Question Prečo je môj inzerát vymazaný

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým, 2 krát som poslal otázku, pretože hľadám olej s názvom A alebo pnp nepoznám termín excat, ale olej, ktorý sa mieša s inými produktmi na získanie rýchlosti v paste je tu niekto, kto to predáva alebo vie, kde sa to dá nájsť, prosím? A prečo bol môj inzerát 2 krát vymazaný prosím?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
musíte posielať v angličtine

ak položíte dobre formulovanú otázku a správnym jazykom, odpovedia vám
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ok ďakujem a pýtam sa, či niekto predáva alebo vie, kde nájsť olej povedzme "A" alebo pnp neviem presný termín, ale olej na výrobu rýchlostnej pasty ten, ktorý zmiešate s metanolom a kyselinou, aby ste získali pastu prosím ďakujem
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
môžete kontaktovať @aaronstevens určite vám pomôže @asbbgate na telegrame
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Áno, kamarát, musíš vedieť anglicky (som si celkom istý, že som to už videl na francúzskom fóre, možno LMP alebo cosa nostra).

Myslím, že hľadáš amfetamín freebase, ktorý sa niekedy nazýva A oil a nachádza sa v speede. Môžeš si kúpiť aj amfetamín HCl (prášok) a potom ho freebazovať napríklad pomocou amoniaku (len nezabudni, že môžeš voľne prejsť z amfetamínu HCl, tuhej látky, na freebazu, olej).

Ak máte nejaké otázky, môžeme sa porozprávať súkromnou správou vo francúzštine, ak chcete
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Iba s amoniakom ponechám amfetamín vo voľnej báze? Ako z neho potom môžem opäť vyrobiť hydrochlorid?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Toto je typický príklad acidobázickej reakcie. Pri reakcii amfetamínovej soli, ako je hydrochlorid amfetamínu (HCl) alebo síran amfetamínu, so zásadou, ako je amoniak, zásada odstráni časť HCl a vznikne amfetamínová voľná zásada. Soli sú zvyčajne rozpustné vo vode, zatiaľ čo voľná báza nie.
Môžete na to použiť takmer akúkoľvek bázu. Ak si chcete nejaký vybrať, ale nie ste si istí, či bude fungovať, môžete jednoducho vyhľadať "amfetamín freebase with ****", pričom hviezdičky sú vaša vybraná báza.
 
Top