Redukcia METHAMPHETAMINE PSE-RP-I2

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Pseudo extrahovaný spôsob Priamo na E, pretože metóda A / B mi nefungovala.
120 mg pseudoefedríniumsulfátu + 5 mg loratadínu v jednej tablete
10 g pseudoefedríniumsulfátu
15g jódového kryštalického granulátu
5g RP
5ml h2o
reflux
stalo sa mi, že počas reakcie sa po hodine uvoľnila tesniaca páska medzi hrdlom banky a chladičom a začalo sa prudko dymiť. je možné, že sa vyparil aj pervitín?
stalo sa to pri teplote 120 C. vypol som varič a počkal som, kým vychladne, aby som mohol opraviť tesniacu pásku. a opäť som ho začal zohrievať, ale až na druhý deň, pretože potom som nemal čas.
Je možné, že toto prerušenie poškodilo reakciu?
takže keď som ju začal znovu zohrievať pod spätným chladičom (balónik umiestnený na jej konci) na 130 C, udržiaval som túto teplotu hodinu.
potom som to nechal vychladnúť a nalial som tam vodu a prefiltroval som to.
Celá zmes bola zelená. Je to normálne?
Očakával som, že bude žltkastá alebo číra.
Každopádne som pokračoval, pridal som NAOH na ph 12+
potom som pridal 2x 100 ml xylénu
(spodnú vrstvu som dal dole)
xylén som premyla studeným, teplým a studeným DH2O
Do Buchnerovho lievika s filtračným papierom som dal MgSO 4, cez ktorý som prelial xylénovú vrstvu.
Potom som xylénovú vrstvu splynul s plynom hcl (nacl + h2so4 vysušený nad CaCl2).
Som sklamaný, očakával som vyšší výťažok aspoň 6 g, namiesto toho mám 3 g bieleho prášku.
Pokúsim sa ho rekryštalizovať.
Tento prášok som rozpustil v kadičke v horúcom izopropylalkohole, pridal som asi 10 ml acetónu, prikryl a dal do mrazničky.

Možno sa stratilo šťastie, možno nemám dostatok vedomostí.

tu je výsledok

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Voľná báza metamfetamínu môže odletieť s parami, ale možno to nie je len tak. Pri tejto technike syntézy vznikajú vedľajšie reakčné produkty, čo naznačuje farba zmesi. Myslím si, že takýto nízky výťažok je spôsobený kombináciou viacerých faktorov.
Je to prvýkrát, čo ste syntetizovali pervitín týmto spôsobom?
Myslím, že to stojí za zopakovanie a získanie skúseností.
Výsledný pervitín vyzerá na fotografii skvele. Extrakcia, okyslenie a rekryštalizácia boli úspešné.
Bol pervitín dobrej kvality?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Túto reakciu som už nastavil asi 2x, nikdy sa mi to nepodarilo. Dal som ju kamarátovi. Už dlho som ho nevidel. Nemám možnosť sa ho na to spýtať. Z vlastného hľadiska viem, že keď som užíval pervitín z dostupných zdrojov, pervitín bol horký, bol to zvláštny chemický zápach. Tento môj produkt bol tiež horký, ale nemal zápach. Dal som malý kúsok produktu rozpustiť do vody a meranie pH bolo modré.

Ďakujem za odpoveď, určite to skúsim znova.
Potom svoju prácu uverejním na fóre
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vyzerá to, že ste dosiahli slušný úspech. Skúšal som rp/i redukcie nespočetne veľakrát a vždy som mal problémy s čistým pfedom, takže častejšie sa mi reakcia nepodarila.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Vzhľadom na reakčný čas LWR 36-48 hodín (max. 120°) bolo ideálnych 107,5-112,5° a zvýšenie na 0,8 ml dh2o - 1g E. Návratnosť sa zvýšila zo 42 % na 57 %. Ak majú možnosť a čas, mohli by to vyskúšať.

Veľa šťastia
 
Top