Prášok z CWE ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

vopred sa ospravedlňujem, pretože možno tu už moja otázka bola položená, ale nemôžem nič nájsť.

Chcela som vedieť, či po vyrobení CWE lieku, ktorý obsahuje len paracetamol a kodeín (500mg/30mg), ho môžem dostať vo forme prášku?

Rozdrvil som 10 tabliet takže som mal 5g Paracetamolu a 300mg Kodeín fosfátu takže potom som to dal do vody, potom som to dal do chladničky a všetko som to prefiltroval a vrátila sa mi veľmi čistá voda takže je to perfektné problém je že tá chuť je proste nemožná nikto to nemôže konzumovať skúšal som to zmiešať s desiatkami sirupu a Fantou ale nefunguje to takže by som to chcel zredukovať na prášok a dať do prázdnych kapsúl a prehltnúť ich.

Takže, vzal som panvicu a namiesto toho, aby som dal tekutinu odparovať a riskoval som, že sa Kodeín kvôli teplu zničí, naplnil som panvicu vodou a túto vodu som zohrieval a na nej plávala miska (neviem, čo je to za materiál, ale zahrieva sa, takže dobre vedie) potom to trvá veľmi dlho, pretože odparovanie nie je v kontakte s nízkym teplom je to vodný kúpeľ na nízkom ohreve, ale funguje to po niekoľkých hodinách v miske už nie je žiadna kvapalina, ale na boku misky sú biele stopy, takže žiletkou som tieto stopy obnovil a mám biely prášok, ktorý vyzerá trochu ako koks...

Chuť je nechutná, ale moja otázka znie : Je to naozaj prášok Codeine Phosphate alebo je to iný výrobok ?

Neviem čo sa mi vrátilo, možno para bola ten kodeín, ale odparil som ju a dostal som biely prášok (asi 250mg).

Je to správna metóda alebo aká je správna metóda na redukciu tekutého kodeínu na prášok ?

Ďakujem veľmi pekne ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Myslím, že áno. Ak máte pochybnosti, skontrolujte výrobok pomocou Mandelinovho činidla alebo postupom stanovenia teploty topenia.
Kodeínová voľná báza má bod varu 250 stupňov, nemyslím si to.

Okrem toho sa môžete túto tému naučiť a skontrolovať si svoju prácu.
 
Last edited:
Top