Extrakcia PSE

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Dobrý deň, dobrí ľudia, chcel by som, aby ste mi navrhli nejaký nápad pre môj problém.
V mojej krajine už nemáme "čistú" pilulku pse, máme Modafen.
Takže tieto tabletky obsahujú pse a ibuprofén.
Môj nápad je extrahovať pse veľmi studenou vodou, pretože ibuprofén nie je rozpustný v studenej vode, ale čo potom?
Ak by som odparil vodu, veľmi by som si zničil výťažok, mám pravdu?
 

Urake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Chcel by som to vedieť aj ja.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
namočiť tabletovú hmotu s tetrou, ale viete, že som použila tetru s tými tabletami, ktoré obsahovali povidón.
btw brat im len nízka úroveň wannabee kuchár, ale ste z vašej mysle myslieť namočiť pillz s vodou..
to si mohol urobiť na začiatku 90-tych rokov so starým červeným horúcim.
prestaň pred plytvaním tabletkami.
tiež by malo byť naozaj inteligentné, ak si preskúmať pillz čistenie tecniques, pretože im pod dojmom, že ste išli na niektoré write ups z podzemnej úľa éry.
studená voda. nie
potrebujete rozpúšťadlá a btw ak ste v EU môžete si objednať z internetu biele 60s s cetirizínom, ktoré podľa mojich skúseností sú tie, ktoré môžete extrahovať
alebo 120 s povidónom.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Prosím, pomôžte mi, pane.
Dobrý deň, kolegovia chemici. Dnes som si priniesol liek (kapsulu) proti nachladnutiu, ktorý obsahuje pseudoefedríniumchlorid. V škatuľke je 8 kapsúl. Každá kapsula obsahuje 90 mg pseudoefedrínu, spolu 0,72 gramu. Je veľmi lacný, stojí 1,5 USD. Tu sú jeho zložky: Každá kapsula obsahuje 90 mg pseudoefedríniumhydrochloridu. mg, chlórfeniramíniummaleinát (chlórfeniramín) 4 mg. Pomocnými látkami sú: škrob, sacharóza, hydroxypropylmetylcelulóza, polymér etylcelulózy, suchý rozprašovací materiál Opadry yellow, suchý rozprašovací materiál Opadry pink. Ako môžem maximalizovať extrakciu?
Moje vlastné extrakčné kroky sú: otvorte kapsulu - namočte do 99 % etanolu - filtrácia odsávaním - odparte filtrát na extrakt - pridajte do extraktu studenú vodu (objaví sa lepidlo) - filtrácia odsávaním - upravte filtrát na alkalické PH12+ a potom extrahujte, (xylén ) Extrakt vysušte - po vysušení prejdite v plynnom chlorovodíku (pH dosiahne kyslosť) - filtrujte odsávaním, aby ste získali biely prášok pseudoefedríniumhydrochloridu. Vyskúšal som však niekoľko extrakcií a získal som len veľmi málo pseudoefedrínu. Existuje nejaký spôsob, ako zvýšiť výťažok?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Mojou metódou možno získať len 42 % výťažku. Neviem, kde som to vynechal.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Skontrolujte, v akej forme sa v ňom pse a ibu vyskytujú. pse hcl je rozpustný vo vode, ibu v normálnej forme nie. Takže si myslím, že by to mohlo byť filtrované
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
áno, ja viem, ale moje tabletky obsahujú sračky, ktoré sa aktivujú pri použití vody
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Červený 30mg generický PSE v USA bol extrahovaný pomocou extrakcie suchým rozpúšťadlom spred 5 dní, ktorý po 3 ťahoch a splynovaní HCL mal čisté množstvo 2,58gr (I box 96ct) ČISTÝ PSE hcl. Trik je NULA VODY
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ďakujem vám všetkým za každú radu, ale som stále zúfalý....
biotechwix vďaka za sazing no water.....viete o nejakej legit webovej stránke pre efedrín
ďakujem xile za radu, aby som použil vodu, ale ako som povedal, moje pilulky by sa zničili, keby som použil vodu
a ďakujem stim2023 za sazing no water ale zour american pills contain onlz PSE and some other fillers.
mojou najhoršou nočnou morou je ten zatracený ibuprofén xd
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Je to veľmi jednoduché. Stačí oddeliť kyselinu od zásady
Pseudoefedrín je amín
Ibuprofén karboxylová kyselina
Rozdrvte tablety a rozpustite ich vo vode, potom pripravte vodný roztok 25 % hydroxidu sodného a pridajte trochu na úpravu pH 12.
Potom pridajte toluén a extrahujte pseudoefedrínovú bázu. Oddeľte toluén od vody. Teraz máte bázu rozpustenú v toluéne. Do toluénu napumpujte plynný chlorovodík. Pseudoefedríniumchloridová soľ sa vyzráža.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ďakujeme za odpovede.
Ale zaujímalo by ma....neaktivuje to proti extrakčné sh...ts ?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Ďakujem veľmi pekne, dám vám zoznam materiálov. Ak nájdete nejaké riešenie, ako oddeliť len PSE, budem veľmi rád
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uhhh, vy viete, že táto droga nie je ani veľmi blízka pseudoefedrínu, však? Táto droga tiež nie je rozpustná vo vode, je to
2-[(difenylmetyl)sulfinyl]acetamid
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Aká je teda konečná odpoveď. Máme sa vzdať myšlienky extrakcie z Modafénu ? (Pretože feťáci u nás nejako varia s touto s***) Mám teraz rovnaký problém a nechcem vytvárať ďalší príspevok na rovnakú tému, takže aké je riešenie tohto problému?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Potrebujete len inú taktiku. Postupy používané ro redukciu efedrínu nebudú s touto chemickou látkou nič užitočné. Dajú sa z nej však vyrobiť užitočné veci. V tomto dokumente je opísaná 1-kroková reakcia, ktorá ho robí 10x silnejším pri DAT to je niečo, na čo sa treba pozrieť https://pubs.acs.org/doi/10.1021/jm401754x
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Ďakujem za odpoveď určite sa na to pozriem. Ale len aby ste vedeli, že som úplný začiatočník, takže v nejakej chémii na vysokej úrovni budem úplne stratený. Preto potrebujem, aby mi to niekto vysvetlil ako 12-ročnému dieťaťu. Ale každopádne som veľmi rád že ste sa mi snažili pomôcť vďaka
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zdalo sa mi, že je to ešte jednoduchšie ako redukcia efedrínu pseudoefedrínom. Pokiaľ si spomínam, začínate pri 4f (to je chemická látka, ktorú sa snažíte extrahovať z t ýcht o tabletiek) a môžete prejsť na 5g v 1 kroku, stačí si tieto čísla vyhľadať v experimentálnej časti článku
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Skutočný rozhovor nepotrebujete, aby vás niekto držal za ruku... To, čo skutočne potrebujete, je osamostatniť sa od pýtania sa ľudí na fórach alebo iných a naučiť sa chémiu, ktorá sa skrýva za tým, o čo sa skutočne usilujete. Ak by vás niekto kŕmil po lyžičkách každým krokom a každou syntézou, je to podobné, ako keby vás niekto naučil chytať ryby, ale mal by ste hovno šťastie, pretože ste si požičali vybavenie niekoho iného, namiesto toho, aby ste sa stali sebestačnými a závislými od seba. Keď sa naučíte prečo a ako, môžete byť na ceste k skutočnému pokroku.
 
Top