P2P prostredníctvom benzaldehydu a MEK

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
je rýchlejší spôsob, ako lepšie vo veľkom meradle samw ako používať mexico chlapci
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Je mi ľúto, ale táto správa nedáva zmysel
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Našiel som aj tento dokument a vyzerá veľmi sľubne. Vyzerá to tak, že táto cesta je overená forenznými chemikmi. Nikdy som však nepočul o nejakých skutočných výsledkoch. Dúfal som, že tento postup by mohol pomôcť stať sa nezávislým od P2NP Fe/HCl alebo nitroetánu vo všeobecnosti.
Mal s tým niekto úspech?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Tu je odkaz na celú 1. časť dokumentu. Je to trochu otravné, pretože každú stránku je potrebné odomknúť vyčkaním 10-sekundového odpočítavania reklamy alebo prihlásením sa. Na svojom smartfóne som si raz všimol, že uzamknutie stránky sa náhodne objavilo medzi jednotlivými stránkami. Takže smartfón môže poskytnúť spôsob zobrazenia bez čakania 10 sekúnd na každú stránku. Majte však na pamäti, že existuje časť 2

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
americký gopnik pripojil tento článok. ale jednoduchý spôsob, ako získať prístup k výskumným prácam, je sci-hub.wf, väčšina z vás by to mala vedieť.
stačí skopírovať a vložiť číslo DOI článku a pdf by sa malo otvoriť.
ako napríklad tento odkaz tu. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Ak by to fungovalo ako v článku, môžete očakávať cca. 75 g P2P zo 100 g benzaldehydu.
MEK je lacný a myslím, že 6-10-násobný molárny prebytok, ktorý použijete po reakcii, môžete vydestilovať a znovu použiť aj v ďalšej dávke. Všetko okrem benzaldehydu je voľne predajné, čo sa mi páčilo najviac.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Všimol si niekto pri každom z predchádzajúcich krokov, že kriminalisti prihadzujú trochu benzaldehydu nielen pri prvej kondenzačnej reakcii, ale aj pri ďalších ďalej v zozname? V žiadnom texte, ktorý som našiel o tejto reakcii a ktorý nie je od profesionálov, sa benzaldehyd nikdy nenachádza vo viacerých krokoch, ale aj výťažok je oveľa nižší. Zdá sa, že súdni znalci majú oveľa lepšie výťažky. Predpokladám, že ak by ste postupovali podľa toho forenzného dokumentu, výťažky by boli oveľa lepšie, aj keď by ste spálili nejaký benzaldehyd.
 
Top