Question Problém s oddeľovaním zmesi na riedenie sirupu

quickquestion123

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej tam

Ospravedlňujem sa za trochu hlúpu otázku, toto nie je ani zďaleka cool chemisty veci, ktoré sa tu diskutujú, tiež sa ospravedlňujem, ak je to v nesprávnej sekcii, nemohol rozhodnúť, či to ide sem, opiáty, varenie otázky a odpovede atď, takže pls mi povedzte, aby som presunul, ak je to zlé, ale tu je problém.

Už nejaký čas vyvíjam svoj vlastný recept na domácu výrobu chudého alkoholu (nie je to zložité, viem), ale snažím sa ho čo najviac priblížiť skutočnej veci. Dostávam kodeínové a prometazínové tabletky a snažím sa ich riediť v čo najmenšom množstve vody. Po správnom premiešaní magnetickým miešadlom ich vmiešam do vysokofruktózového sirupu (alebo jednoduchého sirupu, ktorý si vyrobím na vlastnom sporáku, ak som mimo) a malého kúska alkoholu na konzerváciu (niekedy). Potom pridám všetky farbivá a príchute atď. a veľmi dôkladne premiešam ručne, pretože moje magnetické miešadlo nezvládne viskozitu sirupu. Problém je však v tom, že rád pijem len malé množstvá, pretože veľa ma robí príliš lenivým, takže zvyčajne skončím pri výrobe 8 flórov a natiahnem ich, a keď ich nechám niekoľko dní odstáť, všimnem si, že mliečna biela voda so všetkým, čo sa v nej rozpustilo, sa oddeľuje na vrchu sirupu (predpokladám, že kvôli rôznej hustote). Ako tomu môžem zabrániť? Je to na nič a ja naozaj neviem, čo robím, nechcem sa predávkovať a nechcem to zakaždým znovu miešať. Pls môže mi niekto poradiť? Ďakujem všetkým!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Do výskumu som vložil 0 úsilia, ale prvá zrejmá myšlienka je nepridávať vodu, namiesto toho použiť etanol. Potom nie je potrebné vodu oddeľovať a alkohol pridávate ako konzervačnú látku tak či tak. Jsu ho pridať do rozdrvených tabliet namiesto toho, aby ste ho pridali neskôr
 
Top