vedieť prísť na to, ako znovu zapnúť elektrinu alebo získať ďalšie prekurzory z Číny. Dinosaury budú za hromozvodom.

Epizóda Hamiltonovcov s Festerom v diabolskom obleku a kuchárom s parochňou na MDMA. Podľa mňa chladnejšie ako druhá strana vankúša! Začíname od nuly, 15-20 krokov, možno aj viac, a používame len veci kúpené v obchode, aby sme vyrobili ~100 g dobrého, čistého produktu. Čo? Úžasné... magic.... Umenie! ......... Nebaví vás to?
 
Top