• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Poštové služby proti niekomu, kto ma podviedol

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej,

Hľadám pomoc od akéhokoľvek chladného Aussie, Chceme zistiť, či niekto môže pomôcť s odoslaním listu podvodníkovi, ktorý nás podviedol o tisíce $. Môžeme ukázať dôkaz atď. Mohlo by ísť o prebiehajúce pracovné miesta

Máme adresu osoby v Adelaide, ale nachádza sa v zahraničí.

Hoďte mi DM, ak môžete pomôcť. Bol by som naozaj vďačný. Šťastný kompenzovať za pomoc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Táto stránka výslovne zakazuje doxxing a akýkoľvek druh agresie/násilia. Odoslanie listu zvyčajne zahŕňa známku a obálku a poštového doručovateľa. Je mi ľúto, že vás okradli. Zostaňte tu a už nebudete mať tento problém. Dokonca sa môžete dohodnúť s kýmkoľvek na svete a prísť sem a používať úschovu, stačí, aby si vytvoril účet. Ak odmietnu, pravdepodobne by vás aj tak pripravili o peniaze. Nehovoríš výslovne nič, čo by porušovalo pravidlá, ale mám pocit, že je to tvoj zámer
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Zaujíma ma, ako ste mu to dovolili urobiť. dali ste mu tovar, ktorý teraz platí vrstvu dohody 🤷🏻‍♂️
 
Top