Dávkovanie metylfenidátu

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
môže mi niekto pomôcť s dávkovaním metylfenidátu? dávka, ktorá mi spôsobí pocit opojenia... čítal som to z článku, ak sa ritalín podáva intravenózne, môže skutočne spôsobiť takmer opojenie kokaínom idk, ak je to pravda, ale naozaj potrebujem vedieť zneužívajúce dávkovanie a,, viac by mi pomohlo, keby bolo dávkovanie určené na intravenózne podávanie
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Používanie metylfenidátu intravenózne je takmer iracionálne. Tento liek sa používa najmä na liečbu závislosti od psychostimulancií a liečbu ADHD. Má veľmi hladkú farmakokinetiku, ktorá zníži na nulu možnosť dosiahnutia účinku kokaínového opojenia. Existujú aj technické ťažkosti s prípravou na intravenózne podanie tabliet vo forme ritallínu. Oveľa racionálnejšie je používať na intravenózne užívanie drogy ako mefedrón, metylón alebo MDPV s účinkom na dopaminergné centrá mozgu. Bude to bližšie ku kokaínovému opojeniu. Vždy si však skontrolujte intravenózne dávkovanie tohto druhu drog a buďte opatrní.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Neodporúčam to, ale zvykol som si pichať generický metylfenidát 20 mg orange od Danbury pharmaceuticals. Po zahriatí vo vode som robil až 7 tabliet v 3ml injekčnej striekačke. Obrovský silný nával, ťažko sa mi dýchalo. Bolo to takmer presne ako iv koks, ale krátkodobé a comedown je na nič. 20-ky Danbury mali najmenej pufrov, väčšina ostatných značiek len gélovala. Keby niečo, tak by som si len šnupol. Buďte v bezpečí!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Je to strašné! Kategoricky sa zakazuje podávať formu tabliet intravenózne! Zapamätajte si to, prosím!
 
Top