Potenciál s fenylefrínom na metamfetamín?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Mohol by sa použiť namiesto efedrínu, keďže ten už nie je voľne predajný (a ak je, jeho získanie si vyžaduje licenciu, pokiaľ ho nevyrobíte).
Fenylefrín je nosový dekongestant s chemickým vzorcom C9H13NO2. Jeho vzorec vyzerá takto:

Ecmx06drGu


Má to nejaký potenciál, alebo je príliš neúčinný na to, aby sa používal namiesto efedrínu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Uhhg, moja chyba, myslel som, že ste povedali fenyanilín. Nie, ten Oh na krúžku je mrcha, nemôžeš ho vyraziť bez toho, aby si nezničil celý tenký. Môžete ho nahradiť a potom vyradiť substituent, ale cena je príliš vysoká.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ak viete o takejto možnosti, mali by ste ju vypracovať. To, či by to bolo alebo nebolo nepraktické, nie je dôležité. Proces obsahujúci fenylefrín ako prekurzor amfetamínov je veľmi žiadaná znalosť a zrejme sa považuje za nemožnú. Pre tieto poznatky a možno aj mesačnú príležitosť hodiť prasatám odpadky späť do tváre by sme ocenili akúkoľvek informáciu, ktorú máte.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
No ide o to, že pseudoefedrín hcl sa kedysi dodával v 60 mg generických tabletách. Feylefrín sa dodáva v 10 mg tabletkách, takže na to, aby ste mali gram tejto látky, je potrebných 100 kusov.
YiFkhJIlMf

Ide o toto. Vyzerá to tak, že existuje niekoľko spôsobov, ako na to ísť. Prípadne 1 by mohol byť zinkový prášok alebo 0,7-1,0 % ,ol hmotnostnej kyseliny sírovej. Dehydroxylujete polohu 5 na fenolovom kruhu fenyetlamínu. Ďalej budete chcieť dehydroxylovať polohu 2 na propylovom kruhu. Na koncovom konci propilu je už metyl,, 3hydrogény, takže primárny amín. potom už len musíte metylovať polohu alfa etylovej funkčnej skupiny. V závislosti od toho, čo tu použijete, sa určí, či budete mať D,L-meth, L-meth alebo D-meth. Navrhujem D. Nemusí to ísť v tomto poradí, len sa to musí všetko urobiť. Napísal som, čo je každá vec, aby ste mohli použiť UTFSE alebo sa pozrieť na google alebo niečo, aby ste si mohli urobiť konkrétny plán, pokiaľ ide o reaktanty a rozpúšťadlá ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Pri mojich nedávnych poľovačkách na éčka alebo PSE na miestnej úrovni som narazil len na tieto 10 mg fenylefrínové tabletky, ktoré zvyčajne obsahujú paracetamol + ďalšie "sračky" Praktickosť je pre mňa tiež irelevantná, Ak je to možné a prostriedky sa dajú získať z regálov obchodov, celkom ma to zaujíma. Vojak za nepriateľskou líniou si nemôže len tak objednať prekurzory, takže táto znalosť je nevyhnutná. Možno to zoberiem ako domácu úlohu a pokúsim sa UTFSE urobiť tento plán, budem samozrejme potrebovať pomoc, ak niekto chce DM a porovnať si poznámky. Predpokladám, že si budem musieť zatiaľ objednať nejaký ma huang, aby poslúžil mojim výskumným cieľom. Ďakujem.
 
Top